Green vs suits

  • Autor subiect DeletedUser43947
  • Data de început

DeletedUser43947

Dacă voi v-ați ocupat de declarația de război, măcar atât să facem și noi pentru voi.
Baftă!
qxxbeo5.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46527

Cei mai buni sa castige!
Bafta Suits , o sa aveti nevoie!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
normal ca iei sate cand esti backstabber :)
Blablabla, ca sa iei sate trebuie sa dai cu nobili. Ca sa dai cu nobili trebuie sa ai trupe. Ca sa ai trupe trebuie sa farm. Suits n-au de niciunele.
Vorbesti ca sa nu taci si nici macar nu spui ceva inteligent.
 

DeletedUser47495

ati rupt alianta si ati atacat mai devreme cu vreo 6 ore decat promiseserati :) si v-ati pregatit o saptamna pentru miscarea aia
 

DeletedUser30525

Ironia e ca daca suits nu declara razboi pentru prostia facuta de jucatorul nostru mai avea inca aproape o zi sa mute trupele.
La fel si noi.
PNA-ul se sfarsea la ora 22, in 2 ore intra bonusul de noapte
Dar s-a grabit sa ne dea razboi in primul moment si a pierdut astfel timpul necesar
Toata lumea se mira ca avem trupe. Pai noi eram blocati nu aveam ce sa facem decat farm si trupe. Asta a fost si motivul incetarii aliantei.
Dar ca intotdeauna graba strica treaba.
Nu e tarziu ca au timp sa isi revina daca se organizeaza. Daca nu asta e.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
ati rupt alianta si ati atacat mai devreme cu vreo 6 ore decat promiseserati :) si v-ati pregatit o saptamna pentru miscarea aia
Trebuie sa facem un desen? Nu am rupt PNAul mai devreme. Un singur jucator a atacat, Suits a declarat razboi si a inceput sa atace. Eu nu am trimis un atac pana cand nu s-au trimis fakeuri pe mine ceea ce se poate verifica prin rapoarte.
Mai mult, eu nici macar nu eram intr-o posibilitate de a juca full, intrucat nu eram acasa la fel precum multi alti colegi, n-a fost nimic planuit.

Iar pentru toti ghicitorii in globuri de cristal, eu nu mai luasem sate de 2 saptamani, evident ca aveam trupe si nobili pentru ca am si farmat. Sa ne uitam unde e Suits in acest clasament si vom vedea imediat de ce nu au trupe.
 

DeletedUser46009

asta nu e backstaber,oricum respect green!restul vorbesc ca sa nu adorma :))
 

DeletedUser47559

Pai cand ai rol de pion pe harta la ce iti trebuie trupe,cand incerci sa faci joaca altui trib...:D
 

DeletedUser43947

ati rupt alianta si ati atacat mai devreme cu vreo 6 ore decat promiseserati :) si v-ati pregatit o saptamna pentru miscarea aia
Doar la noi în trib se recrutează trupele, se bat talerii și se fac nobilii cu resursele din farm. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Eram închiși și nu aveam ce ataca, nu știu de ce-ți bagi nasul unde nu-ți fierbe oala daca nu știi ce se petrece.
Dacă vrei să pari inteligent și bine informat, nu mai tasta.
 

DeletedUser48449

Statistica indica ca green le trage viol la suits, io cam prins in curu gol :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
ati rupt alianta si ati atacat mai devreme cu vreo 6 ore decat promiseserati :) si v-ati pregatit o saptamna pentru miscarea aia

Daca se discuta, probabil se ajungea la un compromis. Cum s-a spus si pe topicul celalalt, daca chiar voiam sa facem ceva pregatit, se luau ieri mai bine de 50 sate. Personal nici nu am fost pe joc ieri, stiind ca e PNA (atat colegii, cat si dusmanii pot confirma ca nu am citit mesaje toata ziua).

Restul e spam, suits a dat 12h de PNA celor din nwo. In plus, nu planuiam nici sa declaram razboi, cum am scris si in mesajul catre seulica: "tribul green va trece pt urmatoarele 24 ore tribul Suits la PNA, dupa care vor fi neutrii". Daca cineva a vrut sa se grabeasca la modul "uga uga, razboi cu green", ce pot sa spun?

Apoi, noi de mai bine de o saptamana am tot spus ca stagnam si jucatorii nostrii doar farmeaza si ca vrem sa sarim pe nwo, se vad si statisticile. Nu stiu ce anume vedeti "pregatit". S-a dat la ora 22 pna-ul, la modul teoretic Suits ar fi avut 36h ca urma bonusul de noapte. Fiecare si-a gestionat timpul asta cum a crezut :p

Si ca sa incheiem si polemica Suits - Green - Gentle, toata lumea stia ca noi am intrat impotriva gentle, puteati fara nicio problema sa ramaneti neutrii (desi e aiurea sa spui ceva din moment ce chiar jucatorii gentle spun ca ne-am luat "revansa" aici). Oricum, statistica a ramas si vorbeste de la sine:

Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Verde de Paris 17 0 174.505 64.892
2 Suits 3 0 108.151 27.804
3 Negru de fum 2 0 5.682 1.283
4 Suit 4 1 1 9.460 38.549
5 The Gentleman Squad.. (dizolvat) 1 5 10.527 43.672

Cred ca toata lumea prevedea razboiul asta, mai ales daca s-ar fi stiut si discutiile contradictorii zilnice din ultimele saptamani. Degeaba incercati sa faceti pe victimele. Voi ati ales sa recrutati nwo sa nu va mai deschideti o granita in timp ce noi voiam sa curatam k-ul. Fiecare se tine de planul lui strategic, win-win.

Daca tot suntem lesinati, fuduli, individualisti, dezorganizati, etc. putem vorbi pe harta :D

Succes ambelor tabere din punctul meu de vedere!
 

DeletedUser12439

ati rupt alianta si ati atacat mai devreme cu vreo 6 ore decat promiseserati :) si v-ati pregatit o saptamna pentru miscarea aia

s-a declarat pna 24 de ore, era timp sa se mute ce trebuie mutat.dar suits s-a apucat sa ia barbare ca era liber acum la ele:).dupa suits au declarat razboi,noi ce puteam face sa luam barbare? nu putem ca nu avem voie:p

dar razboiul inca e la inceput e timp de toate, sint jucatori buni si acolo. nu-e nimic batut in cuie, bafta,
 

DeletedUser29124

Statistica indica ca green le trage viol la suits, io cam prins in curu gol :)

I-am prins cum zici tu pe cei in costume pentru ca, la fel ca si un fost tribulet de pe aici , tot in costume de jantlemani, nu sunt decat niste noobi care cresc prin recrutari si interne iar cand ajung sus in clasament uita de unde au plecat si-si dau aere de politicieni romani...
Nu a fost niciun backstab...degeaba vorbesc pokemonii din papusoi pe aici...A fost o alianta care s-a format in decursul jocului si care a incetat in momentul in care partea celalata nu a mai respectat regulile convenite de comun acord.Restul e cancan.
 

DeletedUser48449

Voi stiti boss, cei mai buni sa castige:D sper sa va ridicati la asteptarile mele cand o sa ne int pe harta cas satul sa bat caini morti:)
 

DeletedUser48315

Frumoasa statistica Green :) S-a vazut ca ati ramas fara inamici pe harta, toti ati avut atac pregatit si nobili ceea ce Suits nu are. Razboiul e abea la inceput daca conducatorii celor din Suits sunt buni o sa-si revina, au jucatori, au putere, au nevoie doar de o coordonare buna. Succes tuturor!
 
Sus