Green vs. Zig Zag

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Dupa cateva tatonari si un organizat ratat din partea Zig-ului, am decis ca noi sa facem razboiul oficial:

Tribul este acum în război cu Zig Zag!

Nume război: Deschiderea sezonului de vanatoare

Declaraţie:
Din moment ce:
- ati sustinut de la bun inceput ca o sa ne scoateti de pe harta daca sunteti buni,
- ati incercat de vreo 3 ori pana acum sa ne luati sate
- ati intemeiat o academie in speranta ca vine toata crema pe data de 13 la voi (nu-i neaparat un motiv dar va anuntam ca e stricat globul magic, mergeti cu el la GSM)
- toti anonimii sunt zmei pe extern
--> ne-am gandit ca meritati "putintica" atentie din partea noastra.

Asadar, declaram deschis sezonul de vanatoare. Puteti alerga in zig zag, puteti sa va pititi dupa coceni, important este sa nu scapati sapunul.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Cam de aici se pleaca:

Parte 1:
Triburi: green
Parte 2:
Triburi: Zig!?!

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 2
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15,640
Tabăra 2: 3,895
Diferență: 11,745

chart



Succes ambelor tabere :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Baftă vântorilor din ambele tabere! Să ne-arătati p'aici doar pradă bio :eek:
 

DeletedUser46447

dar n-a zis cine :eek:

Daca sti ca pierzi atunci dc sa te prezinti?In continuare aceiasi oameni pe extern din Green plini de ipocrizie.

Iar pentru curiozitatea voastra un trib,aliat voua stia exact unde intra Zig,cand intra, voi a-ti fost si sunteti doar o unealta in mana lor, in speranta ca unu dintre triburile Zig/Green va iesi stors de resurse(umane/ale jocului) din acest razboi, iar cealalta parte va fi "fresh", iar din momentul relocarii voastre(indicate), Zig stia ca se va bate cu Green, desi noi inca nu eram pe harta am urmarit atent harta si evolutia ei in primele 2 zile.

A,ca am o curiozitate totusi,noilor recruti cand le declarati razboi?Trebuie sa afle si acei jucatori ca, chiar daca sunt in Green in acest moment sau ar fi ramas in Master,ei tot vor ajunge innobilati de catre unii de la voi,zic si eu asa de pe margine stand :)
 

DeletedUser29124

Daca sti ca pierzi atunci dc sa te prezinti?In continuare aceiasi oameni pe extern din Green plini de ipocrizie.

Iar pentru curiozitatea voastra un trib,aliat voua stia exact unde intra Zig,cand intra, voi a-ti fost si sunteti doar o unealta in mana lor, in speranta ca unu dintre triburile Zig/Green va iesi stors de resurse(umane/ale jocului) din acest razboi, iar cealalta parte va fi "fresh", iar din momentul relocarii voastre(indicate), Zig stia ca se va bate cu Green, desi noi inca nu eram pe harta am urmarit atent harta si evolutia ei in primele 2 zile.

A,ca am o curiozitate totusi,noilor recruti cand le declarati razboi?Trebuie sa afle si acei jucatori ca, chiar daca sunt in Green in acest moment sau ar fi ramas in Master,ei tot vor ajunge innobilati de catre unii de la voi,zic si eu asa de pe margine stand :)

Bo$$ nu baga strambe ca nu tine...NU te mai uita la Antena 3...
Daca ati vazut ca Green a intrat unde a intrat de ce ati intrat in spatele nostru?
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Daca sti ca pierzi atunci dc sa te prezinti?In continuare aceiasi oameni pe extern din Green plini de ipocrizie.

Iar pentru curiozitatea voastra un trib,aliat voua stia exact unde intra Zig,cand intra, voi a-ti fost si sunteti doar o unealta in mana lor, in speranta ca unu dintre triburile Zig/Green va iesi stors de resurse(umane/ale jocului) din acest razboi, iar cealalta parte va fi "fresh", iar din momentul relocarii voastre(indicate), Zig stia ca se va bate cu Green, desi noi inca nu eram pe harta am urmarit atent harta si evolutia ei in primele 2 zile.

