green vs gentle

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser48261

Corect ;)
Vezi ca le-am zis la baieti si fete sa iti modifice titlul in trib. Sa iti treaca acolo "LENESUL" :))
Iti explica Magda cu Tache care e faza daca nu intelegi =)))
 

DeletedUser30525

Ce lenes ma.
N-am boost la pp. Eu o iau batraneste asa cum erau triburile odata daca iti mai aduci aminte. Am luat 3k resurse cu pp lumea asta si mi-a parut rau 2 zile
:D:D
E abia la inceput avem timp sa facem de toate. Asta daca ne mai prinde iarna
:D
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Aglomeratie mare in Cocenarii de vest :D:D:D
8cwZnBz1TqeUp5NpjCjSTw.png
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16

DeletedUser48261

Ce lenes ma.
N-am boost la pp. Eu o iau batraneste asa cum erau triburile odata daca iti mai aduci aminte. Am luat 3k resurse cu pp lumea asta si mi-a parut rau 2 zile
:D:D
E abia la inceput avem timp sa facem de toate. Asta daca ne mai prinde iarna
:D

:)))
Dar eu nu vorbeam de joc :D
 

DeletedUser47600

Frustrare si subiectivism dus la extrem , sper sa plangeti inca 10 lumi de-acum inainte dar macar nu va mai exteriorizati ... chiar nu pot dormi noaptea cand ma gandesc la cat de rau va simtiti . V-as recomanda un psiholog ... dar cred ca e prea tarziu ... poate un psihiatru .
 

DeletedUser47600

Destul de laconic , ma asteptam la mai mult , dar fiecare cat poate . Asta e problema ta ca sunt in "Cocenarii de nord" ... te astept in lan , de-acolo vedem noi cum rezolvam .
 

DeletedUser30525

Frustrare si subiectivism dus la extrem , sper sa plangeti inca 10 lumi de-acum inainte dar macar nu va mai exteriorizati ... chiar nu pot dormi noaptea cand ma gandesc la cat de rau va simtiti . V-as recomanda un psiholog ... dar cred ca e prea tarziu ... poate un psihiatru .

Dupa atata timp aceleasi replici.
Voi chiar nu v-ati dat seama ca noi radem de voi pe unde va prindem?
Si pe extern si pe joc si pe conferinte.
:D:D
Si culmea e ca ne dati zilnic motive sa o facem.
:D
 

DeletedUser47600

Dupa atata timp aceleasi replici.
Voi chiar nu v-ati dat seama ca noi radem de voi pe unde va prindem?
Si pe extern si pe joc si pe conferinte.
:D:D
Si culmea e ca ne dati zilnic motive sa o facem.
:D

Pai si tu ? Ti-ai schimbat discursul cumva ... ca nu-mi dau seama ?
N-am jucat pe 53 si-am venit cu o parere din exterior ... stii cum se vede treaba asta din exterior ? Exact cum ti-am scris eu mai sus .

Si cei din MnK i-au luat "pe la spate" pe cei din HAYTA pe o lume anterioara , nu i-am vazut sa planga atat .. ori poate n-am cautat eu destul ( si n-am de gand s-o fac ) . Mai exact pe lumea 49 .

Unde s-a ajuns cu asta din lipsa de ocupatie ...poze ? video-uri ? Va recomand sa organizati un protest ori un mars prin Bucuresti ... Cred ca voi nu va dati seama cat de penibili sunteti . Eventual ati putea incepe si o greva ... pana la urma ce rost are sa mai mananci daca ai luat bataie pe 53 nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47600

Si asta a fost ultimul meu post pe forum , din bun simt nu vreau ca discutia asta sa avanseze . Joc placut in continuare .
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Si asta a fost ultimul meu post pe forum , din bun simt nu vreau ca discutia asta sa avanseze . Joc placut in continuare .
Cu drag, drum bun, cale batuta nonameule!
Nu e nevoie sa facem nici un mars dar daca vrei sa marsi de aici ar fi foarte frumos din partea ta. Daca unii fac tampenii asta nu inseamna ca e ok sa faci tampenii si sa scapi nepedepsit.
Noi consideram ca i-am pedepsit pe Gentle aici. Stiu e greu, iar cei care sufera sunt Gentle si da nu le prea convine. Se intampla!
Nu stiu de tine dar eu mananc Gentle pe paine impreuna cu nelipsitul caviar, alta intrebare? :oops:
 

DeletedUser30525

Pai si tu ? Ti-ai schimbat discursul cumva ... ca nu-mi dau seama ?
N-am jucat pe 53 si-am venit cu o parere din exterior ... stii cum se vede treaba asta din exterior ? Exact cum ti-am scris eu mai sus .

Si cei din MnK i-au luat "pe la spate" pe cei din HAYTA pe o lume anterioara , nu i-am vazut sa planga atat .. ori poate n-am cautat eu destul ( si n-am de gand s-o fac ) . Mai exact pe lumea 49 .

