Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

PRADA

member
Scor reacție
6
Domnul @Hannibal37 sa vorbeasca de interne cand locul 2 de la ei din trib (pentru moment, parca-l vad barbarizat jumate :D:D:D) nu e un anume n00b pe care, daca il scuturi de scripturi si interne, da pe minus :)\

PS : Scuzati, a ajuns pe 3 de cand e in vacanta :D:D

Nu știam că e nevoie de scripturi să iei sate moca.. :eek:
 

DeletedUser47495

Domnul @Hannibal37 sa vorbeasca de interne cand locul 2 de la ei din trib (pentru moment, parca-l vad barbarizat jumate :D:D:D) nu e un anume n00b pe care, daca il scuturi de scripturi si interne, da pe minus :)\

PS : Scuzati, a ajuns pe 3 de cand e in vacanta :D:D

Mai vedem noi cat de noob e :)))
Dar daca te ataca, probabil dai iar cu tichetul.... Si acum era cazul sa cersesti si tu un avantaj, daca pe harta nu ti-l poti crea.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Mai vedem noi cat de noob e :)))
Dar daca te ataca, probabil dai iar cu tichetul.... Si acum era cazul sa cersesti si tu un avantaj, daca pe harta nu ti-l poti crea.
Poti sa ataci cat doresti, atata timp cat nu dai atacuri de la aceeasi distanta la diferenta de 50 ms :) In continuare n-ai inteles nimic din treaba asta, in continuare ai tupeul sa-mi imputi ca ti-am facut ticket, in ciuda faptului ca ai calcat pe bec. Daca joci corect, pot sa-ti fac 1000 de tickete, ca-s egale cu 0. Tare sunt curios cate mi-ati facut voi mie :))
 

DeletedUser47495

Poti sa ataci cat doresti, atata timp cat nu dai atacuri de la aceeasi distanta la diferenta de 50 ms :) In continuare n-ai inteles nimic din treaba asta, in continuare ai tupeul sa-mi imputi ca ti-am facut ticket, in ciuda faptului ca ai calcat pe bec. Daca joci corect, pot sa-ti fac 1000 de tickete, ca-s egale cu 0. Tare sunt curios cate mi-ati facut voi mie :))

Exagerezi grosolan cu ce spui aici :) Mai mult, 2 atacuri chiar se pot da asa cum zici tu, dar cu noroc :) Intervin mai multi factori, cum ar fi potentialul lag, ceea ce permite lansarea si cu vechea metoda, cu mai multe taburi :))) Sau bineinteles cum li s-a raspuns unora cand au primit 2 atacuri lansate in aceeasi secunda, exact in aceeasi milisecunda, ca a fost unul trimis din browser si unul de pe aplicatie pe telefon... :)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Exagerezi grosolan cu ce spui aici :) Mai mult, 2 atacuri chiar se pot da asa cum zici tu, dar cu noroc :) Intervin mai multi factori, cum ar fi potentialul lag, ceea ce permite lansarea si cu vechea metoda, cu mai multe taburi :))) Sau bineinteles cum li s-a raspuns unora cand au primit 2 atacuri lansate in aceeasi secunda, exact in aceeasi milisecunda, ca a fost unul trimis din browser si unul de pe aplicatie pe telefon... :)

Curand o sa-mi spui ca te-ai intors in timp sa le dai :)
 
Scor reacție
0
Cum a reusit acel jucator sa sincronizeze la o milisecunda distanta asa a reusit si el sa faca autosplit intr-o milisecunda.Deci unde este neregula?
Pai neregula e ca tudorica a fost detectat cu ceva si a fost banat, nu a fost o "intamplare" :D
Ia vezi cum faci si bagal la interne sa scapam de el
=))))))eu n-am niciun drept in mnks sa decid si oricum saifer e peste voi cu 10 clase.
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Are dexteritate nu am ce zice.
Lucreaza bine cu mana.
Astea ai nostri numai cu scripturi dau ca ai vostri.Sa ne invete si pe noi cum se face.
 

DeletedUser47495

Pai neregula e ca tudorica a fost detectat cu ceva si a fost banat, nu a fost o "intamplare" :D

=))))))eu n-am niciun drept in mnks sa decid si oricum saifer e peste voi cu 10 clase.

Saifer? La inceputul lumii când am atacat cu el mi-a cerut să-i las 2 secunde spațiu să bage un atac :))))) Spune și tu de aia pe care i-ați pus pe cont după ce l-ați achizitionat :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Exagerezi grosolan cu ce spui aici :) Mai mult, 2 atacuri chiar se pot da asa cum zici tu, dar cu noroc :) Intervin mai multi factori, cum ar fi potentialul lag, ceea ce permite lansarea si cu vechea metoda, cu mai multe taburi :))) Sau bineinteles cum li s-a raspuns unora cand au primit 2 atacuri lansate in aceeasi secunda, exact in aceeasi milisecunda, ca a fost unul trimis din browser si unul de pe aplicatie pe telefon... :)
Si praf de mintit poporul pe forum. Du-te si mai creeaza-ti niste avantaje din astea daca pe harta nu poti.
 

DeletedUser47495

Cum a reusit acel jucator sa sincronizeze la o milisecunda distanta asa a reusit si el sa faca autosplit intr-o milisecunda.Deci unde este neregula?
Neregula e ca la autosplit ai mai multe incercari, asadar, implicit, probabilitatea de reusita creste
 
Scor reacție
0
Saifer? La inceputul lumii când am atacat cu el mi-a cerut să-i las 2 secunde spațiu să bage un atac :))))) Spune și tu de aia pe care i-ați pus pe cont după ce l-ați achizitionat

Nu m-am legat de tine/voi ca ati cumparat conturi si chiar tu iti permiti sa ne zici ca am cumparat conturi ?

Baiatule saifer nu a vandut nimanui contul, daca a fost pe sitter e alta treaba pentru ca e cont in granita si trebuie sa fie activ 24/24.

In legatura cu intreruperea aia, poate a fost facuta din noroc, poate nu, dar asta nu scuza faptul ca bagati 5 atacuri in 10-12ms sau cum baga luka 3 atacuri in aceeasi ms :D.

Goloie nu stie sa bage 3 atacuri intr-o secunda cand toata viata a jucat doar cu scripturi si platforma pe care i le dadea chinezu pe tava.
 

DeletedUser29124

Neregula e ca la autosplit ai mai multe incercari, asadar, implicit, probabilitatea de reusita creste

Du-te bai trisorule nu mai posta pe aici...
Ai fost prins la furat...gata...nu ne mai intereseaza ce spui, nu ne mai intereseaza parerea ta..nu ne mai intereseaza persoana ta. Nu esti decat un trisor...un hotz.Inceaca la PSD.lasa-ne.Multumesc!
 
Sus