Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

Deleted User - 1621757

Buna seara fanilor , ce mai faceti voi ? Urmeaza organizatul cu numarul 2 , cel de care va povesteam acum 2 zile, sunteti pregatiti pt el ? zeuse te rog stai la rand ca iti vine si tie randul nu te mai baga in seama pe aici ca topicul asta apartine mnk-ului si dt-ului nu vad undeva sa scrie despre green , nu te baga ca musca in pi*da iepei degeaba :D , olandezule te rog frumos sa nu imi mai dai mesaje pe joc pt ca nu te voi recruta in DT chiar daca iti doresti acest lucru , ursule iar fomica la copii :? Vezi-ti de printesa ardealui ca este mai bine sa stai undercover , ca iar te faci dracu de cacaoo si incepe sa mi se faca mie mila de tine de pe cate lumi te-am scos , una peste alta a fost primul organizat , am promis 2 , avand in vedere valoare mnk-ului ar fi o umilinta sa dispara din 2 organizate nu ? Hmm oare ce urmeaza? Stati cu ochii pe harta ca iar incepeti sa o luati razna pe extern ,ca de obicei , sincer sa fiu cu voi va inteleg , mai mult nu puteti :D , eu am aruncat osul , de acum este datoria fanilor sa continue, rog echipa DT-ului sa nu mai scrie pe extern pana la urmatorul organizat si sa lase printesele de pe extern sa se planga pe aici !
 

DeletedUser48274

Buna seara fanilor , ce mai faceti voi ? Urmeaza organizatul cu numarul 2 , cel de care va povesteam acum 2 zile, sunteti pregatiti pt el ? zeuse te rog stai la rand ca iti vine si tie randul nu te mai baga in seama pe aici ca topicul asta apartine mnk-ului si dt-ului nu vad undeva sa scrie despre green , nu te baga ca musca in pi*da iepei degeaba :D , olandezule te rog frumos sa nu imi mai dai mesaje pe joc pt ca nu te voi recruta in DT chiar daca iti doresti acest lucru , ursule iar fomica la copii :? Vezi-ti de printesa ardealui ca este mai bine sa stai undercover , ca iar te faci dracu de cacaoo si incepe sa mi se faca mie mila de tine de pe cate lumi te-am scos , una peste alta a fost primul organizat , am promis 2 , avand in vedere valoare mnk-ului ar fi o umilinta sa dispara din 2 organizate nu ? Hmm oare ce urmeaza? Stati cu ochii pe harta ca iar incepeti sa o luati razna pe extern ,ca de obicei , sincer sa fiu cu voi va inteleg , mai mult nu puteti :D , eu am aruncat osul , de acum este datoria fanilor sa continue, rog echipa DT-ului sa nu mai scrie pe extern pana la urmatorul organizat si sa lase printesele de pe extern sa se planga pe aici !

Cand ai scris romanul asta, te-ai inecat putin cu "de toate" sau a alunecat bine pe gat? :))
 

DeletedUser47635

Buna seara fanilor , ce mai faceti voi ? Urmeaza organizatul cu numarul 2 , cel de care va povesteam acum 2 zile, sunteti pregatiti pt el ? zeuse te rog stai la rand ca iti vine si tie randul nu te mai baga in seama pe aici ca topicul asta apartine mnk-ului si dt-ului nu vad undeva sa scrie despre green , nu te baga ca musca in pi*da iepei degeaba :D , olandezule te rog frumos sa nu imi mai dai mesaje pe joc pt ca nu te voi recruta in DT chiar daca iti doresti acest lucru , ursule iar fomica la copii :? Vezi-ti de printesa ardealui ca este mai bine sa stai undercover , ca iar te faci dracu de cacaoo si incepe sa mi se faca mie mila de tine de pe cate lumi te-am scos , una peste alta a fost primul organizat , am promis 2 , avand in vedere valoare mnk-ului ar fi o umilinta sa dispara din 2 organizate nu ? Hmm oare ce urmeaza? Stati cu ochii pe harta ca iar incepeti sa o luati razna pe extern ,ca de obicei , sincer sa fiu cu voi va inteleg , mai mult nu puteti :D , eu am aruncat osul , de acum este datoria fanilor sa continue, rog echipa DT-ului sa nu mai scrie pe extern pana la urmatorul organizat si sa lase printesele de pe extern sa se planga pe aici !
O ia ci nomen ia piri ce vorbesti aici grasule?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
printesa ardealui ca este mai bine sa stai undercover , ca iar te faci dracu de cacaoo si incepe sa mi se faca mie mila de tine de pe cate lumi te-am scos , una peste alta a fost primul organizat , am promis 2

giphy.gif

ai facut treaba mare, cu script cu tot?
 
