Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

Vndhl

member
Scor reacție
2
da stim,voi sunteti niste victime peste tot pe unde jucati,niste pesede-i fara acte ,statul paralel e de vina...peste tot lumea va fura,va da pe la spate iar voi rezistati pentru ca sunteti jucatori foarte buni...cred ca va place varianta asta S-M in care stati la incasat iar la final vine fratele mai mare sa va scoata din ..... Pe 53 nu v-a iesit,pe 60 cred ca va iasa,si nu din cauza ca e alianta Green-Mnk puternica ci pentru ca MNK-ul nu are "cojones" sa se bata cu Green deoarece pot avea neplaceri pe alte lumi :)
 

samY.

member
Scor reacție
0
:)))))))) auzi la inutilu asta..

Numa tu puteai sa zici ca de-aia nu e război între green si mnks. Nu e război pentru ca am stiut de la inceput sa ne respectăm, ati luat bătaia mâțului, 0 uri ce sunteti:))) faceti un dream team adevarat va rog si cand il aveti iesiti la interval ca asa cum e acum e prea izy
 
Ultima editare:

Vndhl

member
Scor reacție
2
e izzi man ,pt ca lasam satele mai goale pe partea cu voi,blindam doar pe partea cu green ......sa vdm daca te duce neuronu sa "citesti si sa intelegi" o gluma :)
 

hary10

member
Scor reacție
1
E irelevant, Green si-a indeplinit toate obiectivele pe lumea asta.

Tocmai pentru remarci continue aruncate in mod inutil in genul acesta, din punctul meu de vedere nu merita dk-ul felicitat pentru imaginea urata aratata in timpul razboiului, desi o parte din jucatori trebuie respectati.
Cum a spus Montecount cu cateva pagini in urma, un razboi foarte echilibrat in care, daca lasam tot contextul evenimentelor la o parte, sunt destul de sigur ca Green ar fi rezistat in fata DK mai mult timp decat ar fi rezistat DT in fata Mnks (avand in vedere ca DK lua fix 0 pe organizate, iar Mnks facea instructie cu DT, desi ambele familii am plecat cu dezavantaje in razboi).

Sa iti explic ceva, tribul DK nu are nevoie de felicitarile voastre,voi oricum sunteti pierzatori,tot ce faceti pe aici este sa aratati lumii,in special maniacilor ca ati fost si voi pe harta.Singurul loc unde ati jucat a fost externul,ati facut un circ ieftin si cam atat.Pe harta au fost 2~3 jucatori de la voi care au jucat,bineinteles ca acei jucatori nu sunt aici sa manance "o paine in plus" ca sa nu zic altceva,ei si-au vazut de treaba pe harta.

P.S:Nu se chinuie nimeni sa destrame alianta voastra,DK a acceptat faptul ca a fost invins pe lumea asta,dar ce sa faci acum,cand sti cine esti si cam cu ce ai contribuit pe harta incepi sa iti faci scenarii.Trebuie sa pareti si voi importanti in ochii tuturor:).

Spor la circ!:rolleyes:
 
Ultima editare:

DeletedUser29124

Sa iti explic ceva, tribul DK nu are nevoie de felicitarile voastre,voi oricum sunteti pierzatori,tot ce faceti pe aici este sa aratati lumii,in special maniacilor ca ati fost si voi pe harta.Singurul loc unde ati jucat a fost externul,ati facut un circ ieftin si cam atat.Pe harta au fost 2~3 jucatori de la voi care au jucat,bineinteles ca acei jucatori nu sunt aici sa manance "o paine in plus" ca sa nu zic altceva,ei si-au vazut de treaba pe harta.

P.S:Nu se chinuie nimeni sa destrame alianta voastra,DK a acceptat faptul ca a fost invins pe lumea asta,dar ce sa faci acum,cand sti cine esti si cam cu ce ai contribuit pe harta incepi sa iti faci scenarii.Trebuie sa pareti si voi importanti in ochii tuturor:).

Spor la circ!:rolleyes:
Du-te bate-ti coasa nobule, lasa vrajeala asta ieftina .. Nu vrem sa parem importanti in ochii nimanui...Cine ne cunoaste mai bine , ne respecta.
Voi sunteti cei care , dupa ce ati luat-o pe harta incarcati sa va bagati in seama cu lumea pe extern.
Ma mai facea o nulitate din d.k mincinos pentru ca am folosit "vorba": "noaptea ca hotii"...Ma refeream la faptul ca sunteti, sau ma rog ,ati fost, un trib de trisori si cumparatori de conturi.La asta ma refeream.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Du-te bate-ti coasa nobule, lasa vrajeala asta ieftina .. Nu vrem sa parem importanti in ochii nimanui...Cine ne cunoaste mai bine , ne respecta.
Voi sunteti cei care , dupa ce ati luat-o pe harta incarcati sa va bagati in seama cu lumea pe extern.
Ma mai facea o nulitate din d.k mincinos pentru ca am folosit "vorba": "noaptea ca hotii"...Ma refeream la faptul ca sunteti, sau ma rog ,ati fost, un trib de trisori si cumparatori de conturi.La asta ma refeream.

