Greasemonkey

DeletedUser184

nu erau toate scripturile tip greasemonkey interzise, au existat unele acceptate.

odata cu 1 aprilie nu se va mai permite utilizarea addonului Greasemonkey si implicit a scripturilor aditionale
 

DeletedUser

de ce sunt interzise k erau bune mai ales la rezervari sate si emoticoanele ?!:(
 

DeletedUser

cauta pe google :)
dar te sfatuiesc sa nu le aplici, nu de alta dar ma gandesc ca nu vrei ban :)
 

DeletedUser

cum sa semene cu CP mai ??? te ajuta la rezervari sate si apar emoticoanele nu e nici un CP
 

DeletedUser

:)) fiecare vorbeste de ce stie, eu vorbeam de ce folosesc eu si atat... de jucariile lui ando :)
 

DeletedUser20592

este si un script pt diplomatia tribului in care eshti pe care nici cu PC nu il ai..
spun asta pt ca am CP si fara numi place sa joc.. dar atunci sa ne puna la dispozitie si acele optiuni daca tot avem CP
 

DeletedUser

Am cautat pe google si nu am gasit bara premium pentru triburile...Oricum nu folosesc asa ceva,dar nu stiam ce sunt.
 

DeletedUser

pai din cate stiu alea de imita CP erau interzise asa k astea cateva care le folesesc(rezervari sate,harta diplomatiei,emoticoanele si fisarea k pt sat) sunt legale pana pe 1 aprilie asa k tu ** de ceva interzis...
in fine si inca ceva indiana nu mi spune tu mie ce sa fac ;)
 

DeletedUser

Atunci daca vor fi toate interzise, inseamna ca veti baga pe premium ceva pentru rezervari si poate si harta aia cu dominanta si cu ce va mai laudati la ea
 

DeletedUser

Se pare ca e nevoie de explicatii suplimentare privint interzicerea scripturilor ce se bazeaza pe Greasemonkey.

Greasemonkey este un add-on care iti permite sa modifici si sa aduci functionalitati noi paginilor web pe care le vizitezi.

Greasemonkey putea fi folosit pentru a rula diverse scripturi pentru joc. Incepand cu data de 01 aprilie 2009 utilizarea scripturilor ce se bazaeaza pe Greasemonkey este interzisa. Toate scripturile bazate pe Greasemonkey devin astfel ilegale Scripturile aprobate deja si care se bazeaza pe bara de comenzi rapide sunt in continuare legale.

Decizia a fost luata in urma unei analize a incalcarilor de regulament ale punctului 7 din regulamentul jocului.

S-a constatat ca rularea scripturilor cu ajutorul Greasemonkey duc la abuzarea reguli 7 prin folosirea de scripturi ce emuleaza caracteristicile contului premium.

Decizia de a interzice scripturile Greasemonkey urmeaza astfel linia trasata de colegi nostri de pe www.tribalwars.net.
 

DeletedUser

Atunci trebuie sa cautam alt addon de tipul acela (Greasemonkey) si alte scripturi (care sa nu ofere functii similare CP)care sa functioneze pe el. Poate e ceva :)
 
Sus