Unde s-a ajuns cu asta din lipsa de ocupatie ...poze ? video-uri ? Va recomand sa organizati un protest ori un mars prin Bucuresti ... Cred ca voi nu va dati seama cat de penibili sunteti . Eventual ati putea incepe si o greva ... pana la urma ce rost are sa mai mananci daca ai luat bataie pe 53 nu ?

Pai eu nu am ce sa schimb
Ne vezi pe undeva plangand?
Tot ce am facut a fost sa ne distram pe seama unor remarci (din care 90% au fost provocari) facute la adresa noastra.
Ca am facut-o starnind hohote nu cred ca e chiar asa de rau.
Ca nu ne-am oprit a fost tocmai pentru ca noi am considerat ca o astfel de atitudine din partea unor aliati este una gresita indiferent de numele cu care joci. Sincer mai mult respect am pentru un trib care ma bate intr-un razboi (asta e au fost mai buni) decat pentru un aliat care face ce a facut gentle. Si aici nu e vorba de gentle ci vorbesc in general. Eu unul cei mai buni prieteni (si cand zic prieteni nu ma refer la prietenii virtuale ci prieteni in viata reala) pe care i-am cunoscut pe triburi initial mi-au fost dusmani.
Pe lumea 60 daca se ajunge la un razboi cu oricare din triburile din top si ne-o luam atunci jos palaria, felicitari, au fost mai buni.
Despre asta e vorba in caterinca Green vs Gentle. Ca uneori am insistat mai mult pe anumite pasaje a fost tocmai pentru a sublinia ca astfel de jucatori cu astfel de practici dupa parerea noastra ar trebui marginalizati. Si eu cred ca jocul ar fi mult mai palpitant fara ei.
Tot respectul pentru DT-DK (dau exemplul lor pentru ca ei joaca acum pe 60, poate mai sunt si altii) doua triburi care isi respecta din ce am vazut (nu am jucat cu ei sau impotriva lor) blazonul si ideea ca o alianta poate dura de la inceput pana la sfarsit. Bravo lor. Asta ii face sa fie o echipa extrem de greu de batut indiferent de cine joaca contra lor.

Asa ca indiferent de ce se va spune caterinca va continua.
:D:D
Sorine mai facem un filmulet cu ceva coceni in el?
:D:D

cu respect
 

DeletedUser47495

Pai eu nu am ce sa schimb
Ne vezi pe undeva plangand?
Tot ce am facut a fost sa ne distram pe seama unor remarci (din care 90% au fost provocari) facute la adresa noastra.
Ca am facut-o starnind hohote nu cred ca e chiar asa de rau.
Ca nu ne-am oprit a fost tocmai pentru ca noi am considerat ca o astfel de atitudine din partea unor aliati este una gresita indiferent de numele cu care joci. Sincer mai mult respect am pentru un trib care ma bate intr-un razboi (asta e au fost mai buni) decat pentru un aliat care face ce a facut gentle. Si aici nu e vorba de gentle ci vorbesc in general. Eu unul cei mai buni prieteni (si cand zic prieteni nu ma refer la prietenii virtuale ci prieteni in viata reala) pe care i-am cunoscut pe triburi initial mi-au fost dusmani.
Pe lumea 60 daca se ajunge la un razboi cu oricare din triburile din top si ne-o luam atunci jos palaria, felicitari, au fost mai buni.
Despre asta e vorba in caterinca Green vs Gentle. Ca uneori am insistat mai mult pe anumite pasaje a fost tocmai pentru a sublinia ca astfel de jucatori cu astfel de practici dupa parerea noastra ar trebui marginalizati. Si eu cred ca jocul ar fi mult mai palpitant fara ei.
Tot respectul pentru DT-DK (dau exemplul lor pentru ca ei joaca acum pe 60, poate mai sunt si altii) doua triburi care isi respecta din ce am vazut (nu am jucat cu ei sau impotriva lor) blazonul si ideea ca o alianta poate dura de la inceput pana la sfarsit. Bravo lor. Asta ii face sa fie o echipa extrem de greu de batut indiferent de cine joaca contra lor.

Asa ca indiferent de ce se va spune caterinca va continua.
:D:D
Sorine mai facem un filmulet cu ceva coceni in el?
:D:D

cu respect

Esti primul adversar care lauda DT-DK pe lumea asta :)
 

DeletedUser46863

Voi vorbiti de baietii astia ca v-au provocat, dar Elite tie nu-ti este rusine ca ati provocat Grupul pe speciala :)) ca va apareti titlul... si am inchis speciala in 3 saptamani... poate pe lumi normale nu ducem atata, n-avem rabdare, dar pe speciala va dam fum! Nu mai vorbiti de x,y,z ca v-au provocat si au pierdut, si voi ati facut la fel! (conducatorul din tribul vostru)
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Vezi ca ai gresit subiectul:D
Aici e green vs gentle. Green nu joaca pe speciale:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus