Green vs 4fun

  • Autor subiect DeletedUser48616
  • Data de început

DeletedUser48616

Recrutari vs inobilari. Fricosilor asa ati invatat ca se rupe un pna? Dai circulara in tribul advers si inviti de acolo...
 

DeletedUser29124

Puiut..sau ursulet sau tristule..nu stiu cum sa te alint...In primul rand cand deschizi o tema referitoare la un razboi dintre doua triburi, pui intai tribul din care faci matale parte apoi tribul pe care-l provoci...
In al doilea rand "nobilari" a devenit "innobilari" intre timp...
In al treilea rand circulara s-a dat pentru cei care inca mai au demnitate sa lupte alaturi de green contra wanted plus familia, nu pentru cei care asteapta in genunchi sa devina internele celor din wanted...
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pentru nemanierati ca si voi nu cred ca exista reguli. Afica na ma intelegi cei fara bun simt, nu merita nimic ;)
Dar ce bun simt ai tu, alianta cu wanted, pna cu noi, cand dam noi pe wanted, voi le bagati sprijin :)))))) La asa maniere, mai bine te am rosu pe harta:) Ai fost anuntat de dinainte de revelion ca asta se va intampla, asa ca las-o mai moale cu plansul pe extern :)
 

DeletedUser47495

green ca de obicei umbla cu manevre, pentru ca altfel nu poate, are nevoie de recrutari dintr-un trib de 2 ori mai mic, in conditiile in care ei sunt blindati de shock si fame... mari jucatori
 

Centorag

member
Scor reacție
0
green ca de obicei umbla cu manevre, pentru ca altfel nu poate, are nevoie de recrutari dintr-un trib de 2 ori mai mic, in conditiile in care ei sunt blindati de shock si fame... mari jucatori
Atat de mult ai baut de revelion? :O Ca sa nu mai zic, dupa 60, eu zic sa stai parcat la capitolul manevre :)
 

DeletedUser41053

green ca de obicei umbla cu manevre, pentru ca altfel nu poate, are nevoie de recrutari dintr-un trib de 2 ori mai mic, in conditiile in care ei sunt blindati de shock si fame... mari jucatori

Mie imi place ca vb internistul sef. :D
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
green ca de obicei umbla cu manevre, pentru ca altfel nu poate, are nevoie de recrutari dintr-un trib de 2 ori mai mic, in conditiile in care ei sunt blindati de shock si fame... mari jucatori

Nu stiu ce te iei atat de mult de green sau de orice adversar in general. Am juat in DK putin pe 60, cautam o lume deoarece 56 era gata, si din ce stiu eu nici voi nu sunteti "fara pacat", asa ca ce zici daca le dai in cap pe harta adversarilor si nu pe forum?
 

DeletedUser47495

Nu stiu ce te iei atat de mult de green sau de orice adversar in general. Am juat in DK putin pe 60, cautam o lume deoarece 56 era gata, si din ce stiu eu nici voi nu sunteti "fara pacat", asa ca ce zici daca le dai in cap pe harta adversarilor si nu pe forum?

Sincer, nu-mi doresc sa ma identific cu DK acum.
 

stou

member
Scor reacție
0
Dk in sus ,dk in jos nu jucam pe 67 nu inteleg de ce trebuie sa fim adusi in discutie ,dicsie nu cred ca vreodata ai vazut vreun jucator Dk sa inceapa sa discute despre roma sau despre alte lumi in care au jucat playeri ai romei ,tudorica nici macar Dk nu vrea sa fie asociat cu numele tau e reciproca problema :(((
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Dk in sus ,dk in jos nu jucam pe 67 nu inteleg de ce trebuie sa fim adusi in discutie ,dicsie nu cred ca vreodata ai vazut vreun jucator Dk sa inceapa sa discute despre roma sau despre alte lumi in care au jucat playeri ai romei ,tudorica nici macar Dk nu vrea sa fie asociat cu numele tau e reciproca problema :(((
Eu inteleg ca nu-ti doresti sa fie asociat numele tribului cu tudorica, dar pe 60 a jucat la voi, a facut manevre pentru voi, nu prea vad de ce as sterge acest lucru :) Plus ca, cel putin eu, n-am mentionat numele tribului, ci faptul ca el nu ar trebui sa comenteze de manevre, la cate a facut si inca face :)
 

DeletedUser47495

Eu inteleg ca nu-ti doresti sa fie asociat numele tribului cu tudorica, dar pe 60 a jucat la voi, a facut manevre pentru voi, nu prea vad de ce as sterge acest lucru :) Plus ca, cel putin eu, n-am mentionat numele tribului, ci faptul ca el nu ar trebui sa comenteze de manevre, la cate a facut si inca face :)

Vai dar cate manevre am facut eu :))) Zi-mi si mie una
 

DeletedUser46436

Lasatil pe tudorica sa-si faca meseria de mascota:))
tudorica ce ne prezici pe viitor?:)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dk in sus ,dk in jos nu jucam pe 67 nu inteleg de ce trebuie sa fim adusi in discutie ,dicsie nu cred ca vreodata ai vazut vreun jucator Dk sa inceapa sa discute despre roma sau despre alte lumi in care au jucat playeri ai romei ,tudorica nici macar Dk nu vrea sa fie asociat cu numele tau e reciproca problema :(((

