Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser48315

:)))cata frustraree
Ce frustrare? Am terminat l60 frumos, felicit Mnks ul pentru lumea aceasta, au jucat exceptional. Dar voi, "Revolutionarii" ce faceti? Iar ati batut tot si v ati plictisit? Va faceti barbare ca pe 54? :))
 

DeletedUser47559

pai tu ai fost barbar acolo de la inceputul lumii,tu tocmai la mine vi si comentezi?cand aveam 100 de sate tu cercetai usorii?:)))
cica ati terminat lumea frumos:))))cate incercari de cumparari de conturi au fost din partea voastra pe 60,du-te bai copile ,v-a facut chinezu pe toti jucatori si acum comentati pe extern si niciunu din voi nu stie o intrerupere sa faca:))
 

DeletedUser48315

pai tu ai fost barbar acolo de la inceputul lumii,tu tocmai la mine vi si comentezi?cand aveam 100 de sate tu cercetai usorii?:)))
cica ati terminat lumea frumos:))))cate incercari de cumparari de conturi au fost din partea voastra pe 60,du-te bai copile ,v-a facut chinezu pe toti jucatori si acum comentati pe extern si niciunu din voi nu stie o intrerupere sa faca:))
Am fost barbar ma?? Cate sate ati luat de la mine??? Iti zic eu, 0. Captain Jack era de 3 ori cat mine in punctaj si era jucăria mea in fiecare zi
 

DeletedUser47559

Am fost barbar ma?? Cate sate ati luat de la mine??? Iti zic eu, 0. Captain Jack era de 3 ori cat mine in punctaj si era jucăria mea in fiecare zi
asta cred ca e singura ta realizare de cand joci,ca nu ti-am luat eu tie sat tinand cont ca ai fost in partea cealalta a hartii:)))
daca erai langa mine nush daca mai ieseai pe extern:D
 

DeletedUser48315

asta cred ca e singura ta realizare de cand joci,ca nu ti-am luat eu tie sat tinand cont ca ai fost in partea cealalta a hartii:)))
daca erai langa mine nush daca mai ieseai pe extern:D
Adevarat, bunule. Daca erai tu langa mine castigai lumea :))).
 

DeletedUser47559

ce usor e sa comentezi aiurea atat timp cat nu esti sau nu ai fost langa mine pe harta...oricum ti-ai indeplinit obiectivu,n-ai pierdut sat in fata mea,esti smecher,poti sa comentezi aiurea in continuare:))
vezi ca unii ,,prieteni,, de-ai tai delete-isti si acum au cosmaruri:))
 

DeletedUser30525

Felicitari Green si MNKS.
Pentru mine MNKS a fost o surpriza placuta pe aceasta lume.
Green inca odata am reusit sa ne mentinem echipa unita si sa trecem peste ce e mai greu. Meritul e al tuturor mai ales ca a fost o lume grea, poate cea mai grea din ultimul timp.
Cat despre pierzatori:
- DK un adversar puternic. Pacat de manevrele facute pentru a ajunge in mijlocul nostru.
- DT nu prea a contat pe lumea asta si pentru un nume asa rasunator au iesit cam pe usa din dos. Dar asta e se intampla si la case mai mari.

Bafta tuturor pe alte lumi
 

DeletedUser45883

Ai un limbaj aparte,ce pot spune.Ce ai vrut sa dovedesti cu asta?E destul de logic ca pierd sate intr-o lume pierduta.Sa sti ca si tu ai pierdut satele pe lumile pierdute,adica sa nu ai impresia ca au disparut de pe harta cand ai dat stergere.Satele au ramas acolo si au ajuns la inamici.Din pacate asta e nivelul tau,cea ce din punctul meu de vedere nu este demn de statutul pe care il deti in acest joc.
Voi va faceti curte?asa imi pare mie ❤❤❤❤❤
 
Sus