GoW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

As vrea sa vedeti si voi cum se trateaza lumea in tribul GoW va spun sau u zicetimi ca sa stiu
 

DeletedUser

bn
deci GoW isi trateaza oamenii astfel
am vb cu MR-LUSh care e maniac al satelor el numai are ce cuceri ca harta e plina de aliati
ma certase ca luam un sat de 3000 puncte ca cica era protejata lui si tot el a nobilato bun vital thougt ma dat afara din trib acu am 26 de atacuri GoW este un trib bn cordonat de JigSaw dar mr-lush strica imaginea el a nobilat si memebri din tribul GoW deci gow este un trib care nu are onoare jucatorilor multi memebri puternici au fost concediatzi si nobilati ca si mine ce sa afci asta e GoW
 

DeletedUser

tribul acesta nu are ce e onoare dak postez cata armaat siau pierdut mr-lush si orastie pe satele mele mai ales pe unele GoW atentie cei puternici care faceti parte din GoW iesiti cat mai repede ca o sa va dea si pe voi afara cum au facut si cu mine zi ca e protejat si te dau afara ca iaia luat satul unui protejat care a fost nobilat tot de el (MR-LUSH) manica al satelor


Deci iesiti din GoW cat mai reped cei sub 100000 de miii ca o sa va dea afaar ca sa va innobileze astia puternici
 

DeletedUser

continua povestea...ne place...:)
Cel putin sa stim cat de buni sunt respectivii "maniaci" :D
 

DeletedUser

foarte frumos...asta da politica de asimilare proprie...
Deviza mea personala este ca niciodata nu ai ce ataca...
nu ne vor opri 14-15 ore de atac cu nobilul...
Salut tot tribul WAR? pe calea aceasta!
 

DeletedUser

intotdeauna ai ce ataca...sunt peste 25 000 de jucatori pe L3 deci ai ce ataca...asta dar dak nu ai toata harta albastra de frik...
 

DeletedUser

tribul acesta nu are ce e onoare dak postez cata armaat siau pierdut mr-lush si orastie p;.......................................................................... ca sa va innobileze astia puternici

foarte interesanta povestea ta, dar daca ai arunca ici colo si cate o virgula ti-am fi recunoscatori....
povestea gow e peste tot, nu ne asteptam la onoare in jocul asta. triburile cu onoare nu rezista...
parerea mea.
 

DeletedUser

parerea mea e k seixta dakl stii sa-l cauti...iar dak nu-l gasesti il infiintezi, dar in cazul meu, cred k l-am gasit !
 

DeletedUser

cred ca mai bine nu mai zic nimic ca si asa am multe de zis despre GoW
 

DeletedUser

Rog un moderator sa inchida aceasta tema. Nu mai este de actualitate.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus