Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce curati sunteti voi,sunteti niste victime ale jocului corect,saracutii de voi...voi nu dati decat 1 atac la 100 si cand te-ai trezit era dimineata.Du-te din nou la somn si nu ne mai povesti ce ai visat.
Arata-mi si mie unul de la noi care reuseste sa lipeasca, la un organizat, totul in 10 de ms, asa cum fac colegii tai , dupa nu mai am nimic de comentat. Pana gasesti dovada totusi, te rog sa ma scutesti de glume proaste :)
 

hary10

member
Scor reacție
1
Arata-mi si mie unul de la noi care reuseste sa lipeasca, la un organizat, totul in 10 de ms, asa cum fac colegii tai , dupa nu mai am nimic de comentat. Pana gasesti dovada totusi, te rog sa ma scutesti de glume proaste :)

Singura gluma de aici esti tu,verifica mesajele din spate sau nici nu vezi bine?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce imi arati, ca a pus cineva un nobil la 10 ms inaintea unul full? Wtf, dupa cum ziceam, penibili sunteti :)
 

DeletedUser47495

Arata-mi si mie unul de la noi care reuseste sa lipeasca, la un organizat, totul in 10 de ms, asa cum fac colegii tai , dupa nu mai am nimic de comentat. Pana gasesti dovada totusi, te rog sa ma scutesti de glume proaste :)

Salut, 0! Te rog posteaza un print in care cineva a lipit toate atacurile in 10ms. Ai invatat de la admini, tu :)))) Acuzi si nu poti aduce o dovada :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Salut, 0! Te rog posteaza un print in care cineva a lipit toate atacurile in 10ms. Ai invatat de la admini, tu :)))) Acuzi si nu poti aduce o dovada :D
Colegii din Mnk au toate printurile cu domnul goloie si atacurile lui in aceeasi secunda, de pe organizatul trecut, daca te intreseaza :)
 

DeletedUser47495

Colegii din Mnk au toate printurile cu domnul goloie si atacurile lui in aceeasi secunda, de pe organizatul trecut, daca te intreseaza :)

Tu ziceai de DK micutule :))
Cat despre cei din Mnk, intreaba-i din partea mea daca ei nu lanseaza cumva la fel :)
 

DeletedUser46527

Salut, 0! Te rog posteaza un print in care cineva a lipit toate atacurile in 10ms. Ai invatat de la admini, tu :)))) Acuzi si nu poti aduce o dovada :D

De ce ne cere dovezi? cand sti foarte bine dovezile deoarece ai fost banat si ti-ai recunoscut si greseala deoarece ai devenit barbar :)
 

DeletedUser47495

De ce ne cere dovezi? cand sti foarte bine dovezile deoarece ai fost banat si ti-ai recunoscut si greseala deoarece ai devenit barbar :)

N-am acceptat pedeapsa pentru ca o meritam, iulica.... Am acceptat-o pentru ca mi-am dat seama ca ma cert degeaba cu unii care se cred zeii jocului si fac abuz de putere :)))))) Ce voiai? Sa raman incuiat pana la finalul lumii? Vreau sa castig impreuna cu echipa mea DK-DT :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
mai rar dexteritate ca a lor :))

nu fi jeloasă*:

3XcjBq9.png

războaiele tribului.
mulțumiri victimelor!
 
Ultima editare:

DeletedUser9326

nu mai zice nimeni, nimic ? :confused:
apropo, de goloie ce mai stiti, tot la gaini e ?
l-o luat si pe luka cu el ? :D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46527

Ar trebuii sa apeleze si dt'ul la tactica celor din dk ...baga jucatorul in trib doar dupa ce se termina atacurile de pe el sa nu dea prost la statistica :))
 
Sus