Grădi vs Newage

  • Autor subiect DeletedUser12762
  • Data de început

DeletedUser8343

clasament.jpg


Clasament ...si cifre funny :D
 

DeletedUser34253

Tot noi, barbatii. pictard a inteles foarte bine ce am vrut sa spun. :D
 

DeletedUser8678

Deja mi-e necaz pe beatle, se pare ca i-ati indeplinit cererile, fericitul de el. :)

sa stii ca nu mi-au indeplinit nici o cerere deoarece nu am avut nici una, si sa mai stii ca puteam sa mai stau fara trib inca trei luni daca vroiam, caci acum cu PNA-ul meu cu circ am toata harta in culori calde ... insa ... am eu un plan el meu care e foarte secret, il stiu numai eu, umbra mea, umbra umbrei mele si umbra umbrei umbrei mele ... atat ... si poate, (dar nu sunt sigur), sa mai stie umbra umbrei umbrei umbrei mele, daca o exista cu adevarat ...
 

DeletedUser2154

sa stii ca nu mi-au indeplinit nici o cerere deoarece nu am avut nici una, si sa mai stii ca puteam sa mai stau fara trib inca trei luni daca vroiam, caci acum cu PNA-ul meu cu circ am toata harta in culori calde ... insa ... am eu un plan el meu care e foarte secret, il stiu numai eu, umbra mea, umbra umbrei mele si umbra umbrei umbrei mele ... atat ... si poate, (dar nu sunt sigur), sa mai stie umbra umbrei umbrei umbrei mele, daca o exista cu adevarat ...

si-l mai stiu si eu :))
 

DeletedUser2247

Pana una alta....PNA-ul nostru cica inca merge bine :)...Ce ma uimeste e PNA-ul altora ;) (Circ-Sof)...dar deh....asta e jocul.E plin de surprize.....:D(Ciudat e ca Andreea Marin si-a terminat emisiunea dar surprizele inca vin.....si vor mai veni sunt sigur ;) ).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

cred ca se poate inchide pe aici daca nu mai exista razboi ...
 
Sus