Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

PRADA

member
Scor reacție
6
pe voi pe acolo pe unde v-am prins pe jocul asta .. erati pe post de copac cand veneau maidanezi

pe cine, mă? unde ai jucat tu să ai mai mult de-o sută de sate, maidanez auto-declarat?

ah uite am gasit, pe twstats, lumea 44.
Cele mai multe sate: 101 - 07th August 2015
http://ro.twstats.com/ro44/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=743637940

frumoasă performantă, jucător popică ce esti.. aplauze! Sau ai mai jucat si pe alte conturi? (în afară de ladyLuxury acolo unde-ai dat-o în bălării total) Poate chiar ne-ai umilit si trimis pe toti la margine asa cum zici tu. Sau faci micro sieste si visezi ca bati triburi întregi; apoi te trezesti si intri pe forum? Cel mai probabil.

nu am dc sa ti dezbat teoria profilului meu.

dar îti multumesc! chiar nu vreau sa stiu, daca n-a fost cum te-am întrebat initial.
 
Scor reacție
0
e crescut in orfelinat,DT-trib de orfani:)
#MDT
asa o fi cum spui. dar macar am invatat ce-i aia omenie, respect si personalitatea de sine. ceea ce tu sau voi se pare ca, va lipseste cu desavarsire.

voi ati crescut alaturi de mame, tati , frati, surori, unchi, matusi, bunici, etc.. dar sunteti fara caracter, si ceea ce postati voi pe un forum ca acesta nu dovediti decat ca ati avut o viata frustrata cu lipsuri depline si lipsiti de iubirea parinteasca.

p.s: inchei aici acest dialog cu voi, nu meritati nici un cuvant in plus sau in minus.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
ce glume ofilite, fix ca pseudonimul tău de pustan de 12 ani.
mai lasă din mână mătura aia când joci triburile.. am auzit eu de defecte profesionale dar tu prea o dai în extreme.

Profil
Vârsta: 40
Genul: feminin
Localitate: in the dark


furi curent grav sau ti-a completat mămyca profilul?
sunt 2 jucatori acolo :)
 

DeletedUser48274

Trebuie sa fim si inactivi ca sa fie echilibrat, altfel cu sau fara dk tot aia e :))
 

samY.

member
Scor reacție
0
Am ajuns sa ne înjurăm de familii, pentru Lumea 60.. genială idee..

Multa bafta DT/DK. Să fie un război frumos si la final sa felicităm câștigătorii.

Spor la joc.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
giphy.gif
 

Saitou

member
Scor reacție
1
oare cand va incepe alexutza cu circulare pe la dusmani si nu nr de telefon la final???sa mai incerce sa mai cumpere niste conturi saracu
 

DeletedUser48412

Salutare si multa bafta in razboiul care a inceput intre familia Dt/Dk si Green. Mnk!!

Asta e primul mesaj si ultimul pe care o sa il dau pe forum pana la finalul lumii si tin sa va urez noroc si in cazul in care nu faceti fata , sa nu folositi comanda stergere cont cum au mai facut si alte triburi impotriva carora am jucat in lumile recent terminate , care la fel ca voi au stat mai mult pe forum decat pe joc ..
In caz ca vreti sa dati , ne spuneti inainte sa pastram cat mai multe obiecete de "raidul barbarelor" in inventar .

O seara buna!!

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48315

Vorba multa, saracia omului.
Ca pe fiecare lume ,razboiul se tine mai mult pe extern decat pe joc. E trist sa vezi la ce limbaj se ajunge din cauza unui simplu joc :(
Sper sa fie un razboi frumos care sa merite timpul pierdut, mari jucatori pe extern erau si vedetele din Revo care au umplut vro 50 de pagini pe 54 cum ca ei ar fi cei mai buni jucatori si DT/DK sunt niste noobi de mana a 2 a si totusi noobi au castigat :) . Daca e sa castigati, aveti felicitarile mele, dar hai sa nu uitam ca e doar un joc :)
PS: Codrine nu mai veni cu acuzatii asupra dk ului, avem jumatate din punctele voastre si totusi noi suntem pe locul 3 la "razboiele tribului" unde voi inca nu ati prins nici top 10.


Un joc cat mai frumos va doresc!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
De ce scrieti ma cu bold? Sa scoateti în evidenta ca scrieti mult si degeaba? :D

va urez noroc si in cazul in care nu faceti fata , sa nu folositi comanda stergere cont cum au mai facut si alte triburi impotriva carora am jucat in lumile recent terminate

Multumim, deasemnea! Promit ca primul pe tine te anuntam, baiatu' cu lumile recent terminate în spate.. Toate cele bune.

PS: Codrine nu mai veni cu acuzatii asupra dk ului, avem jumatate din punctele voastre si totusi noi suntem pe locul 3 la "razboiele tribului" unde voi inca nu ati prins nici top 10.
Bai noi n-am avut asa multe razboaie dar din câte-am avut nu tin minte sa fi terminat vreo unul invitând liderul dusman la noi în trib,
cum ati "rezolvat-o" voi cu Just si apoi cu Zig.
Si nu sunt acuzatii, doar observatii. Nu trebuie sa-mi demonstrati mie nimic.. demonstrati-le alora de pe locul 1 la razboaie. Bafta!
 
