Green vs. Zig Zag

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Frustrare mare domnle,dacă și de pe telefon vă facem :))

Iar ne-ati facut :D
Prea multe telefoane...

Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 4
Diferență: 25

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 139,082
Tabăra 2: 21,361
Diferență: 117,721

chart



Cum ziceam in prima luna, se vede ca nu aveti pe cineva sa va care in spate, daca pt voi retragerea spre winter e victorie...spune multe despre nivelul la care va aflati :D :D :D


Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 29
Diferență: 92

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 514,772
Tabăra 2: 124,105
Diferență: 390,667

chart
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Eu cred ca e de la planetele alea, au facut eclipsa si s-a stricat toata karma. :eek:
 

DeletedUser43947

Inger ingerasu' meu,
Care mi te-a dat zigu' tau,
Tu esti mic si lancea-i moale,
La blindaje ai valoare $$$
Peste tot,
Dormi in papuci
Si pe 53,
Un Craciun apuci.
De-ar conduce toti ca tine,
Pff...numa' fabrici si uzine.
Dar pan' de tot, te-om sfasia,
Asteptam cu drag demisia!
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Salut, nu e vina noastra ca a renuntat...sau l-ati convins voi cu ceva.
Nu dam afara aiurea, decat daca e nepasare clara...nu e fair-play...

7cd52658c8a6454c84440e0c37cd6a33.png


dec 21 13:56 Maxi-Dot a părăsit tribul.
 

DeletedUser10188

Atunci am acuzat pe nedrept, dar cand faceti statisticile puneti-l si pe el sa ne iasa si noua diferenta mai mica :D (ca doar el cu mana lui a zis ca iese sa nu pice prost la statistici)

Cat despre convins noi cu ceva, a spus chiar el motivul :)
 

DeletedUser46447

I-am promis eu că se alinează planetele și că nu mai are rost să continuie :)
 

DeletedUser10188

Mai lasati externu', poate aveti niste circulare despre L55 de dat :D

Nu stiu cum sa-ti zic dar L55 o aveam planificata cu baietii de pe L47 de foarte mult timp. Faptul ca sunt si pe L53 si mai pot aduce cativa jucatori este un bonus.
 

DeletedUser46447

Mai lasati externu', poate aveti niste circulare despre L55 de dat :D


Mă uit la unele comentarii ale voastre și nu-mi vine să cred ce jucatori slabi au pretenția să inchidă o lume,voi,tribul Green stați și vă rugați să fi intrat pe 54 când s-a deschis,acum vă așteptați să ne concentrăm pe 55,v-ați rugat de jucători de ai mei să vă cedeze sate,de unii să intre la voi....în momentul de față voi o dați din penibil în și mai penibil,dacă erați vreo mare adunătură de jucatori Zig-ul trebuia să fi fost deja scos...și ca o completare,Gentle a scos bl din 2 organizate,acum vad ca prin eoel trec la fel de ușor,ar trebuii sa vă dea de gândit,vouă celor care nu aveți locul asigurat acolo :)
 

DeletedUser45063

nu stiu care sunt aia slabi, dar eu zic sa-ti vezi de harta in loc de alinierea planetelor. normal ca zig-ul nu va fi scos, ca jucati leapsa pe harta. legat de 54, 55 si urmatoarele lumi, nu cred ca ai nimerit tonul cu care s-a zis aceasta "rugaminte". se pare ca adunatura asta de jucatori inverzesc satele la fiecare organizat la cat de penibili suntem...sar busolele in zig, cel putin aia care nu joaca leapsa:))

baietii din gentle sunt buni, de aia au scos bl din 2 organizate. ai si tu locul asigurat de ii lauzi pe acesti domni?:D

ia si invarte harta, nu vrajeli pe extern si printre proprii tai membrii de trib. m-ai convins sa postez in sfarsit pe extern cu replicile tale, te pupa Taco.
 

DeletedUser46447

Pfff am scos trădătorul din bârlog :)),app tu ce joci?am înteles că noi jucăm leapșa trecând la înnobilat sate și in k44,dar tu ce joci?trecerea ta în green cum se numește?...ai fugit ca ultimu om doar ca să-ți aperi satele(in opinia ta),trădând niște oameni care ți-au acordat încrederea lor.


Referitor la Gentle,bravo lor,ține Green-ul pe post de marionetă în continuare dându-vă impresia că aveți un rol important.Și in acest timp ei curăță toată harta,iar voi ve-ți rămâne cu ce ați acumulat până în acest moment.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Nici tu nu crezi ce prostii debitezi pe acolo.
Propaganda are si ea rostul ei... atunci cand ai si pe ce sa te bazezi si cine sa te creada :))))

Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 165
Tabăra 2: 35
Diferență: 130

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 708,863
Tabăra 2: 145,069
Diferență: 563,794

chart
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pfff am scos trădătorul din bârlog :)),app tu ce joci?am înteles că noi jucăm leapșa trecând la înnobilat sate și in k44,dar tu ce joci?trecerea ta în green cum se numește?...ai fugit ca ultimu om doar ca să-ți aperi satele(in opinia ta),trădând niște oameni care ți-au acordat încrederea lor.


Referitor la Gentle,bravo lor,ține Green-ul pe post de marionetă în continuare dându-vă impresia că aveți un rol important.Și in acest timp ei curăță toată harta,iar voi ve-ți rămâne cu ce ați acumulat până în acest moment.

In locul tau eu n-as indrazni vreodata sa mai carai ceva pe extern si cu atat mai putin la adresa altora. Nu vreau sa insist ca vin sarbatorile asadar sarbatori fericite!
 

DeletedUser

Multi vorbiti si doar putini jucati, carcotasi tot mai multi si jucatori tot mai putini, cum se vede din afara lumii 53 lucrurile in ciuda postarilor de bine si de rau de aici si aroganta unora sau mai bine zis sindromul "eu ma cred mai tare":

1 Gentle 7.961.825 10.964.632 94 116.645 1484 7.389
2 green 6.369.050 7.717.678 90 85.752 1081 7.139
3 WINTER 5.640.785 7.730.404 90 85.893 1137 6.799
4 EoeL 3.375.309 4.971.754 96 51.789 794 6.262

ZigZag-ul despre care se vorbeste pe aici, scuzati-ma nu exista in clasament sau da, asta-i academia tribului mare care a existat o data?
5 Zig!?! 1.933.668 2.358.490 91 25.917 450 5.241

Top 25 jucatori, top 25 farm domina Gentle si green, eu nu inteleg de ce se mai da cu parul in apa, inghetata de altfel?
Puteti sa vorbiti voi mult si bine ca lucrurile de mai sus nu se vor mai schimba :))
Succes pe viitor! Poate atunci o sa fie ciocul mic si joc de glezne, aici a fost gura mare sabia mica :)))
Si acum inteleg de ce lui angel i se zice sabiuta :))
SABIUTAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
 
Sus