Green vs Wanted (Gentle)

Unloving

member
Scor reacție
1
"Fratele" meu negru...sau fara nume, stim cine esti, nu te ambala asa. Tu oricum ne-ai aratat "valuarea" ta, nu stiu de ce iti versi frustarile aici. Cine mai e atat de tare incat sa se faca pilaf pe bonus de noapte?
Eu inteleg, e greu sa fii scos pe a treia lume consecutiv de aceeasi jucatori, dar asta e cand esti arogant pe burta goala, platesti.
Am juca si late game cu voi, dar consideram ca sunt triburi mai valoroase pe harta, cu care e mai interesant sa ne batem, voi sunteti mereu o distractie buna :D

Nu se poate vorbi cu voi ca deobicei:)) in mid-late game va bat singur oriunde, sunteti praf si stiti asta, stiu exact ca sunteti constienti de asta. Ai vazut ca nu am luat ban? In schimb mi am luat o tare pe bonus, de fiecare data e ceva care ma distruge in start. N am supporti, nu exista la noi supporti decat cativa; recunosc, 15-30 avem cred. Dar voi? De ce nu publicati toti supportii aici? Aveti minim 100. V am facut tickete la toti si nu ati luat ban pt ca v a invatat maram cum se face. Jocul asta a devenit ceva scarbos, se va duce serverul pe .net cum s a facut in alte tari.

Ps: stiu ca stiti cine sunt, doar nu ma ascund. Am zis doar cine nu sunt.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pq6gWQP.png

Mai degraba asa, dar stim care-i placa voastra, de fiecare data cand pierdeti ppurile sunt de vina, ca ai vostrii niciodata nu baga :D

Nu se poate vorbi cu voi ca deobicei:)) in mid-late game va bat singur oriunde, sunteti praf si stiti asta, stiu exact ca sunteti constienti de asta. Ai vazut ca nu am luat ban? In schimb mi am luat o tare pe bonus, de fiecare data e ceva care ma distruge in start. N am supporti, nu exista la noi supporti decat cativa; recunosc, 15-30 avem cred. Dar voi? De ce nu publicati toti supportii aici? Aveti minim 100. V am facut tickete la toti si nu ati luat ban pt ca v a invatat maram cum se face. Jocul asta a devenit ceva scarbos, se va duce serverul pe .net cum s a facut in alte tari.

Ps: stiu ca stiti cine sunt, doar nu ma ascund. Am zis doar cine nu sunt.
Nu se poate vorbi? Mai verifica-ti jignirile inainte :)
Patratel, pe asta ai invatat-o de la Br cu parte in parte pe 100k pp? Statisticile si hartile peste tot unde am jucat au spus tot, dar te roade pe interior.
Stii ca te-ai autodenuntat acum? Mai verifica regulamentul :) Si ca tot ai zis de suporti, nu noi avem 56353 academii patratel.
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Puteti sa ma scoateti pe cate lumi vreti in start datorita pp urilor, dar de la 50 sate+ nu mai stiti cum se joaca acest joc, va garantez. Demonstrati si asta, pe 60 si 64 ati demonstrat la pp, aici iar la pp vreti sa o faceti, dar cand facem un 1v1 calumea? Mi e dor de organizatele voastre super smcheroase cu 30 trenuri de 3 nobili.
Realizezi cat de penibil poti fi, dupa ce si tu ai bagat destule ppuri pe lumea asta, nu ? :))))) In plus, nu esti nici pe de parte in capul listei de adversari "cu valoare" ( de fapt, nu apari in lista aia deloc :( ) cu care green-ul s-a intalnit de-a lungul timpului. N-ai demonstrat nimic pe nicio lume si vii aici cu arogante de mare player. Stai parcat si fa ceva pe harta, dupa mai vorbim. Pana atunci, iti voi trimite un tutorial despre cum merge bonusul de noapte ( poate si o reimprospatare cum e cu steagurile?)
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Puteti sa ma scoateti pe cate lumi vreti in start datorita pp urilor, dar de la 50 sate+ nu mai stiti cum se joaca acest joc, va garantez. Demonstrati si asta, pe 60 si 64 ati demonstrat la pp, aici iar la pp vreti sa o faceti, dar cand facem un 1v1 calumea? Mi e dor de organizatele voastre super smcheroase cu 30 trenuri de 3 nobili.
Eu chiar sunt corect, spre deosebire de tine. Patratel, eu am jucat pe mai multe lumi si fara pp, si fara scripturi, cu 1400 de sate si aveam zeci de mii de atacuri si am unul din cele mai mari ODD facute vreodata pe .ro. Iti aduc aminte ca noi v-am invatat cum se joaca, cum functioneaza steagurile si cu toate astea tot mai dai atacuri pe bonus de noapte patratel.
Pe 60, din cate vezi am inchis lumea, avand unul dintre cele mai grele continente si batandu-ne cu DK, care pp? Cu cine te-ai batut patratel?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49052

