Grădi vs Newage

  • Autor subiect DeletedUser12762
  • Data de început

DeletedUser12672

Denis- bravo! ai invins 3 triburi dintr-o data. Эти хуйсосы только и умеют валить все друг на друга.
Anta, si pana acum sunt convins ca cel mai mare esec a fost fuziunea R1P RoD.


Sa stii ca nu doar Denis a inteles fraza asta :)
 

DeletedUser

au umplut borsu si antananaric si ingerasa si tot ceilalti (din fosta lor echipa), pacat de Nippon...:confused:
Luati exemplu de la HD si dati stergere de cont;
jucati pe alte lumi cu alte nume...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tuborg tata inainte de a vorbi cine asupra cui arunca vina poate ne povestesti de multiconturile din RY ;) sau sa iti spun annemarie?
 

DeletedUser2247

tuborg tata inainte de a vorbi cine asupra cui arunca vina poate ne povestesti de multiconturile din RY ;) sau sa iti spun annemarie?

Draga parmafm....eu nu prea postez pe aici dar imi dau seama de o chestie.
Te dai zmeu....dar ai dat-o in bara :).Mai bine lasa totul asa cum e....si veziti de gradinitza ta.....
Gargara de pe forum...nu isi are rost.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tuborg tata inainte de a vorbi cine asupra cui arunca vina poate ne povestesti de multiconturile din RY ;) sau sa iti spun annemarie?

daca o sa-mi spui anemarie o sa gresesti amarnic, chiar pot sa-ti dovedesc personal (daca doresti)
dar cred ca conteaza mai mult ceea ce am scris mai sus decat o chestie banala ca sitterul ori ma contrazici cumva?:D
 

DeletedUser

tuborg tata inainte de a vorbi cine asupra cui arunca vina poate ne povestesti de multiconturile din RY ;) sau sa iti spun annemarie?

1. am tot evitat un drept la replica - nu meriti asa ceva, doar esti UNICUL Intemeietor pe L1, care a cedat sate dusmanului (fost intemeietor in RY, care a cedat sate lui baghera, cele doua triburi fiind in razboi)
2. pe tuborg l-am ajutat doar, nu era vorba de multicont, dar asta se datoreaza lipsei de informatii, ca doar nu mai ai acces acum decat in gradinita ta
3. eu am jucat, joc si voi juca de pe un singur cont, multiconturile nu se lipesc de mine
 

DeletedUser13059

1. am tot evitat un drept la replica - nu meriti asa ceva, doar esti UNICUL Intemeietor pe L1, care a cedat sate dusmanului (fost intemeietor in RY, care a cedat sate lui baghera, cele doua triburi fiind in razboi)
2. pe tuborg l-am ajutat doar, nu era vorba de multicont, dar asta se datoreaza lipsei de informatii, ca doar nu mai ai acces acum decat in gradinita ta
3. eu am jucat, joc si voi juca de pe un singur cont, multiconturile nu se lipesc de mine


noi suntem romani , noi suntem romani .... mai din pct 1 am inteles ca ceda sate ... dupa cum il stiu pe baghera daca erai si tu in locul lui faceai la fel fara sa vrei , in fine cred ca te-ai prins ..

la pct 2 si 3 si mai ales la 3 ma faci sa cred ca povestea aia cu pinochio ii adevarata ...
 

DeletedUser2247

Aici e problema.....E cam complicat cu statica avand in vedere ca de acolo se tot pleaca....se tot intra...
Plus ca de fapt ** de de 2 triburi+ jucatori ce au dat bir cu fugitii din partea lor...
Mai asteapta putin....speram ca ramane totul asa la ei......si punem si statica.
 

DeletedUser8343

Din Grădi nu cred ca a plecat mai mult de un jucator care nici macar nu era pe granita cu Newage ..si ala a plecat in RY.
 

DeletedUser2247

Si cum propui?Sa punem si RY in statica?Sa punem si Rod tot aici?
Nu se cade.Deci...mai bine asteptam sa treaca ceva timp si sa speram ca tribul vostru de gradinitza va ramane asa(aici am mari indoieli)...
Apoi rezolvam si statica.
 

DeletedUser8343

NU, ce-ai spus tu cu asteptatul statisticii era ok, total de acord, te-am contrazis numai la partea cu plecarile...ca nu s-a mai plecat de la noi din noul trib format. :)
Scuze daca nu m-am exprimat cum trebuie sa intelegi din prima.
Seara buna!
 

DeletedUser2247

Side 1:
Tribes: NewAge
Players:

Side 2:
Tribes: Grădi
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 308
Tabăra 2: 165
Diferență: 143

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 3
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,182,085
Tabăra 2: 1,643,729
Diferență: 1,538,356

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68,359
Tabăra 2: 16,184
Diferență: 52,175

chart


Nu stiu exact cat a trecut de la intemeierea tribului Piticot....daca am gresit...accept corectari.
 

DeletedUser8343

Side 1:
Tribes: Grădi
Players:

Side 2:
Tribes: NewAge
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 205
Tabăra 2: 126
Diferență: 79

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,996,177
Tabăra 2: 1,330,178
Diferență: 665,999

chart
 

DeletedUser12762

E ok si asta...stim bine cum sau luat satele astea in favoarea voastra:p

dar venim si noi degraba in kurtea voastra:D
 

DeletedUser2247

Eu zic ca deja suntem in curtea lor :).....
Cat despre modul in care au luat satele...putem doar zice ca NU AU EI NICI UN MERIT.Mai bine s-ar ocupa sa ai multumeasca lui Waltz ptr aceasta isprava...
 

DeletedUser14558

ingerasa ! sa inteleg ca ti-e dor de noi ? sau doar vrei sa stimulezi NewAge ?
 
Sus