Eu am facut referire la tudoricas, nu neaparat la DK, cu ce sunt eu de vina ca am jucat in DK, si ca Tudorica era si el acolo...ce era sa spun, si eu am jucat pe 60 in green?.. :]]

Nu am "barfit" tribul DK, zic eu, pur si simplu, stiu ca in prag de craciun s-au facut niste recrutari, asa cum a promis cavalerul...spune-mi rogu-te cu ce am gresit, sau ce am mintit!?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
gata puiut, ai inchis taraba si ai fugit? :eek::eek: Cand am vazut declaratia, am zis ca raman fara sate in 24h :D :D
 

DeletedUser48616

pai nu prea am ce sa discut cu voi. anuntati ca vreti sa rupeti pna pe 30.12 la ora 18-19... si verdi raspuns pana in dimineata urmatoare... poate sunt eu nebun, dar in nebunia mea prefer sa cred ca sunset un trip de nimic. dupa ruperea de unn madam a sprit caarsa la primus spionaj. sa propus si m-am inteles cu ea la alianta. dupa o saptamna nici macar planificatorul nu era aceptat. ati nobilat tot ce sa putut intre noi si apoi ati venit sa rupem pna, de revelion... mari caractere. acum incem sa inteleg foarte multe... lumea 42 unde fara sh erati copii de mingi. pe 53 cand ati avut pretentii la gentle. de 60 sa le multumiti maniacilor, si voi trib mare ce sunteti 10 locuri la final in trib de 50... cuvintele sunt cuvinte insa faptele sunt cele care arata adevaratul caracter.eu nu o sa rup in veci o alianta doar pentru ca sunt anumite presiuni. prefer sa pierd, dar pierd cu onoare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48616

Zeuss. ian 01, 13:06
Buna dimineata,

In primul rand vreau sa va urez un calduros la multi ani, multa fericire in noul an si implinirea tuturor dorintelor!

Nu stiu daca ati fost anuntati dar acum 48 de ore am vorbit cu conducerea voastra in legatura cu diplomatia noastra. Din pacate diplomatia nu poate ramane in forma actuala deoarece noi avem razboi cu [ally]wanted[/ally] si au fost cateva incidente in care noi am dat pe wanted si ne-am lovit de sprijinul vostru. Din acest motiv am propus conducerii voastre sa va alturati nou razboiului impotriva wanted. Noi nu vrem sa ne batem cu voi dar nici sa ne lovim de sprijinul vostru cand atacam wanted. Ar fi fost ideal sa primesc un raspuns acum 24 de ore cum am si cerut sa avem timp sa mutam trupele pe pace. Din pacate un raspuns a intarziat sa apara drept urmare PNA-ul cu famila 4fun se va incheia azi la ora 17:00.


Toti cei care doriti sa va alaturati familiei green sunteti bine veniti. Va pot garanta ca vom bate wanted plus veti face parte dintr-o echipa unita cu jucatori foarte buni si corecti.



Daca aveti intrebari in legatura cu orice imi puteti da un mesaj.


Va multumesc si spor la joc,
[player]Zeuss.[/player]
 

Centorag

member
Scor reacție
0
1. Pastreaza un limbaj adecvat, ca nu te-a luat nimeni la injuraturi.
2. Zeuss. a fost mai mult decat dragut, respectand orice normal de bun simt in ceea ce a facut. A explicat situatia, a dat timp pentru pregatire mai mult decat suficient. Acele invitatii au venit in ideea ca nu doream sa ne batem cu voi, asa cum a mentionat in mesaj.
3. Faptul ca tie iti statea bine la caldurica intre alianta cu Gentle si PNA-ul cu noi, putin ne interesa. Faptul ca ati intervenit activ in razboiul nostru cu Wanted ne-a facut sa va cerem sa alegeti. Vi s-au dat 24h sa alegeti, 48 sa va pregatiti, mai mult decat decent. Ati ales Wanted, ati platit pretul :)
4. Vorbesti despre lumi despre habar nu ai nimic, doar pentru a te da in spectacol, dupa ce te-ai crezut cocos ( vezi declaratia de razboi) si ti-am rupt tribul intr-o zi.
 

DeletedUser48616

stii un om batran mi-a spus candva de munt, tinere sa nu te contrazici nici macar o data cu un p... te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta sa... oricum nu am cum sa te conving pe tine ca mire e mai dulce defat zaharul.
dar o sa iti spun ceva. la condoera green se alfa madam. tot ce am discutat am discutat cu ea. poi sa trezit zeus (un intermediar) sa discute diplomatie cu mine. daca errata un tribe de oamenii, si cu bun simt, madam anunta ca Zeus se ocupa de diplomatie, sau putea face cunoscuta conducerea. dar na ce sa faci, asa e lumea :)) iti mai spun odata. eu o sa raman mereu cu onoare spre deosebire de voi...
 

DeletedUser46527

Ce avem aici ?
Un puiut plin de onoare si in rest porumbelul pacii ? Frumoasa strategie ...ce te-ai gandit tu ? "hai sa fac un trib si sa nu avem razboi cu nimeni " ?
 
Sus