Stiu ca poti mai mult,arata-ne ca esti un adevarat circar,mai schimba si tu placa, plictisesti forumul,fi si tu mai inventiv.:rolleyes:
Apropo inainte sa faci o "nulitate" pe cineva,verifica daca esti tu ok.Adevarul doare,stiu,dar incearca sa nu iti expui frustrarile prin jigniri la adresa oamenilor.:oops:
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
da stim,voi sunteti niste victime peste tot pe unde jucati,niste pesede-i fara acte ,statul paralel e de vina...peste tot lumea va fura,va da pe la spate iar voi rezistati pentru ca sunteti jucatori foarte buni...cred ca va place varianta asta S-M in care stati la incasat iar la final vine fratele mai mare sa va scoata din ..... Pe 53 nu v-a iesit,pe 60 cred ca va iasa,si nu din cauza ca e alianta Green-Mnk puternica ci pentru ca MNK-ul nu are "cojones" sa se bata cu Green deoarece pot avea neplaceri pe alte lumi :)

“Cojones”? adică daca am fi niște backstabberi ordinari am avea “sânge in veioza” sau cum? =))
 

stou

member
Scor reacție
0
Pffff ma dor ochiii la ce vad pe aici :)))) E k si asa tribul DK a creat o masonerie mondiala cu unic scop meschin sa distruga green prin orice mijloc posibil si a distruge aliantza mnk green.
Singurul lucru cert e ca Dk a incetat sa mai joace pe lumea 60 asa ca spor la top .Cum decide fiecare jucator sa termine aceasta lume este strict o alegere personala .
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
voi oricum sunteti pierzatori,tot ce faceti pe aici este sa aratati lumii,in special maniacilor ca ati fost si voi pe harta.
Eu zic ca am aratat maniacilor ca suntem aliati de incredere care nu dau bir cu fugitii (vedeti DeleTe). Green a ramas pe harta si a dus un razboi de la egal la egal cu DK, in ciuda jocurilor de culise ( ca tot comentezi tu de jucat pe harta :) ). Eu zic sa o lasi mai usor cu arogantele, ca n-ati fost peste noi la niciun moment de timp ;)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
giphy.gif
 
Scor reacție
0
Singurul lucru cert e ca Dk a incetat sa mai joace pe lumea 60 asa ca spor la top .Cum decide fiecare jucator sa termine aceasta lume este strict o alegere personala

Salut

Felicitari si voua pentru lumea aceasta. Cred ca a fost una din cele mai puternice lumi de pe ro. Spor pe viitor si in viata reala.
 

DeletedUser43824

Pffff ma dor ochiii la ce vad pe aici :)))) E k si asa tribul DK a creat o masonerie mondiala cu unic scop meschin sa distruga green prin orice mijloc posibil si a distruge aliantza mnk green.
Singurul lucru cert e ca Dk a incetat sa mai joace pe lumea 60 asa ca spor la top .Cum decide fiecare jucator sa termine aceasta lume este strict o alegere personala .

Atunci cand simti ca o sa cazi incerci sa te prinzi de orice, e un sistem de autoaparare/supravetuire pe care il avem cu totii.
Succes pe mai departe :D
 

stou

member
Scor reacție
0
Tu probabil joci pe alta harta ce anume cand simti ca o sa cazi ??? De 4 luni toti stiam rezultatul harti Dk Mnk Green cine sa indoit de rezultat e complet pe langa triburile sau a facut doar figuratie pe aici .
 

DeletedUser43824

Dacă pui mai multe semne de punctuație la sfârșitul unei întrebări, nu o vei face mai relevantă.

"Atunci cand simti ca o sa cazi incerci sa te prinzi de orice"

Nu am zis ca acum ati inceput, nici nu ma intereseaza cand, daca sau de ce. Era o afirmație din proprie părere. Fiecare o judecă cum vrea.
Hai sa ne vedem in continuare de joc, mai sunt destule sate pe harta de luat
 

hary10

member
Scor reacție
1
Tu probabil joci pe alta harta ce anume cand simti ca o sa cazi ??? De 4 luni toti stiam rezultatul harti Dk Mnk Green cine sa indoit de rezultat e complet pe langa triburile sau a facut doar figuratie pe aici .

Lasa-i sa isi faca numarul de circ,ei nu joaca pe o alta harta,joaca pe extern :cool:.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
stai linistit,poate oricand MNK-ul sa isi mute academia direct pe 2 ;)
Un 0 barat ca tine, nici nu stiu ce cauta pe extern, sincer :) Aveai gura foarte mare mai acum vreo 2-3 saptamani, intre timp te-am zburat din granita, zici ca-i fost un fulg :) Eu zic sa-ti tii opiniile pentru tine, ca la ce activitate ai avut tu pe aceasta lume, nu ai dreptul sa comentezi la adresa nimanui ;)
 
Sus