green vs gentle

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser47018

Lasa-i ca sunt concentrati sa stranga defensiva triburilor :))
 

DeletedUser47249

Imi pare rau ca nu stiu prea multe despre lumea 53 ,dar din cate vad bajetii sunt lezati tare, inca aveti cosmaruri cu acea lume,verzii baga pp-uri la greu nu au nevoie de farm :))).
Cred ca o sa ma apuc de facut pp-uri la cum rup unii depozitul.
 

DeletedUser41053

Imi pare rau ca nu stiu prea multe despre lumea 53 ,dar din cate vad bajetii sunt lezati tare, inca aveti cosmaruri cu acea lume,verzii baga pp-uri la greu nu au nevoie de farm :))).
Cred ca o sa ma apuc de facut pp-uri la cum rup unii depozitul.

Si asa depozitul e gol ... chiar te rog sa joci la pp :D

Am intrat pe L60 la invitatia celor din gentle daca nu ma crezi citeste forumul L60 L53 aveti postarile celor din conducerea gentle.
 

DeletedUser47249

Si asa depozitul e gol ... chiar te rog sa joci la pp :D

Am intrat pe L60 la invitatia celor din gentle daca nu ma crezi citeste forumul L60 L53 aveti postarile celor din conducerea gentle.
Pai trebuie sa joc la pp sa vad cum grozavii lumii scot nobili doar sa inobileze ceva acolo ,ca deh am bagat pp uri :)

Nu am timp si nici chef de citit niste baicareli, ca sa ajung la o concluzie clara , lumea 53 inca doare pentru unii asta e baieti si fete.
 

DeletedUser48294

adevarul e ca faci 2400 pp in 3 zile :)) nu e rea deloc lumea
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
verzii baga pp-uri la greu nu au nevoie de farm :))).

Joci macar pe lumea asta? :eek:


-rOoxnMHSS6fL6nJev-o1A.png
 

DeletedUser47249

Nu joc sorine,imi place doar sa scriu si sa ma aflu in treaba. Nu am altceva mai bun de facut :)
 

DeletedUser47249

Voi va laudati cu rapoarte, toate cele, si noi le avem, dar nu le postam, va lasati sa fiti mari si tari, pe extern, ca si pe 53...tot asa mari si tari ati fost, da cine a inchis L53? ca nu mai stiu? parca gentle, nu?
 

DeletedUser43947

Voi va laudati cu rapoarte, toate cele, si noi le avem, dar nu le postam, va lasati sa fiti mari si tari, pe extern, ca si pe 53...tot asa mari si tari ati fost, da cine a inchis L53? ca nu mai stiu? parca gentle, nu?
Îți dai seama că nu repetăm ce s-a întâmplat de fapt pe 53, pentru fiecare anonim nu?
Ce modești erați când luați câte un sătuc, nu mai zic de Carmen că venea cu statistica imediat.:rolleyes:
D-aia stați morți în păpușoi și trimiteți unu ca tine să latre pe unde apucă, din ce-și aduce aminte de pe 53.
Plimbă ursu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47249

Îți dai seama că nu repetăm ce s-a întâmplat de fapt pe 53, pentru fiecare anonim, nu?
Ce modești erați când luați câte un sătuc, nu mai zic de Carmen că venea cu statistica imediat.:rolleyes:
D-aia stați morți în păpușoi și trimiteți câte unu ca tine să latre pe unde apucă, din ce-și aduce aminte de pe 53.
Plimbă ursu.

O dar vai ce am facut?
Am latrat aiurea?
Imi cer mii de scuze marite domn ,trebuie sa parasesc acest loc deoarece sunt sub nivelul vostru.
Nu cred ca are rost sa mai invat ceva ,nu stiu cand o sa ajung la nivelul vostru:(
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33

DeletedUser47249

:)) Am uitat sa specific contu a avut 70 de milioane de puncte pe lumea clasica unde amu se fac specialele,dar unii ca voi nu au de unde sa stie sunteti prea mici si nu contati.
Hai pa.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus