Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

hary10

member
Scor reacție
1
Auzi ca nu ofera importanta =)) O oferi la kilogram cand e sa-ti dai aere de mare jucator tu ala care aveai un amarat de cont de 60 sate si imi scriai mie pe contul lui zammolxe (300+ sate btw) ca vei face si drege, hai hai nu face pe nestiutorul ca te-ai umflat ca un paun atunci.



Ai uitat sa spui ca v-am dresat bine inainte sa ma banez =)) Cand ziceam culcat sareati toti (fara exceptie) pe burta, si nu pt ca era apa mica :))

Imi aduc aminte ca ai disparut de acolo.:rolleyes:Deja ma plictisesti,nu te mai obosi sa mai imi raspunzi.
 

DeletedUser48809

S a vazut jocul de echipă, daca si la nivelul acesta, cand noi suntem + sate peste voi, jucători cu sate care nu sunt in prima linie, blindeaza sate la gen 30k de fiecare, iar cei din prima linie au maxim 2 ferme este clar ce fel de grup aveți! , sunt si mici exceptii.. Toate bune pe mai departe la toti!
 
Scor reacție
0
DT va dat un continent moca, noi va dam 200 de sate pe luna :)

bj93hmU.png


Zici ca am dat pe barbare =))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu e grea deloc doar ca nu am inclus si conturile "cedate" ;)

Si mai ziceti ca ato batut revo pe 54 ... v-am cedet satele slabilor :))))


Doamne ... cand va merge ok totul ii arta, cand o luati se gasesc scuze ... invatati sa jucati fara platforma sa vedeti ce frumos ii .. castigi,pierzi .. nu asa intrati cu aia sk daca ii sa pierdeti ii sfarsitul vostru asa cum a fost aici unde dati vina unu pe altu pentru ca sunteti incompetenti
 

DeletedUser48315

Si mai ziceti ca ato batut revo pe 54 ... v-am cedet satele slabilor :))))


Doamne ... cand va merge ok totul ii arta, cand o luati se gasesc scuze ... invatati sa jucati fara platforma sa vedeti ce frumos ii .. castigi,pierzi .. nu asa intrati cu aia sk daca ii sa pierdeti ii sfarsitul vostru asa cum a fost aici unde dati vina unu pe altu pentru ca sunteti incompetenti
Acum vorbesti din experienta, nu? :)
 

DeletedUser48315

un raspuns care confirma incompetenta
Vad ca te supara adevarul, cred ca ai uitat cum ai disparut la final de 54, bunule :)
V-am felicitat cand a dat DT ul stergere, ce mai vrei? De maine ma apuc sa-ti fac statuie.
 
Ultima editare de un moderator:

urssmircea

member
Scor reacție
1
hai spune cum am disparut de pe 54 ^^ daca se poate sa zici si ofertele de salar sa se joace in deteu + ofertele pentru anumite conturi sa fie vandute la voi .. asa detaliat ok ? ca din cat sa jucat acolo ati fost ciment.. ca daca ne uitam la inceput de lume in deteu-dekau ati fost inobilati majoritatea si deteul a dat inceput nou ca nah :))

http://prntscr.com/jgt6eg

lalalala
 

DeletedUser24948

Te contrazic ursule, nu s-au facut oferte, eu personal am fost sunat (stii tu de cine) si mi-a fost ceruta, atentie, CERUTA, o suma consistenta pentru 3 conturi, inclusiv al tau si dupa cum bine stii am refuzat. Apoi am fost sunat iar ca a mai scazut pretul si iar am refuzat. Toate astea erau inainte sa dati stergere. Asta se numeste cerere salariala, nu oferta :D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Te contrazic ursule, nu s-au facut oferte, eu personal am fost sunat (stii tu de cine) si mi-a fost ceruta, atentie, CERUTA, o suma consistenta pentru 3 conturi, inclusiv al tau si dupa cum bine stii am refuzat. Apoi am fost sunat iar ca a mai scazut pretul si iar am refuzat. Toate astea erau inainte sa dati stergere. Asta se numeste cerere salariala, nu oferta :D


