Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser47495

Du-te bai trisorule nu mai posta pe aici...
Ai fost prins la furat...gata...nu ne mai intereseaza ce spui, nu ne mai intereseaza parerea ta..nu ne mai intereseaza persoana ta. Nu esti decat un trisor...un hotz.Inceaca la PSD.lasa-ne.Multumesc!

Hotii striga hotii :D Pai daca nu va intereseaza de ce comentati si va bagati in seama?
 

DeletedUser46527

Exagerezi grosolan cu ce spui aici :) Mai mult, 2 atacuri chiar se pot da asa cum zici tu, dar cu noroc :) Intervin mai multi factori, cum ar fi potentialul lag, ceea ce permite lansarea si cu vechea metoda, cu mai multe taburi :))) Sau bineinteles cum li s-a raspuns unora cand au primit 2 atacuri lansate in aceeasi secunda, exact in aceeasi milisecunda, ca a fost unul trimis din browser si unul de pe aplicatie pe telefon... :)


Refuz sa cred ca acest trisor ne invata pe noi cum sa jucam triburile
 

DeletedUser44122

vorbiti voi de trisat dar cand noi va facem ticket la atacuri nu se intampla nimic, hop cand faceti voi noi luam ban. va folositi de puterea pe care o aveti pe acest joc si va faceti victime.
 

DeletedUser9326

vorbiti voi de trisat dar cand noi va facem ticket la atacuri nu se intampla nimic, hop cand faceti voi noi luam ban. va folositi de puterea pe care o aveti pe acest joc si va faceti victime.

Eu zic sa faceti ticket la nemti, poate va luati direct masterban :))))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
vorbiti voi de trisat dar cand noi va facem ticket la atacuri nu se intampla nimic, hop cand faceti voi noi luam ban. va folositi de puterea pe care o aveti pe acest joc si va faceti victime.
Din ce am vazut pana acum, adminii au respectat regulamentul si atat :) S-a venit cu dovezi destul de clare ca ati cumparat conturi, dar care nu erau eligibile, nefiind mesaje in joc, nu s-au luat in considerare. Veniti si plangeti pe extern, pozati in victime cu un tupeu fantastic, dupa ce va faceti de cap pe joc si va bateti joc de comunitate, prin modul cum jucati. Scuteste-ma.

Btw tudoricas, ce zice colegutul tau? Ca ne faceti si voi noua tickete?:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Ma faceai pe mine jucator la tichete, incredibil esti la mancat ce nu trebuie :D:D:D
 

DeletedUser44122

pai cum a dat saifer in aceeasi milisecunda? si a primit ban? nu a primit
 

DeletedUser47495

Pai nu poti sa primesti ban daca nimeresti o data dintr-un milion in acelasi ms :)) Sunt sigur ca nu de-asta au fost banati ai vostrii :)

Hai nu mai vorbi daca nu stii. Mi s-a trantit in fata un ban pentru care dragii nostri admini nu mi-au aratat nicio dovada. Inteleg, ma baneaza, dar sa-mi dea si ei o posibilitate de a contesta acel ban prin simpla actiune de a-mi explica de ce l-am primit si a-mi arata dovezi incriminatoare...
 
Scor reacție
0
dovezi incriminatoare...
MQN1ycZ.png

Asta e buna de bagat in lista de dovezi incriminatorii? :rolleyes:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Hai nu mai vorbi daca nu stii. Mi s-a trantit in fata un ban pentru care dragii nostri admini nu mi-au aratat nicio dovada. Inteleg, ma baneaza, dar sa-mi dea si ei o posibilitate de a contesta acel ban prin simpla actiune de a-mi explica de ce l-am primit si a-mi arata dovezi incriminatoare...

Eu mi-am facut datoria si am raportat o incalcare a regulamentului. Faptul ca tu nu ai aflat dc ai fost banat nu tine de mine:) Poate nici n-ai fost banat pentru ce am raportat eu:)))
 

DeletedUser46527

Eeee daca era corect in niciun caz nu primea ban ...nush de ce se mai discuta pe tema asta ...a gresit , plateste ...scuzele tudorica pastreazale pentru altcineva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46527

upload_2018-2-17_19-36-51.png


upload_2018-2-17_19-37-22.png



Si colegul vostru a avut lag mai mare dimineata.
Bine ca nu am oprit nobilul.

Tu chiar crezi ce toata lumea foloseste scripturi ilegale ca si voi ? :))
 
Ultima editare de un moderator:

maram

Game Suport
Scor reacție
17
ki5REMTDSJOTxkGXuxN0ag.png

Vezi ca nu ai setat bine scriptul.Ai lag mai mare.
Bine ca ai retras nobilul.

cand dai atacurile manual, se mai intampla si sa nu intre in ordinea dorita. dar voi nu aveti de unde sa stiti chestia asta, voi nu patiti:)) la voi numai sprijinul intra in fata atacurilor, ca deh, platforma inca n-a aflat de sigiliul primejdiei:D
 
Sus