Green vs Wanted (Gentle)

urssmircea

member
Scor reacție
1
Doar la anumite triburi de aia apar atatea nume noi ca si colegi dupa ce pe alte lumi se spurcau non stop
 
Scor reacție
98
Gata, nu mai iesiti pe extern ?:confused:

Scamatescule, mai dai si tu o circulara azi? sau...?
giphy.gif

Ahahahaha =]]]

Pe 64 au rezistat vreo 40 de zile pe viteza 1.

Bafta Green!

Acolo au dat vina pe pp-uri, pe 60 la fel, aici au facut alianta cu tot ce au prins :D
Rezista mai mult decat pe 60 ?:D:D:D

#Bafta Green

barbareeee.png


app.png
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ai prins voce, ca ai scos juma de green, dupe ce ai facut aliante cu tot k-ul?

Sau ai uitat de bataia fara drept de apel de pe 60 si 64? Ca sa nu mai zic ca pe 61 desi n-am castigat am fost considerati cei mai buni de pe harta?

Norocul tau ca nici green nici noi n-am intrat in full, ce sa zic de noi, ca am fost mai mult la pp.

Dar stai linistit, ca pe harta tot o sa ne vedem ;]
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ai prins voce, ca ai scos juma de green, dupe ce ai facut aliante cu tot k-ul?

Sau ai uitat de bataia fara drept de apel de pe 60 si 64? Ca sa nu mai zic ca pe 61 desi n-am castigat am fost considerati cei mai buni de pe harta?

Norocul tau ca nici green nici noi n-am intrat in full, ce sa zic de noi, ca am fost mai mult la pp.

Dar stai linistit, ca pe harta tot o sa ne vedem ;]
Ba dar esti tare plictisitor cu replicile tale expirate. Du-te ma si joaca unde joci si lasa-ne pe noi. Nu vezi ca nu te baga nimeni in seama? Tot o tragi ca n-ati intrat toti, din cate am vazut Enyx a spus ca Roma n-a intrat, au intrat cativa jucatori sa faca pp.Enyyyyx, nu-i frumos, ai grija de jucatorii tai ca latra pe aici...
Cat despre green, mi-ar fi placut sa fiti la fel de guralivi si acum, ca e un joc, chiar daca pierdeti, nu va omoara nimeni :D
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ma ai grija sa nu ramai fara cont :]]

Tocmai asta am si spus, ca n-am intrat serios, dar e greu pentru tine sa intelegi.

Poti spune ce vrei, nu iau in seama atata timp cat o spune un noob.
 
Scor reacție
98
Ai prins voce, ca ai scos juma de green, dupe ce ai facut aliante cu tot k-ul?

Sau ai uitat de bataia fara drept de apel de pe 60 si 64? Ca sa nu mai zic ca pe 61 desi n-am castigat am fost considerati cei mai buni de pe harta?

Norocul tau ca nici green nici noi n-am intrat in full, ce sa zic de noi, ca am fost mai mult la pp.

Dar stai linistit, ca pe harta tot o sa ne vedem ;]

Nu ma refeream la Roma, aliantele pe care le-am avut noi le-a avut si green, nici un aliat nu a dat pe green:)
Nu a intrat full green :)) trebuia sa intre si Roma ca sa fie full ?

Scuteste-ne, green a intrat serios sa ne scoata si acum cauta marginea
 
Ultima editare:

DeletedUser47495

Nu ma refeream la Roma, aliantele pe care le-am avut noi le-a avut si green, nici un aliat nu a dat pe green:)
Nu a intrat full green :)) trebuia sa intre si Roma ca sa fie full ?

Scuteste-ne, green a intrat serios sa ne scoata si acum cauta marginea

Le multumim totusi pentru satele crescute!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ma ai grija sa nu ramai fara cont :]]

Tocmai asta am si spus, ca n-am intrat serios, dar e greu pentru tine sa intelegi.

Poti spune ce vrei, nu iau in seama atata timp cat o spune un noob.
Vezi ca mananci mult rahat, epuizezi stocul turcilor...
Daca nu joci pe lumea asta nu mai comenta atata, ca faci lag.
 

DeletedUser30525

Nu ma refeream la Roma, aliantele pe care le-am avut noi le-a avut si green, nici un aliat nu a dat pe green:)
Nu a intrat full green :)) trebuia sa intre si Roma ca sa fie full ?

Scuteste-ne, green a intrat serios sa ne scoata si acum cauta marginea

Din ce vad eu cum sunteti pozitionati, voi ar cam trebui sa cautati marginea
Sunteti cam pe mijloc
Eu zic ca mai e mult pana departe
Cred ca ar fi bine sa urmezi sfatul lui Seneca pe care l-ai citat
Din punctul nostru de vedere ne-am cam atins scopurile
V-ati batut cu 4-5 jucatori si deja v-ati umflat in pene de cat de buni sunteti
Numai din numarul de sate si green trebuia sa nu mai fie pe harta
V-ati chinuit o zi intreaga un trib intreg sa luati cateva sate amarate izolate intre voi
:D
Dar nu e bai voi puneti tunurile si concentrati-va pe green lasati restul hartii in pace sa vina ei la voi

:D
 
Scor reacție
98
Din ce vad eu cum sunteti pozitionati, voi ar cam trebui sa cautati marginea
Sunteti cam pe mijloc
Eu zic ca mai e mult pana departe
Cred ca ar fi bine sa urmezi sfatul lui Seneca pe care l-ai citat
Din punctul nostru de vedere ne-am cam atins scopurile
V-ati batut cu 4-5 jucatori si deja v-ati umflat in pene de cat de buni sunteti
Numai din numarul de sate si green trebuia sa nu mai fie pe harta
V-ati chinuit o zi intreaga un trib intreg sa luati cateva sate amarate izolate intre voi
:D
Dar nu e bai voi puneti tunurile si concentrati-va pe green lasati restul hartii in pace sa vina ei la voi

:D

Ce scopuri ? Sa cresteti sate ?
Ce norocosi, mereu sunteti pe plus, nu noi jucam cu 2 triburi de suporti :rolleyes: se stiu ele

Ati intrat sa ne scoateti si v-ati facut de cacao
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu ma refeream la Roma, aliantele pe care le-am avut noi le-a avut si green, nici un aliat nu a dat pe green:)
Nu a intrat full green :)) trebuia sa intre si Roma ca sa fie full ?