Scor reacție
0
Buna seara fanilor , ce mai faceti voi ? Urmeaza organizatul cu numarul 2 , cel de care va povesteam acum 2 zile, sunteti pregatiti pt el ? zeuse te rog stai la rand ca iti vine si tie randul nu te mai baga in seama pe aici ca topicul asta apartine mnk-ului si dt-ului nu vad undeva sa scrie despre green , nu te baga ca musca in pi*da iepei degeaba :D , olandezule te rog frumos sa nu imi mai dai mesaje pe joc pt ca nu te voi recruta in DT chiar daca iti doresti acest lucru , ursule iar fomica la copii :? Vezi-ti de printesa ardealui ca este mai bine sa stai undercover , ca iar te faci dracu de cacaoo si incepe sa mi se faca mie mila de tine de pe cate lumi te-am scos , una peste alta a fost primul organizat , am promis 2 , avand in vedere valoare mnk-ului ar fi o umilinta sa dispara din 2 organizate nu ? Hmm oare ce urmeaza? Stati cu ochii pe harta ca iar incepeti sa o luati razna pe extern ,ca de obicei , sincer sa fiu cu voi va inteleg , mai mult nu puteti :D , eu am aruncat osul , de acum este datoria fanilor sa continue, rog echipa DT-ului sa nu mai scrie pe extern pana la urmatorul organizat si sa lase printesele de pe extern sa se planga pe aici !

Titlul topicului este Green/Mnks vs DT/DK ai orbit de la atata shaorma ?

Ce ai promis tu ma ? Nu vezi ca singurul sat pe care l-ai luat a fost ala cedat de papaya si te mai dai jucator. Ai atacat cam prost la ultimul organizat, probabil ti-ai aratat adevarata ta valoare.

Ce urmeaza ? Incepeti sa dati circulare in toate triburile si incercati sa cumparati cat mai multe conturi ?

Esti penibil shaormare.
 

DeletedUser41053

zeuse te rog stai la rand ca iti vine si tie randul nu te mai baga in seama pe aici ca topicul asta apartine mnk-ului si dt-ului nu vad undeva sa scrie despre green , nu te baga ca musca in pi*da iepei degeaba

Toata lumea vrea sa ajunga la mine :eek: Sa stiti ca nu am cum sa va primesc pe toti deodata haideti pe rand :oops: ... Si cum v-am spus sa ma anuntati din timp sa pun tuica pe foc :D Eu am facut topicul asta pentru ca asa s-a cerut .... daca nu va convine puteti face alt topic ... sau voi vedeti altfel razboaiele pe L60 :confused:

Nu inteleg de ce va tot plangeti de platforme de cumparat conturi si asa mai departe ... majoritatea jucatorilor de pe triburile nu au demnitate ... merg pe principiul scopul scuza mijloacele. Daca nu constientizati asta inseamna ca sunteti prea naivi pentru acest joc.
 

DeletedUser44124

Nu inteleg de ce va tot plangeti de platforme de cumparat conturi si asa mai departe ... majoritatea jucatorilor de pe triburile nu au demnitate ... merg pe principiul scopul scuza mijloacele. Daca nu constientizati asta inseamna ca sunteti prea naivi pentru acest joc.
trebuie sa recunosc ca ai dreptate, si cu ce ai scris dar si cu faptul ca unii sunt naivi.Dar totusi cred ca fetitele astea plang doar ca sa aiba o scuza cand mai pierd inca o lume.
De asemenea trebuie sa recunosc ca ma asteptam ca cei in green(trib cu experienta as putea spune) sa fie cu o clasa peste adunatura din mnk si sa le mai dea cate o palma dupa cap cand o iau pe aratura unii ca prada, zburi sau lucica barbaru, dar nu chiar acum, credeam ca va dura mai mult pana se va intampla asta.
P.s: nu le da prea tare ca se inhiba si nu mai avem cu cine sa ne batem
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41053

Nu e nevoie sa dau nici o plama pentru ca majoritatea s-au adaptat la stilul celor din DT de joc ... bravo lor si felicitari ... s-au vazut rezultatele la organizat. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48274

trebuie sa recunosc ca ai dreptate, si cu ce ai scris dar si cu faptul ca unii sunt naivi.Dar totusi cred ca fetitele astea plang doar ca sa aiba o scuza cand mai pierd inca o lume.
De asemenea trebuie sa recunosc ca ma asteptam ca cei in green(trib cu experienta as putea spune) sa fie cu o clasa peste adunatura din mnk si sa le mai dea cate o palma dupa cap cand o iau pe aratura unii ca prada, zburi sau lucica barbaru, dar nu chiar acum, credeam ca va dura mai mult pana se va intampla asta.
P.s: nu le da prea tare ca se inhiba si nu mai avem cu cine sa ne batem

pupator de moaste

Hai cu linguseala, da "haidi" hai, ca un crescator de barbare care se respecta, bineinteles ;)
JACtcyE.png

Si cireasa de pe tort..., ca tot ai adus in discutie "naivitatea", i-a zii, are rost sa bag tot printu sau ajunge ciresica asta?
TepGigW.png
 

