Green vs 4fun

  • Autor subiect DeletedUser48616
  • Data de început

Dicsie

member
Scor reacție
7
Doamne, ma chinui sa citesc ce scrie acest personaj...chiar ca esti trist puiut ursulet sau ce esti tu.

Invata sa te exprimi cat de cat, coerent.
 

DeletedUser41053

auzi ca is intermediar :eek:
dar cand ti-am adaugat academia la PNA nu am mai fost intermediar? cand ti-am acceptat planificatorul nu am mai fost intermediar? Acum cand ti-am pus in vedere ruperea PNA gata, is intermediar ca nu iti convine realitatea. Si ce rezultat crezi ca ai fi obtinut daca vorbeai cu magda? :D Magda de mult a vrut sa rupa relatiile cu 4fun pentru ca stia ce om parsiv esti. Eu am fost domn, ti-am dat posibilitatea sa alegi intre noi si gentle/wanted. Ti-am zis sa imi dai un raspuns in 24 de ore. Dupa aproape 48 de ore tu nu ai zis nimic. Atunci am luat initiativa si am dat circulara in tribul vostru. Le-am oferit o sansa fiecarui jucator sa aleaga. Toti ti-au zis sa nu faci razboi cu noi dar na ... te-ai crezut RAMBO ... Razboinicul luminii. Ne declari razboi la 3 noapte ca vezi doamne ne-ai luat 2 sate pe bonus de noapte si ce declaratie de razboi ... hai pune statistica sa vada toata lumea cat de jalnic esti. Ti-am zis clar, nu vreau sa ma bat cu voi dar daca ma obligi am sa o fac.

Bafta pe L68
 

DeletedUser30525

Uau
Mai gresim si noi pe aici, mai mancam o litera mai un punct o virgula dar tu ursulet cred ca trebuie sa pui mana pe carte serios.
SI aici nu e vorba de joc ci de capacitatea ta de a te exprima intr-un dialog cu altcineva.
E trist dar adevarat.
Cat despre razboi asta e. Fiecare a ales calea pe care a vrut sa mearga si cu asta basta.
Tema cred ca se poate inchide

CU stima
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Uau
Mai gresim si noi pe aici, mai mancam o litera mai un punct o virgula dar tu ursulet cred ca trebuie sa pui mana pe carte serios.
SI aici nu e vorba de joc ci de capacitatea ta de a te exprima intr-un dialog cu altcineva.
E trist dar adevarat.
Cat despre razboi asta e. Fiecare a ales calea pe care a vrut sa mearga si cu asta basta.
Tema cred ca se poate inchide

CU stima

Eu v-am zis ca e repetent...nu m-ati crezut.
V-am mai zis si ca vede lumina zilei o data pe saptamana...
 

DeletedUser49040

Nu va amăgiti, nu a fost un război, doar v-ați distrat cu noi.

#4FUN
 

DeletedUser49040

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra Green: 24
Tabăra 4Fun: 4
Diferență: 20

Timeframe: 31/12/2018 17:00:00la02/01/2019 23:55:59
 

DeletedUser13059

oare acelasi care a cerut bani la oameni sa cumpere pachet de ppuri si a fugit cu banii oamenilor la mare ? :))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Spunea de el ca ii interna, asa ii scrie si pe certificatu de nastere “Interna Elite” intre timp a schimbat numele si dupa ce a fost just interne a zis sa fie just elite, poate asa nu il observa lumea
 

DeletedUser49112

hmmm. Inca mai este raka admin ma gandeam ca a disparut jocul acesta.
Bafta la joc.
 
Sus