Green vs. Zig Zag

DeletedUser43947

iubirea mea din green ;)
Tot la spartul coatelor în baie ai ramas :)))) cred că dacă iți trimitem și două poze să-ți ajutăm puțin imaginația, rămâi fără faianță.
În rest, pe joc, statistica vorbește de la sine.
 

DeletedUser43947

Data Eveniment
nov 24
12:26 Tribul Zig?!? a intrat în război.

raw
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Membrii: 35

Nu trebuia sa se adune toata spuma de pe l53 in zig?Sa se umple inca 2 academii bla bla? :(
 

DeletedUser43947

pai_ce_ai_facut_ma_nene_ma.jpg
=)))) olele muică, făcurăți split mă de pe telefon ? :))))
Domnu' spawn, umblați cu minciunele mai mereu în ultimul timp...ba că nu vă integrați, ba că să vedeți cine mai vine să n-aveți pierderi, acum faceți split-uri de pe telefon...ntz ntz.
Moșu' nu vine la băieții răi care trunchiază rapoartele...
538104a5e97e4c03936022e9961815e0.png
Alea erau trupele rămase în sat după primul atac, dragii moșului :)))
 

DeletedUser46447

Frustrare mare domnle,dacă și de pe telefon vă facem :)) mai uităte la secunde și ai să vezi că ia intrat autosplitul,dar tu nu ști cu ce se manancă .Dacă nu ai blindaje pierzi sate,mai ai de demonstrat copliaș.



iulian mafia dec 03, 20:01
salut vrei sa mai joci pe lumea aceasta?

Dark Lady dec 03, 20:01
Buna seara. Cred ca fiecare e liber sa faca ce doreste :)

iulian mafia dec 03, 20:02
desigur eu doar te-am intrebat

Dark Lady dec 03, 20:02
multumesc frumos de intrebare

iulian mafia dec 03, 20:03
na spor la joc cat inca mai ai sat ..

Dark Lady dec 03, 20:03
si tie


Cam ăștia sunt marii razboinici ai Green-ului,se milogesc să primească sate,se milogesc de jucătorii mei ca să treaca la ei,cam atât puteți,dacă nu aveam parte de trădarile lui Emi și Cătă,altfel stătea treaba .Până una alta sunt fericit că am de partea mea jucatori cu calitate,eu am jucători de triburi nu participanți ca alții .

Vă urez baftă in continuare,insă in fața voastră stă Zig,să nu uitați asta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46527

Frustrare mare domnle,dacă și de pe telefon vă facem :)) mai uităte la secunde și ai să vezi că ia intrat autosplitul,dar tu nu ști cu ce se manancă .Dacă nu ai blindaje pierzi sate,mai ai de demonstrat copliaș.





Cam ăștia sunt marii razboinici ai Green-ului,se milogesc să primească sate,se milogesc de jucătorii mei ca să treaca la ei,cam atât puteți,dacă nu aveam parte de trădarile lui Emi și Cătă,altfel stătea treaba .Până una alta sunt fericit că am de partea mea jucatori cu calitate,eu am jucători de triburi nu participanți ca alții .

Vă urez baftă in continuare,insă in fața voastră stă Zig,să nu uitați asta!



Vrei sa iti pun o statistica sa vedem daca este necesar sa "ne milogim" sa va luam satele? Nu credca are rost toata lumea va stie valoarea ... nu ma mai mir ca dupa aproape 2 luni de razboi ati reusit sa luati doar 22 de sate de la Green.. cand marea conducere a Zig'ului nu este in stare sa isi inobileze nici internele ... vedeti sa nu mai incurcati cifrele in coordonate ca nu prostiti pe nimeni :))
bfc8a93b2b.png
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Frustrare mare domnle,dacă și de pe telefon vă facem :)) mai uităte la secunde și ai să vezi că ia intrat autosplitul,dar tu nu ști cu ce se manancă .Dacă nu ai blindaje pierzi sate,mai ai de demonstrat copliaș.





Cam ăștia sunt marii razboinici ai Green-ului,se milogesc să primească sate,se milogesc de jucătorii mei ca să treaca la ei,cam atât puteți,dacă nu aveam parte de trădarile lui Emi și Cătă,altfel stătea treaba .Până una alta sunt fericit că am de partea mea jucatori cu calitate,eu am jucători de triburi nu participanți ca alții .

Vă urez baftă in continuare,insă in fața voastră stă Zig,să nu uitați asta!

No, da care auto-split ca rapoartele legendei sunt cu ruperea celui de-al doilea nobil cu trupele ramase dupa primul atac. Macar daca il punea pe ala cu trupele din split. Dar no, e greu cu matematica.

Tradare, tradare de 3x ori tradare. Singura problema pe care ar trebui sa ti-o pui este de ce am plecat, de ce a vrut n00 sa plece etc s-apoi sa iesi cu lectii. Pana atunci poti sa te simti tradat im dragoste.

Later edit: Si Zig s-a milogit sa mai intorc inapoi. Haide vino inapoi...poi...poi
 
Ultima editare:

DeletedUser46447

:))Bă iuliane citează tată tot,vezi ca te faci iarăși de caco.Ai omis un spoiler :D
 

DeletedUser43947

Frustrare mare domnle,dacă și de pe telefon vă facem :)) mai uităte la secunde și ai să vezi că ia intrat autosplitul,dar tu nu ști cu ce se manancă .Dacă nu ai blindaje pierzi sate,mai ai de demonstrat copliaș.

Vă urez baftă in continuare,insă in fața voastră stă Zig,să nu uitați asta!
Cred că am explicat destul de clar situația, cine are suficienți neuroni poate să distingă de penibil.
Tu fugi ca prințesa spre winter, cu satele burdușite de trupe lângă mine în timp ce restul graniței pleacă precum văru în vacanță și vorbești cu mine mă ? :)))

Referitor la ultima replică, ce să zic...la așa amenințări și strigăte de luptă nu putem decât să purtăm protecție cu striații.
Eu zic să lăsați externul, split-urile...voi oricum sunteți campioni la spam și joculețe pe forum. Rămâneți acolo, nu vă depășiți condiția.
 

DeletedUser10188

De era posibilitatea sa dai ignore forum (intern) :)

Poate vine cu un nou update, si asa au cerut pareri pentru update-uri baietii de la triburile.ro :)
 
Sus