Puteti sa ma scoateti pe cate lumi vreti in start datorita pp urilor, dar de la 50 sate+ nu mai stiti cum se joaca acest joc, va garantez. Demonstrati si asta, pe 60 si 64 ati demonstrat la pp, aici iar la pp vreti sa o faceti, dar cand facem un 1v1 calumea? Mi e dor de organizatele voastre super smcheroase cu 30 trenuri de 3 nobili.

Ba da, a demonstrat.. Pe lumea 10 am fost dusmani si ODD-ul ala astronomic care apare in vechile statistici ii apartine. Cunosc cazul pentru ca am fost acolo si am ajutat acele cifre sa creasca. Stiu, e greu sa iti respecti inamicul, dar profita de ocazie si fa-o, pentru ca azi ai in fata ta un inamic care o merita, intr-o mare de cretini care nu merita nimic..
 
Ultima editare de un moderator:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Cata frustrare.... cum naiba sa dai vina pe ppuri cand se pot face moca pe fiecare lume si cam toti care intra la pp facun 20k lejer, nu ai nevoie de milioane ca sa joci, trebuie doar timp si in cazul gentle niste creier

Culmea ca pe 53 cand ati dat back nu ai zis asta cu 1v1 va placut sa va bateti 70% din harta vs 30%, si asa le la spate :) asa ca spune mersi ca ju era harta 50-50 copilas trist


Sa zici pe ce cont vrei sa iti transfer ppuri sa poti intoarce soarta razboiului
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cata frustrare.... cum naiba sa dai vina pe ppuri cand se pot face moca pe fiecare lume si cam toti care intra la pp facun 20k lejer, nu ai nevoie de milioane ca sa joci, trebuie doar timp si in cazul gentle niste creier
Lasa-l in pace, pe 53 cand avea ditamai avantajul si ar fi trebuit sa ne bata oricum, n-a reusit s-o faca nici cu backstab la 2 noaptea cand toti dormeau :))))) I-a luat 2 luni sa fie scorul egal :)))) Ce sa-i ceri? El viseaza la nu stiu ce scenarii ,cand n-a reusit sa ne bata nici cand erau toate astrele in favoarea lui :)))))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Bai cerc, nu te mai lauda degeaba aici, lauda te cand ma scoti pe mine la 500 sate vs 5000 ale tale. Ai jucat ce? Ce ai jucat? Un rahat ai jucat , pt ca habar n ai sa joci acest joc la maxima potenta.
Patratel, tu ai pus sub semnul intrebarii anumite lucruri iar eu ti-am dat cu fapte si concret ca am jucat jocul asta la un nivel de care tu doar ai auzit. Probabil ai ajuns sa te crezi cel mai bun jucator din univers, dar intre timp, coboara cu picioarele pe pamant si nu mai da pe bonus de noapte. :D
Ne-ai aratat tu cum se joaca la "capacitate maxima" cand ai intrat cu zeci de suporti si ti-ai luat ban dupa ban pentru acest lucru. Ei bine, daca asta inseamna "maxima potenta", intr-adevar nu am jucat :D
 

DeletedUser49052

Trimite-mi tutorialul,



Bai cerc, nu te mai lauda degeaba aici, lauda te cand ma scoti pe mine la 500 sate vs 5000 ale tale. Ai jucat ce? Ce ai jucat? Un rahat ai jucat , pt ca habar n ai sa joci acest joc la maxima potenta.