PRADA

member
Scor reacție
6
De asemenea trebuie sa recunosc ca ma asteptam ca cei in green(trib cu experienta as putea spune) sa fie cu o clasa peste adunatura din mnk si sa le mai dea cate o palma dupa cap cand o iau pe aratura unii ca prada

:))) ce panaramă de om. du-te bre si creste barbarele alea, ca nu esti încă bun de înnobilat. haide spor

PS. mai bine pe arătură decât barbar-de-jur-împrejură
JACtcyE.png
Nu e nevoie sa dau nici o plama pentru ca majoritatea s-au adaptat la stilul celor din DT de joc ... bravo lor si felicitari ... s-au vazut rezultatele la organizat. :D

bAIlfxjhTwuuMeFvYdWwAQ.png
Mulţam,
giphy.gif
 
Ultima editare:

DeletedUser13059

ursule iar fomica la copii :? Vezi-ti de printesa ardealui ca este mai bine sa stai undercover , ca iar te faci dracu de cacaoo si incepe sa mi se faca mie mila de tine de pe cate lumi te-am scos

imi arati pe twstats cate sate ai luat tu de la mine daca nu te superi ?

printesa ardealului hmmm ultima oara tin minte ca erai voce cu ai tai colegi si spunei ca ma cauti in arad sa ma bati pentru ca am avut poza cu regina balenelor iar tu print in atlantic ce ai zis ? "m-am saturat , ma duc la macelar ... si hatz marele goli posibil din cauza triburilor a ajuns sa isi faca curaj pentru asa ceva" .... in fine sa nu uiti sa imi prezinti unde am fost scos de tine pentru ca nu imi aduc aminte sa dai vre-un atac in care sa iei sat dar cine stie , pe twstats gasesti orice ... iar dupa iti arat si eu conversatii in care apare numele tau ca sa oferi salar pentru a ajuta tribul dt sa iasa din criza organizatelor cu 0 sate luate daca nu o sa zici iar ca ii photoshop ca si atunci cand botezatoru a dat din greseala circulara cu teamu lui si tot photoshop a fost :)))


http://dream-team.ninja/?p=about

ffBq5DSlSRCkAm0XHR30vg.png



poftim goli , ai si linku in caz ca vrei sa zici de photoshop :) cat a costat la inceputu lumii 60 pentru chinezarie ? 1k euroi parca ? deci cu ce am fost scos eu de tine ? :)) cand tu erai incapabil sa urci 5 trepte fara sa faci pauza de odihna , daca nu era saracul ala de chinez sa iti faca scripturi si platforme erai degeaba , asa cand tu doar dai niste bani si nu faci nimic pe joc este chiar penibil sa zici ca ai scos pe cineva , care din ce imi aduc aminte cateva luni de zile am facut pipi pe toate organizatele dt si cand am facut prima oara organizat pe dt ati pierdut 120 sate , asta este goli ... aici ai nevoie si de cap nu doar de banuti , dar stai linistit ca nu esti primul care baga bani si este asa ca tine , am intalnit si altii doar ca aia nu aveau chinezul lor pentru a face treaba
 
Scor reacție
0
S au dat cartile pe fata.

Asteptam un raspuns din partea membrilor DT in legatura cu acel link dar probabil o sa zica ca e firma personala de livrari de shaorma a lu' goloie
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Sunt printuri de pe l48 unde veneau 20 de atacuri in 1 ms pe un singur sat:))
Si goloie nu foloseste nimic vai doamne,mai grav e ca nici pana acum nu s-a aplicat vreo sanctiune
 

hary10

member
Scor reacție
1
Sunt printuri de pe l48 unde veneau 20 de atacuri in 1 ms pe un singur sat:))
Si goloie nu foloseste nimic vai doamne,mai grav e ca nici pana acum nu s-a aplicat vreo sanctiune

Nu stiu de ce va dati atat de curati,pe lumea 54 ati dat 2 organizate pe noi sincronizate la mai putin de 10 ms.Deci nu 20~30 de atacuri,e vorba de cateva mii.Acum de ce pozati in victime?V-ati pierdut viteza la internet,mousurile alea semechere cu care v-ati laudat atunci?Jucati pe harta si lasati scuzele astea penibile...
 

hary10

member
Scor reacție
1
Pentru incheiere,uitati ce va sfatuieste colegul vostru pe lumea 59...
jOspMXTNRx2qbJ8F6brDSg.png





iar ca lamurim putin lucrurile pentru cei care inca nu cred ca se poate trimite ok niste atacuri pe jocu asta care totusi este browser le recomand un pc/laptop decent , o legatura de internet ieftina si normal cel care face toata treaba sa iasa aproape perfect (distrugatorul de vise) aka domnul mouse care sa fie de o calitate superioara , iar mai jos poti vedea cine face toata treaba



Sk%C3%A6rmbillede-2016-01-07-kl.-03.37.59-1.png

Cu asta cred ca am lamurit cam tot!

O seara buna va doresc,spor la joc!
 
Sus