Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

hary10

member
Scor reacție
1
Poate sa o mute si pe intai, voi tot ati pierdut lumea :)

Si voi ati castigat-o?:))Ai cam multe arogante nefondate.Sunt ferm convins ca nu o sa ai nici tu, nici colegii tai trofeul la profil unde o sa scrie green.Intr-o alta ordine de idei,pacat de varsta pe care o ai,nu prea te ajuta,pe tot parcursul lumii ai stat pe extern sa faci tot felul de acuzatii(care nu au fost dovedite pe joc),desi tu esti admin,chiar daca esti un simplu jucator pe lumea asta tu ai un statut pe acest joc,ar fi trebuit sa dai un exemplu pentru ceilalti.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Acuzatii nefondate?! de corecti ce sunteti ati picat pe locul 3 asa brusc:)))))

Nu e treaba ta ce se intampla pe aceasta lume dupa ce voi veti fi istorie.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Un 0 barat ca tine, nici nu stiu ce cauta pe extern, sincer :) Aveai gura foarte mare mai acum vreo 2-3 saptamani, intre timp te-am zburat din granita, zici ca-i fost un fulg :) Eu zic sa-ti tii opiniile pentru tine, ca la ce activitate ai avut tu pe aceasta lume, nu ai dreptul sa comentezi la adresa nimanui ;)


ia uite cine imi zice ce sa fac si ce sa nu fac,unu d p centura.Ce sate aveam eu pe granita cu voi ...2-3-4 ? vai tu te mai uiti in stanga si in dreapta sau postezi ce iti soptesc pasarelele din jurul capului :D ....lasa gargara si joc de glezne....in rest felicitari MNK ,cum-necum,singuri,au batut tot ce au prins in cale :)
 

hary10

member
Scor reacție
1
Acuzatii nefondate?! de corecti ce sunteti ati picat pe locul 3 asa brusc:)))))

Nu e treaba ta ce se intampla pe aceasta lume dupa ce voi veti fi istorie.

Ce treaba are picatul pe locul 3 cu ce am scris eu mai sus?Nu stii ce sa mai scri?Asta e capacitatea ta,pacat.:oops:

O seara buna sa ai!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
ia uite cine imi zice ce sa fac si ce sa nu fac,unu d p centura.Ce sate aveam eu pe granita cu voi ...2-3-4 ? vai tu te mai uiti in stanga si in dreapta sau postezi ce iti soptesc pasarelele din jurul capului :D ....lasa gargara si joc de glezne....in rest felicitari MNK ,cum-necum,singuri,au batut tot ce au prins in cale :)
Nu permit unuia ca tine sa-mi zica mie ce sa fac. Ai fostun 0 pe 53, ai castgat lumea de panarama ce ai fost, ai fugit repejor prin triburile castigatoare la fiecare pas. Aici faci gargara aiurea cu 0 realizari, te crezi mare player si daca te pun sa faci un split, iti da cu virgula. Da, ai avut 4 sate-n granita si nici pe alea n-ai fost in stare sa le aperi :) Felicitari, te incadrezi perfect in categoria descrisa de hary, jucator de extern ;)
 
Ultima editare:

maram

Game Suport
Scor reacție
17

Vndhl

member
Scor reacție
2
Amuzant ca o tot tii cu aberatii de genul :)) Am auzit ca DT ul va cam c

Nu permit unuia ca tine sa-mi zica mie ce sa fac. Ai fostun 0 pe 53, ai castgat lumea de panarama ce ai fost, ai fugit repejor prin triburile castigatoare la fiecare pas. Aici faci gargara aiurea cu 0 realizari, te crezi mare player si daca te pun sa faci un split, iti da cu virgula. Da, ai avut 4 sate-n granita si nici pe alea n-ai fost in stare sa le aperi :) Felicitari, te incadrezi perfect in categoria descrisa de hary, jucator de extern ;)

Mah tu ce ai fumat,sa stiu sa nu i-au :D:D:D .Pe 53 parca am fost printre primii la ODD ,pe tine stiu ca te cauta lumea cu lupa si nu te gasea ,erai in bucla ta,de pe campiile albastre,iti sopteau pasarelele pe la tample.Dar a fost alta lume,alta mancare de peste.
Aici iar ai iesit de la pascut si vorbesti pe extern si te lauzi ca mi-ai luat 1 sat :D:D:D:D . Man,plimba ursu prin padure ,la asta te pricepi ;)
 

hary10

member
Scor reacție
1
Ai scris ca acuzatiile nu au fost dovedite in joc. Tocmai au fost dovedite pt a n-a ora. Aveti jucator banat si penalizat cu suficiente sate cat sa va duca pe locul 3.
Cum iti permiti tu sa vorbesti despre capacitate, pe acest joc?!
http://ro.twstats.com/ro60/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=2165156

Hai pa!

Ai un limbaj aparte,ce pot spune.Ce ai vrut sa dovedesti cu asta?E destul de logic ca pierd sate intr-o lume pierduta.Sa sti ca si tu ai pierdut satele pe lumile pierdute,adica sa nu ai impresia ca au disparut de pe harta cand ai dat stergere.Satele au ramas acolo si au ajuns la inamici.Din pacate asta e nivelul tau,cea ce din punctul meu de vedere nu este demn de statutul pe care il deti in acest joc.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Mah tu ce ai fumat,sa stiu sa nu i-au :D:D:D .Pe 53 parca am fost printre primii la ODD ,pe tine stiu ca te cauta lumea cu lupa si nu te gasea ,erai in bucla ta,de pe campiile albastre,iti sopteau pasarelele pe la tample.Dar a fost alta lume,alta mancare de peste.
Aici iar ai iesit de la pascut si vorbesti pe extern si te lauzi ca mi-ai luat 1 sat :D:D:D:D . Man,plimba ursu prin padure ,la asta te pricepi ;)

Singurul motiv pt care erai printre primii la ODD era ca ai fugit repejor in Gentle si aia te-au sprijinit :))))) Ah, si aveai toate satele intre noi:))) evident ca ai facut ODD cand ti-au fost scoase 3/4 din sate :))))))Asa, continua sa te lauzi cu realizari facute pe spatele altora :)))) Eu zic sa te uiti nitel la statistica mea inainte sa mai scoti un cuvant la adresa mea :)

Hary, te rog, ia-l de aici ca va face de ras :)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Da harry,imi cer scuze ca va fac de ras si ma bag cu specimenul asta in seama,e prea "fumat",n-are scapare.Spor la joc :)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Da harry,imi cer scuze ca va fac de ras si ma bag cu specimenul asta in seama,e prea "fumat",n-are scapare.Spor la joc :)
Pai el comenta de jucatori de extern din green :)))) Ai aparut la fix sa-i demonstrez ca voi aveti unul cu gura mare pe extern si nimic palpabil pe joc :)))))

Stai linistit, singurele chestii pe care "le fumez" sunt satele luate din DK:) Le ard unul dupa altul ;)
 

DeletedUser3547

BREAKING NEWS in DKKO: Setari -> Cont -> Sterge contul -> Ok
Pa si ne vedem data viitoare:D
 

DeletedUser3547

Kk 225 aaaaa pardon mea colpa ksi225 astepti barbarele ????
when-youre-getting-roasted-but-you-say-no-u-missed-SKfti.jpg
 
Sus