GOOD la rāzbel

DeletedUser47333

eu personal vreau sa felicit tribul Omerta ! s-au miscat frumos si eficient.
 

DeletedUser42770

Nu il intreba de 2 ori pe cucu ...
Ca el le ia dupa fara avertisment:))
 

DeletedUser

pacat ca multi dintre noi nu mai avem timpul de altadata, ar fi iesit un razboi frumos , greu de digerat pt unii .
 

DeletedUser40439

Bai eu sincer nu pot sa inteleg cum unul ca angel dust a reusit sa prosteasca atatia oameni...era destul sa ii vezi textele de pe extern si sa o iei fugind la vale
 

DeletedUser42770

Bai eu sincer nu pot sa inteleg cum unul ca angel dust a reusit sa prosteasca atatia oameni...era destul sa ii vezi textele de pe extern si sa o iei fugind la vale

Defapt lumea a intrat pentru CristiCiura nu pentru el ... lumea crezuse ca , Cristi joaca ... nu ca joaca doar pentru PP-uri ... e simplu
 

DeletedUser40439

Ce e ciudat e ca Ciura joaca pentru pp-uri cand el nu are timp de joc , atunci cum naiba o sa le cheltuiasca:))
 

DeletedUser11365

Nu se stie niciodata cand si daca voi mai avea timp sa ma joc serios.Cert e ca nu imi e greu sa dau cateva clickuri pe zi,asa ca,nu vad de ce sa nu o fac.
 

DeletedUser40439

Am o intrebare de mare noob , daca inviti pe cineva langa tine , are aceeasi protectie ca unul care doar ce a inceput pe lume?mi se pare ca cei invitati langa raman fara protectie mai repede
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Am o intrebare de mare noob , daca inviti pe cineva langa tine , are aceeasi protectie ca unul care doar ce a inceput pe lume?mi se pare ca cei invitati langa raman fara protectie mai repede

E aceeasi perioada pentru orice jucator care intra pe o anumita lume, cu sau fara invitatie. In cazul ro47 cei invitati tot 5 zile beneficiaza de protectie.
 

DeletedUser47249

Aceasta tema se poate inchide Tribul Good nu mai este pe harta !
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Pacat pasare ... vorbisem cu Afurisitu ...
A spus ca il mai lasa pana la 2000 :))) si iar ii ia satul :))) Asa numa de ambitie :)))

îl astept, sa-i mai omor vrun nobil doi.
Auzi la el/ei mare jucator, dupa ce a innobilat barbar a innobilat-o intern si pe frumoasa mea nevena

astept si un ban drept sa-ti zic pe forum iar, sa nu pot sa va mai raspund la toate aburerile astea ieftine :confused:
 

DeletedUser

bag seama ca tu esti lasat de admini pe joc si aici pentru a face atmosfera, ce-i drept, avem nevoie si de bufoni pentru a nu ne plictisi.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
măcar eu nu înjur ca surda-n cimitir ca tine, micutule.
toti ziceti că sunteti inactivi când primiti rapoarte rosii! Laa-asă, lasă-ne, înte-meie-toru-le:))
 

DeletedUser38518

îl astept, sa-i mai omor vrun nobil doi.
Auzi la el/ei mare jucator, dupa ce a innobilat barbar a innobilat-o intern si pe frumoasa mea nevena

N-am innobilat-o intern ci am unit conturile si am luat-o coplayer, acu suntem 7 pe cont...
 
Sus