Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

Morisake

member
Scor reacție
0
Ultimul a fost dat afara,asa mai recent
"zeuss a vrut demult sa-mi ia satele a zis ca sunt prea mic si ce fac eu cu satele alea sa i le dau lui. ca ei joaca la nivel inalt o zis, eu m-am zbatut cum am putut, si am respins multe din atacurile voastre si acum ca am pierdut in loc sa ma sprijine ma ataca. ei asta e"
 
Scor reacție
0
sa nu dea prost la statistica.

La statistica asta te referi? o_O

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, MnKs., .MnKs., ÎMnK.s, GM, green, pink, red, blue, Black
Parte 2:
Triburi: DT, DT!, DT?, DK, -DK-, DK., ~DK~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,628
Tabăra 2: 12,287
Diferență: 3,341

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 879
Tabăra 2: 562
Diferență: 317

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 57,582,087
Tabăra 2: 44,291,664
Diferență: 13,290,423

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,185,771
Tabăra 2: 3,820,758
Diferență: 2,365,013

chart
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ultimul a fost dat afara,asa mai recent
"zeuss a vrut demult sa-mi ia satele a zis ca sunt prea mic si ce fac eu cu satele alea sa i le dau lui. ca ei joaca la nivel inalt o zis, eu m-am zbatut cum am putut, si am respins multe din atacurile voastre si acum ca am pierdut in loc sa ma sprijine ma ataca. ei asta e"
S-a zbatut cu login-uri la 2 zile, ce mai probabil :) Poti incerca cat vrei, toate triburile au acelasi comportament fata de inactivi, oricat ai vrea sa negi, sau vreti sa-ti desenez harta cand am ajuns eu granita in nord si dupa ce am luat sat la primul organziat?:)) Ati scos toti inactivii din jurul meu, asa cum este si normal, de altfel.
 

DeletedUser47495

S-a zbatut cu login-uri la 2 zile, ce mai probabil :) Poti incerca cat vrei, toate triburile au acelasi comportament fata de inactivi, oricat ai vrea sa negi, sau vreti sa-ti desenez harta cand am ajuns eu granita in nord si dupa ce am luat sat la primul organziat?:)) Ati scos toti inactivii din jurul meu, asa cum este si normal, de altfel.

Da, ne-a fost frica de marele centorag. Atata ca n-am auzit decat pe extern de el :(
La statistica asta te referi? o_O

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, MnKs., .MnKs., ÎMnK.s, GM, green, pink, red, blue, Black
Parte 2:
Triburi: DT, DT!, DT?, DK, -DK-, DK., ~DK~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,628
Tabăra 2: 12,287
Diferență: 3,341

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 879
Tabăra 2: 562
Diferență: 317

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 57,582,087
Tabăra 2: 44,291,664
Diferență: 13,290,423

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,185,771
Tabăra 2: 3,820,758
Diferență: 2,365,013

chart

Rabdare Lucica.... Rezolvam :D
 

DeletedUser46527

La statistica asta te referi? o_O

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, MnKs., .MnKs., ÎMnK.s, GM, green, pink, red, blue, Black
Parte 2:
Triburi: DT, DT!, DT?, DK, -DK-, DK., ~DK~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,628
Tabăra 2: 12,287
Diferență: 3,341

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 879
Tabăra 2: 562
Diferență: 317

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 57,582,087
Tabăra 2: 44,291,664
Diferență: 13,290,423

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,185,771
Tabăra 2: 3,820,758
Diferență: 2,365,013

chart



Poti sa adaugi pe viitor si tribul viking de partea celor din dk
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
vorbiti voi de trisat dar cand noi va facem ticket la atacuri nu se intampla nimic, hop cand faceti voi noi luam ban. va folositi de puterea pe care o aveti pe acest joc si va faceti victime.

unicule ce ai avansat baiatule :) ai vazut tu sa atacam asa bine cum o faceti voi ? :D ce fel de putere paranormala face victime ? :O

va rog opriti traznetele pe deteu ... lasati oamenii sa respire, doar timp de 1 saptamana au ramas singurei si fara oua :( dar cand a ven


Saifer? La inceputul lumii când am atacat cu el mi-a cerut să-i las 2 secunde spațiu să bage un atac :))))) Spune și tu de aia pe care i-ați pus pe cont după ce l-ați achizitionat :)

Sk%C3%A6rmbillede-2016-01-07-kl.-03.37.59-1.png


csf , n-ai csf .. cand am intrat prima oara pe cont pac pac 28 sate luate, pai la asa mouse am si pilot automat eu doar ii dau comenzi vocale si el isi face treaba ... cand ai incercat si tu niste smecherii pe acolo ii zic la mouse "fratele meu cu click, fa cumva sa nu pierzi sate in fata acestui zeu aka tudorica aproape petrica..." si nah stii cum ii, mouse smecher automat are si arogante in el si zice "pleaca ma la somn ca ma ocup eu de asta" bai esti nebun ? si ma duc ca nah nu stau sa ma cert cu el ca cine stie .. isi rupe firu si adio... am mers la somn si cand ma trezesc minuneeee vre-o 300 k aparatoru zilei si crazy noob jr nu a luat nimic .. defapt a luat dar acolo deja ii expert... asa ii bre, mai bine iti iei un SmartMouse decat platforme si alte prostii, iar daca vrei sa joci si mai profi ca un profi sa iti iei mouse cu 5 butoane ... iti zic, cu ala faci splituri cu monitoru stins.. daca nu crezi poti intreba pe cine a fost acu 1-2 luni pe confa .. au vazut cum se stinge monitoru si pac blindsplit (nu ca alea incrucisate)
 

DeletedUser47495

Rezolvam sau cumparam? (rabdare?, adica astepti vara sau cum?) :rolleyes: Pana una alta, sa fii cuminte, fara "degete de pianist" care nu le poti justifica, nu de alta da tocmai te-ai "redresat" si tu cat de cat, ar fi pacat de "munca" depusa. ;)

De corect ce esti ti-au banat suportii pe speciala? :rolleyes:
 

DeletedUser47495

Mai plangi mult? Reggie de ce iti sta sitter bai cap de nuca ? Vorbesti de rs ca a crescut sate la mnks dar de gods si de tribul lui bric pe care n ati fost in stare sa l bateti si l ati recrutat ?Du te si plangi si pe forumul altor lumi poate te consoleaza cineva

PS: imi cer scuze ca am postat pe forumul l61 un subiect de l60 dar trebuia sa i raspund acestui noob

Iti raspund aici sa nu il deranjez prea tare prea Ursache din vorbit prostii acolo.

Uite lista cu ultimii mei 10 loctiitori:
http://prntscr.com/iig5cf

Mai usor in declaratii :)))))) Cauta argumente
 
Sus