nu stiu cine ce te-a sunat si de cand am avut eu contul de vanzare pentru ca nu eram eu proprietar acolo si cel care este nu are nevoie sa isi vanda contul pentru nimic ;) era vorba de cand era deteul pe - grav si la fiecare organizat a lor nu au luat niciodata sate... inca am conversatiile de pe skype cu luka in care zicea ca ataca cu 5 fulluri pe sat rezultatul este 0, ataca cu 10-15 la fel tot 0 si ii batea gandu sa renunte... eu prima oara cand am facut organizat pe deteu am luat 120 sate si la fiecare organizat a lor ieseau pe 0 sau pe minus in unele zile :)) la d4 a oferit 1000 euro parca pe cont ca a si facut conferinta pe skype pentru treaba asta unde am intrat la caterinca sa radem de ei putin dar iti poate confirma si cavaleru pentru ca era acolo... deci nu stiu cum si ce oferta ai primit si de la cine pentru ca habar nu am, acuma aud si eu prima oara ca am avut contul de vanzare :)) dar a fost o lume amuzanta in care platforma era degeaba ca si in cazul pepsi in care am stat pe 1 sitter langa el si dimineata pe la 2-3 am dat spionaje si ce am azut gol am trimis nobili cu 100 cai si ce era cu trupe am lasat asa (satele lui erau grupate) si culmea dimineata pe la 5 cand ajungeam eu cu nici 30 min inainte de la el plecau atacuri spre contul respectiv ca era organizat pe el si nah, am zis ca asta e .. omu ii on imi omoara toti nobilii ca trupe avea si cam asta a fost, cand au ajuns nobilii aia verzi nu a miscat nimic si pe satele lipite era unde avea trupe + turnuri, deci cum se explica treaba asta ? adica tu daca erai pe cont lansai la organizat si ce venea pe tine lasai sa treaca ? :)) iti zic eu cum era... omul dormea de rupea patul si ninja style facea treaba in locu lor si normal ca asa poti sa joci linistit, deci este irelevant ca au castigat atatea lumi cand ei nu au jucat mai deloc ... goloie cu 100 lumi castigate nu stie sa faca intrerupere :)) mondyalu ala pe conferinta L60 eram acolo cand scria ca woow ce intrerupere a facut si pune printu apoi cineva ii spune "vezi ca ai facut cu 2 secunde inainte" , mafeoso care zicea ca dupa ce termina deteul de inobilat intern ramane doar crema pe granita si la fel eram voce cu ei cand ii spunea la yoyo sa ii intre sitter sa ii faca splituri "incrucisate" ca el nu stie... deci cam astia sunt jucatorii care au castigat atatea lumi ? eu stateam de multe ori singur la toate conturile atacate si nu pierdeam sate pe 54 la fel si aici am stat pe o gramada de conturi dar am stat si am facut eu tot fara sa apelez la tot felul de rahaturi si nu poti sa negi ca nu aveau pentru ca au fost prinsi de N ori si cu platforma si cu alte magarii mai mari care au fost trecute cu vederea dar nu le pot scrie ca iar se sterge postarea si sunt trimis in vacanta :D asa ca deteul si-a cam aratat "valoarea" pe fiecare lume au fost condusi iar victoriile au aparut vara cand lumea incepe sa faca si altceva in afara de joc iar la ei nu conteaza anotimpul pentru ca platforma merge non stop fara stres.... cu dk am inchis si eu o lume (L32) asta inainte sa joace cu deteul, dupa au ajuns cateii deteului + acces la jucarie anumiti jucatori si cam asta a fost, lor le trebuia aliat pentru fiecare lume sa le tina spatele si ei aveau nevoie de jucarie.... oricum pe lumile unde am vazut dt-dk mereu dk era tribul care a tinut deteul pe harta iar la final de lume trebuia sa se intre in deteu, de ce? :D

echipa de "vedete", 60% din harta dar v-ati gandit sa cedati satele .... si vorbesti de incompetenta sau faptul ca alti gasesc scuze o_O

nu stiu daca ai citit de unde a inceput treaba cu cedatul dar era o ironie la mesajul colegului tau care a spus ca deteul a cedat satele in mnk dar nah :D mnk le-a dat foc la platforma inainte sa vina vara asa cum aveau ei in plan iar atunci poate si aici intervenea inactivitatea pentru ca asa este in perioada aia, numai ca planurile nu au mers tocmai asa si bravo lor ca au tras tare si au reusit sa ii scoata asa repede... iar acum maretul trib dupa atatia ani in care dk le-a castigat lumile alea au ajuns sa ii lase balta iar ei sa fuga pe .net in speranta ca acolo nu ii stie nimeni :)) problema ii ca nu vor avea mult succes pe acolo, au nimerit tot pe un teren minat

http://prntscr.com/jgxeow

pricepi tu ? daca nu iti fac traducere asa cum ti-am facut pentru faza cu cedatul satelor unde ai fost putin confuza
 
Ultima editare:

DeletedUser24948

Nu contest ca nu ai stiut,, eu doar iti spun cum a stat treaba, ai fost scos la vanzare pe bani frumosi :))). De DT, nu comentez, ei stiu mai bine ce a fost acolo si cum si-au facut cartile.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu sunt de vanzare :))) iar contul la fel nu este, cine ti-a zis probabil a zis la caterinca pentru ca doar eu si proprietarul aveam acces la cont si nu am dat nici stergere, l-am lasat pe harta pana la final
 

DeletedUser41053

Pff cat cancan si istorie ...

Stie toata lumea ca DK/DT cumpara conturi ... au fost si dovezi dar nu o sa recunoasca niciodata. Oricum asa murdar cum joaca au pierdut.

Bafta pe L64!!!
 

DeletedUser24948

Ce-ti mai place barfa, asa ca babele la poarta, cand vei invata diferenta intre opinie si parere o sa te bagam in seama.
 

DeletedUser24948

Ursule, stii foarte bine cine m-a sunat, doar ca nu ai stiut ca oferta te includea:))
 
Scor reacție
0
echipa de "vedete", 60% din harta dar v-ati gandit sa cedati satele .... si vorbesti de incompetenta sau faptul ca alti gasesc scuze o_O

Alt no name dornic sa se afirme pe extern =)) Ai jucat pe 54 sa comentezi aici? Sa zici\ziceti mersi ca v-am lasat sa castigati, probabil ca ati uitat cum erati toti mielusei cand era revo activ, unu nu scotea un sunet. Chestia trista a fost ca noi si cand am ramas o mana de oameni am continuat sa va dresam zilnic. In alta ordine de idei, iti recomand sa faci niste statui, am auzit ca sunt la moda :))

Nu contest ca nu ai stiut,, eu doar iti spun cum a stat treaba, ai fost scos la vanzare pe bani frumosi :))). De DT, nu comentez, ei stiu mai bine ce a fost acolo si cum si-au facut cartile.

Asa asa spune-ne te rog cum a stat treaba? Au zburat mai multe oferte decat atacuri pe harta da na... In legatura cu deteu, baietii cei veseli aveau buget de cumparat conturi :rolleyes:, o adevarata echipa ce mai, cu buget, poet si shaormar la pachet.
 
Sus