A,ca am o curiozitate totusi,noilor recruti cand le declarati razboi?Trebuie sa afle si acei jucatori ca, chiar daca sunt in Green in acest moment sau ar fi ramas in Master,ei tot vor ajunge innobilati de catre unii de la voi,zic si eu asa de pe margine stand :)

Suna a complacere si asta nu e atitudine de lider:) Nu te cunosc suficient de bine cat sa imi dau cu parerea si pauza lunga care am facut-o m-a cam rupt de ceea ce se intampla pe joc. Dar un sfat..daca tu ca lider nu crezi ce pretentii vei avea de la membrii?
 

DeletedUser43947

Daca sti ca pierzi atunci dc sa te prezinti?In continuare aceiasi oameni pe extern din Green plini de ipocrizie.

Iar pentru curiozitatea voastra un trib,aliat voua stia exact unde intra Zig,cand intra, voi a-ti fost si sunteti doar o unealta in mana lor, in speranta ca unu dintre triburile Zig/Green va iesi stors de resurse(umane/ale jocului) din acest razboi, iar cealalta parte va fi "fresh", iar din momentul relocarii voastre(indicate), Zig stia ca se va bate cu Green, desi noi inca nu eram pe harta am urmarit atent harta si evolutia ei in primele 2 zile.

A,ca am o curiozitate totusi,noilor recruti cand le declarati razboi?Trebuie sa afle si acei jucatori ca, chiar daca sunt in Green in acest moment sau ar fi ramas in Master,ei tot vor ajunge innobilati de catre unii de la voi,zic si eu asa de pe margine stand :)
Era o glumă, calmează-ți sânii...

Știm, de aceea am și scris în declarație. „Ați” fost avertizați că suntem pe K, iar voi „ati” susținut sus: „dacă suntem buni, îi vom scoate”. :D
Am scris și în declarație, dar dacă vă uitați în zig zag...no.

Noilor colegi nu avem de ce să le declarăm război :D ca exemplu: la Stapane v-ati rupt dinții, știți voi mai bine :))) (o zi obișnuită în zig)
Sfatul nostru este să rămâi pe margine, iar dacă vrei să faci propaganda ridică ștacheta. Ar fi trebuit să-ți dai seama din data de 13 când a fost „aglomerație” în noul trib ca nu pune lumea botul :))
 

DeletedUser47488

blugi=250 ron,
bluza =150 ron
sapun pentru albire blugi=50 ron

sa dansezi cu
de nepretuit..

pentru restul existamccard-professional-with-chip.jpg
 

DeletedUser30525

blugi=250 ron,
bluza =150 ron
sapun pentru albire blugi=50 ron

sa dansezi cu
de nepretuit..

pentru restul existaVezi atașament 1978

Asta e la subiect
Eu vad invitatia la dans ca un dans intre cele doua triburi
Fara blugi si fara bluza v-am cam lasat la ultimul vostru organizat (sapunul va las pe voi sa-mi spuneti la ce l-ati folosit)
Cat despre card nu are rost sa mai comentam
E pe cealalta tema plin de carduri. Bine macar ca aici il folositi pentru a va acoperi golurile cu ceva textila

:D:D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Nu mi-as atribuii meritul decat intr-o mica masura, as vrea totusi sa o felicit pe magda in mod deosebit.
Si bineinteles celor care au fost alaturi de mine.
 

DeletedUser47488

nu ati nimerit...mastercard aveam prin 2010, cand voi beneficiati de programul "laptele si cornul" :)
 

DeletedUser29124

Felicitari Lord !

În o zi
Cel mai bun rezultat realizat într-o singură zi (0:00:00 până la 23:59:59)

Vedere:
Punctajul meu actual: 0

Loc Nume Trib Punctaj Data
1 Lord Catau
78878_thumb
Persia 19.598 ieri-trupe zig.



Inamici învinşi
Ca apărător
Loc Nume Trib Înfrângere
1 Lord Catau
78878_thumb
Persia 152.253-trupe zig.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus