Green vs suits

  • Autor subiect DeletedUser43947
  • Data de început

DeletedUser3547

Bineinteles ca voi dar inseamna ca sunteti puternici tare daca in 3-4 zile nu ati reusit sa scoateti un jucator cu 4 sate. Denota valoarea voastra :)))
Imediat scoatem un trib, cand va dati stergere?

Nu te mai da mare jucator, daca erai trebuia sa ai mai mult de 4 sate(bine acum mai ai doar 1 :))) :))

Loc Nume Trib Puncte Sate Puncte pe sat
666 killjoy Suits 9.299 1 9299

Farm:
Loc Nume Trib Punctaj Data
65 killjoy
104838_thumb
Suits 539.607 07.11.2017

Sate jefuite:
Loc Nume Trib Punctaj Data
254 killjoy
104838_thumb
Suits 1.330 03.11.2017
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Bineinteles ca voi dar inseamna ca sunteti puternici tare daca in 3-4 zile nu ati reusit sa scoateti un jucator cu 4 sate. Denota valoarea voastra :)))
Te crezi mult prea important, sincer :)) Iti place sa te vezi doar pe tine in ecuatie, in conditiile in care colegii tai isi dau stergere :D
 

DeletedUser48554

Asta am vrut sa aud

P.S
Setari --> Cont --> Stergere Cont --> Parola :____ --> OK
"Bineinteles ca voi dar inseamna ca sunteti puternici tare daca in 3-4 zile nu ati reusit sa scoateti un jucator cu 4 sate. Denota valoarea voastra :)))" ai uitat sa copiezi tot ;) sa vedem in urmatorul razboi cum o sa fiti :)
 

DeletedUser46527

Omule ati pierdut peste 90 de sate ca si trib ...crezi ca intereseaza pe cineva ce ai facut tu ca jucator ?
 

DeletedUser41586

Felicitari! Dupa ce un trib reuseste sa se redreseze si sa faca fata, incercam prin recrutari. tipic. scoatem spionii ca nu mai sunt de folos. :))))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Acum se explica de ce le-a "interzis" seulica celor din suits sa posteze pe extern...
 

DeletedUser48554

Omule ati pierdut peste 90 de sate ca si trib ...crezi ca intereseaza pe cineva ce ai facut tu ca jucator ?
Mai si pierzi mai si castigi...satele nu au fost pierdute ca ati fost voi buni....este constienta toata lumea de asta :) Le-am pierdut ca ati jucat marsav :) nu razboi 1 to 1 cu trupele acasa:) Bft !
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Mai si pierzi mai si castigi...satele nu au fost pierdute ca ati fost voi buni....este constienta toata lumea de asta :) Le-am pierdut ca ati jucat marsav :) nu razboi 1 to 1 cu trupele acasa:) Bft !
voi nu aveati trupe deloc, ce voiai, sa va dam o saptamana, sa apucati sa recrutati si trupe?
 
Sus