Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început
Scor reacție
0
se mai foloseste JUCARIA??? ca sunt si eu curios :)

Se mai foloseste, Dream Bot a intrat pe en poate acolo castiga si ei :D
jf1gfn



Gata, ati luat bataie si ati fugit de pe ro? Baieti aia baneaza si pentru scripturi care sunt considerate legale la noi pe ro, spor cu javascript'ul :D
 

osândă

member
Scor reacție
1
Dk,unde sunteti?
Va lasati deja dragilor?asa aratati voi la Dt ca sunteti mai buni ca ei ?imi pare rau pentru voi,dar aveti posibilitatea sa invatati de la dt,ca nu e asa usor cu noi pe cat a fost pe alte lumi cu alte triburi.
 

DeletedUser48315

Dk,unde sunteti?
Va lasati deja dragilor?asa aratati voi la Dt ca sunteti mai buni ca ei ?imi pare rau pentru voi,dar aveti posibilitatea sa invatati de la dt,ca nu e asa usor cu noi pe cat a fost pe alte lumi cu alte triburi.
Nu dragule:(
DT va dat un continent moca, noi va dam 200 de sate pe luna :) Sper ca puteti mai mult ca in ritmul asta nu terminati pana vine vara :( dar totusi nu cred ca e o problema vara daca voi ati avut timp sa faceti organizat si in ziua de Pasti ;)
 

osândă

member
Scor reacție
1
Noi nu avem sarbatori,inca nu am ajuns la voi,dar nu e stress,e placut sa joci stiind ca pierzi sigur 100%?Sa ti pierzi timpul degeaba?
 

DeletedUser48315

Nu vrei sa-ti fac o lista unde sa trimiti trenulete sa nu mai stai sa lansezi? Diseara ma apuc sa golosesc satele pentru tine :)
 

DeletedUser48315

Ce fac fanii mei, toate bune? Unu-i barbar cu nick altu-i interna de lux, sa tot joci asa =))

Facem organizat cand vrem si cum vrem, nu voi dictati cand atacam noi, ar fi si culmea sa atacam cum vor astia dresati, mai nou gri colorati :))
E trist sa aud asta, parca noi eram no-liferi ca asteptam vara :)))
 
Scor reacție
0
Ce fac fanii mei, toate bune? Unu-i barbar cu nick altu-i interna de lux, sa tot joci asa =))
Nu dragule:(
DT va dat un continent moca, noi va dam 200 de sate pe luna :) Sper ca puteti mai mult ca in ritmul asta nu terminati pana vine vara :( dar totusi nu cred ca e o problema vara daca voi ati avut timp sa faceti organizat si in ziua de Pasti ;)
Facem organizat cand vrem si cum vrem, nu voi dictati cand atacam noi, ar fi si culmea sa atacam cum vor astia dresati, mai nou gri colorati :))
Ca la fotbal, trebuie jucat pana in ultimul minut.Oricum nu iti bate tu capul cu timpul nostru.
Sa pierzi fara drept de apel dar sa stai totusi sa-ti pierzi timpul, penibil, macar daca nu pierdeati sate pe banda dar asa cum va justificati prezenta barbarelor cu nick care sunteti? =)) Apropo hary, parca ma amenintai mai demult ca ma voi lasa de triburile din cauza ta, ca vei ataca non stop, ca voi uita pana si ce inseamna sa dormi, etc. Oare ma insel sau a dat azi cu virgula? Cred ca ai vrut sa zici defapt ca ma vei pune la somn de plictiseala, mai slaba performanta mai rar, #Barbar.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Ce fac fanii mei, toate bune? Unu-i barbar cu nick altu-i interna de lux, sa tot joci asa =))

Facem organizat cand vrem si cum vrem, nu voi dictati cand atacam noi, ar fi si culmea sa atacam cum vor astia dresati, mai nou gri colorati :))

Sa pierzi fara drept de apel dar sa stai totusi sa-ti pierzi timpul, penibil, macar daca nu pierdeati sate pe banda dar asa cum va justificati prezenta barbarelor cu nick care sunteti? =)) Apropo hary, parca ma amenintai mai demult ca ma voi lasa de triburile din cauza ta, ca vei ataca non stop, ca voi uita pana si ce inseamna sa dormi, etc. Oare ma insel sau a dat azi cu virgula? Cred ca ai vrut sa zici defapt ca ma vei pune la somn de plictiseala, mai slaba performanta mai rar, #Barbar.

Vad ca nu ai dormit bine,cand te-am amenintat eu ca te lasi de triburile din cauza mea?Eu nu ofer importanta la nimeni,pentru mine esti un simplu inamic ca si restul,nu joc ca sa scot un jucator!Cat despre pierdut sate,eu pot sa imi asum pierderea satelor,nu dau stergere la cont ca sa spun ca nu am mai avut timp.
 

DeletedUser48315

Vad ca nu ai dormit bine,cand te-am amenintat eu ca te lasi de triburile din cauza mea?Eu nu ofer importanta la nimeni,pentru mine esti un simplu inamic ca si restul,nu joc ca sa scot un jucator!Cat despre pierdut sate,eu pot sa imi asum pierderea satelor,nu dau stergere la cont ca sa spun ca nu am mai avut timp.
Sau sa te banezi singur, cum facea nenea lucifer pe 54 :(
 
Scor reacție
0
Vad ca nu ai dormit bine,cand te-am amenintat eu ca te lasi de triburile din cauza mea?Eu nu ofer importanta la nimeni,pentru mine esti un simplu inamic ca si restul,nu joc ca sa scot un jucator!Cat despre pierdut sate,eu pot sa imi asum pierderea satelor,nu dau stergere la cont ca sa spun ca nu am mai avut timp.

Auzi ca nu ofera importanta =)) O oferi la kilogram cand e sa-ti dai aere de mare jucator tu ala care aveai un amarat de cont de 60 sate si imi scriai mie pe contul lui zammolxe (300+ sate btw) ca vei face si drege, hai hai nu face pe nestiutorul ca te-ai umflat ca un paun atunci.

Sau sa te banezi singur, cum facea nenea lucifer pe 54 :(

Ai uitat sa spui ca v-am dresat bine inainte sa ma banez =)) Cand ziceam culcat sareati toti (fara exceptie) pe burta, si nu pt ca era apa mica :))
 
Sus