Tu vorbesti ca Antena 3..
https://www.triburile.ro/archive/ro10/players/kill/def

Joaca ma si tu un rahat din asta, daca esti smecher! :D Rezista si tu pana iti sparg in cap un miliard jumate de trupe (1.488.320.795) si atunci esti calificat sa comentezi :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0

Dicsie

member
Scor reacție
7
Moderatorule, ar trebui sa fii tu primul cel mai corect de aici; in realitate esti cel mai infect cu tot cu tribul tau de noobi. Eu in locul tau as tace dracu din gura in ceea ce priveste jocul din mid-late game. Sunteti 0 barat. Degeaba iti bagi salariile in pp sa-mi demonstrezi ca ai bani si cand iti dau 1000 atacuri dai logout. Stai cuminte. Puteti sa ma scoateti pe cate lumi vreti in start datorita pp urilor, dar de la 50 sate+ nu mai stiti cum se joaca acest joc, va garantez. Demonstrati si asta, pe 60 si 64 ati demonstrat la pp, aici iar la pp vreti sa o faceti, dar cand facem un 1v1 calumea? Mi e dor de organizatele voastre super smcheroase cu 30 trenuri de 3 nobili.

Ce sa arati ma tu in late game?

Ai stat pe 61 pe granita noastra tot timpul cu peste 50-70 de sate. Ce ai facut? Fix 0, doar cand a picat united si unii dadusera deja stargere ai luat si tu 1-2 sate.

Ca sa ai asa arogante, trebuie sa te si faci simtit pe harta. Pe 61 cu Enyx v-am disperat acolo intre voi, si tu ai tupeu sa comentezi de late game.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Eu chiar sunt corect, spre deosebire de tine. Cate banuri si masterbanuri ai la activ patratel?
1000 atacuri? Patratel, eu am jucat pe mai multe lumi si fara pp, si fara scripturi, cu 1400 de sate si aveam zeci de mii de atacuri si am unul din cele mai mari ODD facute vreodata pe .ro. Iti aduc aminte ca noi v-am invatat cum se joaca, cum functioneaza steagurile si cu toate astea tot mai dai atacuri pe bonus de noapte patratel.
Pe 60, din cate vezi am inchis lumea, avand unul dintre cele mai grele continente si batandu-ne cu DK, care pp? Cu cine te-ai batut patratel?
Pot confirma ca pe lumea 10, cred ca a avut peste 10k atacuri la un moment dat, si nu a plecat niciunde.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ba da, a demonstrat.. Pe lumea 10 am fost dusmani si ODD-ul ala astronomic care apare in vechile statistici ii apartine. Cunosc cazul pentru ca am fost acolo si am ajutat acele cifre sa creasca. Stiu, e greu sa iti respecti inamicul, dar profita de ocazie si fa-o, pentru ca azi ai in fata ta un inamic care o merita, intr-o mare de cretini care nu merita nimic..
Ce cont, ca si eu am terminat lumea 10 cu IMMO!?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Acum nu mai ai, intri dupa unii care se cred buni si in 2 luni nu stiu care cum unde sa fuga.:rolleyes::rolleyes:


Acum au ramas copilasii care stau doar acasa pe cardu mamicii si se cred jucatori, cate lumi ai castigate la activ daca nu te superi ca te intreb ? La cati oameni ai stat pe sitter cand erau conturile varza sale refaci sau sa scapi din ele ce este si asa mai departe, cam 0 cred ca la orice, cand stati numa pe un cont si restu trag in locul tau si dai din cioc ii cam jalnic, de ce oare nu faceati si vorbeati asa si cand ati cerut ajutorul ai erati ajutati ? Atunci erati lingai, dar se rezolva tot, usor elegant :) vorba unor inamici “rabdare, rezolvam”
 
Sus