Ultima editare:

DeletedUser44124

V ati batut cu RS ma? Nu iti e rusine sa zici asta cand alexutzu a dat mai multe circulare acolo decat in DT? Nu iti e rusine ca dati mesaje la toate conturile din rs sa va cedeze satele ca le cresteti voi altele pe l61, ca ii luati in trib sau ca le oferiti alte beneficii pe ele? Eu zic sa taci din gura. Ati luat numai sate cedate, vezi papaya la goloie.

Zburi, in locul tau as tacea, sau nu esti tu ala care dadeam mesaje colegilor mei sa ceara informatii si a fost trimis la plimbare?

Cat despre sate cedate, nu stiu ce sa zic.Ba un sat cedat, ba o interna , ba un cnt de care v-ati batut joc, cum se face pe la voi, dar na, e mai frumos in curtea celuilalt

oare cand va incepe alexutza cu circulare pe la dusmani si nu nr de telefon la final???sa mai incerce sa mai cumpere niste conturi saracu


Deja iti face urat smochina a? Simti pericolul?
Dau ce circulare vreau eu, cand vreau eu, conturi nu cumpar ca n-ai valoare,
Nr de telefon nu l-am dat niciodata, deci ma confunzi.
Pana una alta, tu vrei sa iti faci rost de invitatie si nu stii cum sa imi zici? n-am, PA
 

DeletedUser48315

Bai noi n-am avut asa multe razboaie dar din câte-am avut nu tin minte sa fi terminat vreo unul invitând liderul dusman la noi în trib,
cum ati "rezolvat-o" voi cu Just si apoi cu Zig.
Si nu sunt acuzatii, doar observatii. Nu trebuie sa-mi demonstrati mie nimic.. demonstrati-le alora de pe locul 1 la razboaie. Bafta!
Am recrutat mai putin decat aliatii vostri dar asa e romanul, stie sa se uite doar in ograda altora. Pai daca ati recrutat tot k ul cum sa aveti razboaie? :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Da' chiar ca te uiti în ograda altora; nu ti-ajunge sa ne numeri noua satele si statisticile la razboi, acum numeri si invitatiile aliatilor nostri?
vezi-ti nene de curtea tau acolo, sa nu pari ipocrit.
 

DeletedUser46812

pe cine, mă? unde ai jucat tu să ai mai mult de-o sută de sate, maidanez auto-declarat?

ah uite am gasit, pe twstats, lumea 44.
Cele mai multe sate: 101 - 07th August 2015
http://ro.twstats.com/ro44/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=743637940

frumoasă performantă, jucător popică ce esti.. aplauze! Sau ai mai jucat si pe alte conturi? (în afară de ladyLuxury acolo unde-ai dat-o în bălării total) Poate chiar ne-ai umilit si trimis pe toti la margine asa cum zici tu. Sau faci micro sieste si visezi ca bati triburi întregi; apoi te trezesti si intri pe forum? Cel mai probabil.



dar îti multumesc! chiar nu vreau sa stiu, daca n-a fost cum te-am întrebat initial.

Iar ai urmarit tu contul si a dat cu eroare, a ? Ai procentaj 100% pana acum :)))) Si ti-am spus ca esti low iq dar nu vrei sa ma crezi :)))

Cine a jucat acolo stie foarte bine povestea, asta pe care tu Azorel poti doar sa o urmaresti pe tw ca na, pe servere ai fost asa cam bataia de joc a tuturor, au dat baietii in tine ca in Veronica :)))
Hmmm.. Oare sa iti spun tot Azorel ca am vazut ca deja te-ai invatat cu numele si raspunzi la comenzi sau.. suna mai bine Vero ? :D

Ps: Vorbesti despre conturi si despre lumi inchise ? Cred ca am avut pe o lume cate sate ai avut tu pe tot contul de cand l-ai facut pana in prezent, ma rog.. nu ca as vrea sa iti repet dar stiam de ceva vreme ca esti low iq si problema la tine e ca deja te autodepasesti pe zi ce trece :( ..

Ai gasit punga ? Ca vad ca inca latri pe aici, latraule
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Cred ca am avut pe o lume cate sate ai avut tu pe tot contul de cand l-ai facut pana in prezent, ma rog.. nu ca as vrea sa iti repet dar stiam de ceva vreme ca esti low iq si problema e ca deja te autodepasesti pe zi ce trece :(

hai du-te si cânta la alta masa, lautare. de crezut si scris au crezut si-au scris multi, despre unii si despre altii.
Dar tu esti un pacalici: "cine stie stie, eu stiu, eu cred, jaga-jaga, zona grea periculoasa".
nu mai suferi atât, faptul ca jignesti la fiecare reply nu demonstreaza decât ca esti un frustrat mic & flauşat.
Haide spor & succes la turneul de kendama!
 

DeletedUser46812

Nu ai argumente? Pozezi in victima acum ? :)))))) Scrii pe aici mereu pe langa subiect si/sau in necunostinta de cauza si acum o dai la intors :)))
Aproape ca imi vine sa plang :D:p
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Plânge și suspină, tânăra domniță!
Dulce şi suavă ca o garofiţă;

Căci în bătălie soţul ei dorit,
A plecat cu oastea şi n-a mai venit:

AWJgkl0.png
 
Sus