Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

hary10

member
Scor reacție
1
cand dai atacurile manual, se mai intampla si sa nu intre in ordinea dorita. dar voi nu aveti de unde sa stiti chestia asta, voi nu patiti:)) la voi numai sprijinul intra in fata atacurilor, ca deh, platforma inca n-a aflat de sigiliul primejdiei:D

Am uitat ca doar cei ce joaca cu tine in echipa au dexteritate din asta sa poata sincroniza atacurile la mai putin de 10ms.Noi restul daca sincronizam suntem scriptati.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

Experienta isi spune cuvantul, de ce nu ii rugati sa va invete ? poate poate li se face mila ! :rolleyes:
 

DeletedUser43824

si ce-ar putea sa ma invete, ca sunt mai incepatoare? :(
ca daca imi spune de scriptul cu lag nu am nevoie :)))

Eh, nu toti am fost binecuvantati de "automatisme" :D Am crezut ca te intereseaza dexteritatea aia nu scripturi, ca sigur nu esti in postura de a duce lipsa :).
 

DeletedUser46527

inseamna ca stii sa-l folosesti destul e bine. :rolleyes:

Nu , pur si simplu joc cinstit ... credema este mult mai placut ..dar nu ai cum sa ma intelegi
Cate banari au fost in DK si cate in Green din cauza scripturilor ilegale de lansat atacuri?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47495

Vezi atașament 2188

Vezi atașament 2189


Si colegul vostru a avut lag mai mare dimineata.
Bine ca nu am oprit nobilul.

Tu chiar crezi ce toata lumea foloseste scripturi ilegale ca si voi ? :))

Parte 1:
Triburi: DK, DK., -DK-, -DK-2
Parte 2:
Triburi: green, blue, Black, red, pink

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 4
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42,129
Tabăra 2: 42,590
Diferență: 461

chart






Insa voi ne demonstrati ca va puteti lauda si cand sunteti pe minus :D
 

DeletedUser46527

Parte 1:
Triburi: DK, DK., -DK-, -DK-2
Parte 2:
Triburi: green, blue, Black, red, pink

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 4
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42,129
Tabăra 2: 42,590
Diferență: 461

chart






Insa voi ne demonstrati ca va puteti lauda si cand sunteti pe minus :D


Tu ai luat ceva? nici macar propriile sate barbare nu esti in stare sa le recuperezi ... ti-am spus ca nu e bine sa fi emo...runda 2 de trimis mesaje de recrutare cand incepe? :))
 

DeletedUser47495

Bre Iulica, la cum mi-au fost luate satele voi sunteti fraieri ca n-ati ciordit mai multe :)))
P.S. Vezi ca am script de modificat statistica, poate imi faci un ticket
 

DeletedUser46566

cand dai atacurile manual, se mai intampla si sa nu intre in ordinea dorita. dar voi nu aveti de unde sa stiti chestia asta, voi nu patiti:)) la voi numai sprijinul intra in fata atacurilor, ca deh, platforma inca n-a aflat de sigiliul primejdiei:D
WOW! Serios draguta? "Noi nu facem, noi nu dregem, noi imaculati?"

Mi-ar fi jena in locul tau sa ies pe extern. Adminii nici nu au ce cauta pe joc, parerea mea.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
WOW! Serios draguta? "Noi nu facem, noi nu dregem, noi imaculati?"

Mi-ar fi jena in locul tau sa ies pe extern. Adminii nici nu au ce cauta pe joc, parerea mea.
Tu realizezi ca un admin nu are niciun beneficiu in-game, nu ? :)

Deveniti patetici cu chestia asta :) Veniti aici sa urlati la fiecare atac mai la fix dat de noi, in general, 1 atac din 100, in conditiile in care, unii din voi dau cam 100 din 100 atacuri asa :)
 

DeletedUser46566

Tu si crezi ce spui?

Scuze... Pentru o secunda uitasem ca aici e sectiunea "basme" pentru unii. :))
 

hary10

member
Scor reacție
1
Tu realizezi ca un admin nu are niciun beneficiu in-game, nu ? :)

Deveniti patetici cu chestia asta :) Veniti aici sa urlati la fiecare atac mai la fix dat de noi, in general, 1 atac din 100, in conditiile in care, unii din voi dau cam 100 din 100 atacuri asa :)

Ce curati sunteti voi,sunteti niste victime ale jocului corect,saracutii de voi...voi nu dati decat 1 atac la 100 si cand te-ai trezit era dimineata.Du-te din nou la somn si nu ne mai povesti ce ai visat.
 
Sus