Scuteste-ne, green a intrat serios sa ne scoata si acum cauta marginea
Doar Sparta , FOA pana la un moment dat.. :)) Sparta au fost cei mai funny, ne aveau la aliati si atacau coordonat cu voi :))))Si unde ti se pare tie ca a intrat greenul full?:) Cum s-a zis si mai sus, la cate triburi aveti + ati bagat la fel de multe ppuri, aici nu putem comenta niciuna din tabere, vs cati am intrat noi (daca tu numeri magic care era la facut pp drept trib in egala masura cu una din academiile voastre, ai probleme) trebuia sa ne scoateti de mult :) Dar e ok, lumea e la inceput, nu te bucura inca :) Felicitari ca v-a luat o zi intreaga si 30 de jucatori sa scoateti un cont izolat :)
 

CVRares.*

member
Scor reacție
0
Salut ,

E primul meu mesaj dupa multi ani pe extern si in calitate de fost membru in conducerea Sparta vreau sa te lamuresc cu ceva Centorag,

In primul rand noi am avut alianta si stii bine ca nici Green nici Wanted nu au fost sprijiniti in nici un fel,nici cu atac nici cu aparare,faptul ca au fost 1-2 membrii din familie care au dat atacuri organizate,sau nu, pe voi a fost o exceptie (probabil lucrau pentru Wanted din interiorul familiei) ,dar sa dai vina pe familia Sparta pentru ca voi ati avut probleme mi se pare cel putin penibil :). Nu cred ca poti sa faci asa ceva. Lumea e la inceput si vom vedea ce a fi.Dar te rog nu baga familia Sparta in esecul vostru.Nu au nici o legatura.

Salutari.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Salut ,

E primul meu mesaj dupa multi ani pe extern si in calitate de fost membru in conducerea Sparta vreau sa te lamuresc cu ceva Centorag,

In primul rand noi am avut alianta si stii bine ca nici Green nici Wanted nu au fost sprijiniti in nici un fel,nici cu atac nici cu aparare,faptul ca au fost 1-2 membrii din familie care au dat atacuri organizate,sau nu, pe voi a fost o exceptie (probabil lucrau pentru Wanted din interiorul familiei) ,dar sa dai vina pe familia Sparta pentru ca voi ati avut probleme mi se pare cel putin penibil :). Nu cred ca poti sa faci asa ceva. Lumea e la inceput si vom vedea ce a fi.Dar te rog nu baga familia Sparta in esecul vostru.Nu au nici o legatura.

Salutari.
Nu am spus ca sunteti cauza, am dat doar un exemplu pt scamatescu de trib aliat care a atacat green. Intr-adevar, nu stiu daca au fost multe cazuri, dar chiar si asa, incapacitatea ta de ati controla propriul trib nu e o scuza pentru faptul ca jucatorii vostrii ne-au atacat :) mai mult, asta nu-mi garanteaza in niciun fel ca nu au existat si jucatori sparta care sa ajute wanted. Vezi care e penibilul la faza asta: eu ca iti dau exemple concrete, sau tu ca vii cu texte de genul?
 

CVRares.*

member
Scor reacție
0
Nu e vorba de incapacitatea mea,e vorba ca unii jucatori au ales sa faca ce vor indiferent de cate circulare,sau avertismente au primit si sincer eu stiu doar de un singur caz.daca stii de mai multe te rog sa imi spui,exact cum am zis si pe forumul pe care il aveam comun,anuntati problema,si nimeni nu a spus nimic inafara de acel caz care il stiu si eu.

Daca au fost jucatori din sparta care , pe ascuns, au sprijinit wanted sau green nu avem cum stii,nici tu nici eu. :) eu am tinut sa vin cu un "text" pentru ca ai adus vorba de familia Sparta,unde am avut prieteni buni si la 90% le tin partea oricand,chiar daca multi dintre voi nu ma cunoasteti ,sa stiti ca nu am intrat cu Sparta de la inceput,am intrat singur din dorinta de a juca din nou acest joc frumos (am lipsit cativa ani buni,de la L25 pana acum),altfel nu aveam de gand sa postez aici ,desii urmaresc forumul zilnic :)

O seara frumoasa.
 
Ultima editare:

DeletedUser47495

Doar Sparta , FOA pana la un moment dat.. :)) Sparta au fost cei mai funny, ne aveau la aliati si atacau coordonat cu voi :))))Si unde ti se pare tie ca a intrat greenul full?:) Cum s-a zis si mai sus, la cate triburi aveti + ati bagat la fel de multe ppuri, aici nu putem comenta niciuna din tabere, vs cati am intrat noi (daca tu numeri magic care era la facut pp drept trib in egala masura cu una din academiile voastre, ai probleme) trebuia sa ne scoateti de mult :) Dar e ok, lumea e la inceput, nu te bucura inca :) Felicitari ca v-a luat o zi intreaga si 30 de jucatori sa scoateti un cont izolat :)

Și azi tot un jucător v-am scos? N-am văzut pe nimeni cu 13 sate la voi :rolleyes::rolleyes:
 
Sus