Grupul TMH vs CRyder&CRydeA

DeletedUser

:) de unde stii ca nu treceam de tine ma?:)) esti nostradamus cumva??
 

DeletedUser

poate pentru ca s-au chinuit cei din hayta aproape un an de zile si nu mi-au luat nici un sat...? plus relatiile pe care le aveam deja.....oricum nu mai conteaza spor la treaba in continuare
 

DeletedUser

foarte bine, tocmai de aceea v-am urat spor la treaba in continuare.

Si ca sa incepem cu dreptul.....

Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: TMH TMH-A TMH-B TMH-W TMH-H
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 98
Tabăra 2: 112
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 959,812
Tabăra 2: 1,067,248
Diferență: 107,436

image.php




Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: TMH TMH-A TMH-B TMH-W TMH-H
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 71
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 707,110
Tabăra 2: 660,469
Diferență: 46,641

image.php




Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: TMH TMH-A TMH-B TMH-W TMH-H
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 1
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 214,804
Tabăra 2: 9,575
Diferență: 205,229

image.php




Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: TMH TMH-A TMH-B TMH-W TMH-H
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 98,996
Tabăra 2: 9,575
Diferență: 89,421

image.php




Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: TMH TMH-A TMH-B TMH-W TMH-H
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 87,931
Tabăra 2: 0
Diferență: 87,931

image.php


Cam atat zic eu...multa bafta in continuare, abia astept zilele ce urmeaza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) au fost 1000 atacuri pe un jucator de 900 mii de puncte...daia au luat ei 10 sate ;))
 

DeletedUser

Contează că sunt luate satele ... bravo lor dacă au dat 1000 de atacuri pe un jucator de 900 de mii de puncte ... la mărimea voastra trebuia sa fie plin de defensivă. Mă întreb ce o să faceţi când o să atace un jucător de câteva milioane de puncte ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) prietene...noi am dat cateva sute pe tarco si acolo unde am dat am si luat...:) si ala e jucator de 2 milioane de puncte...tmh are cea mai mare granita de pe aceasta lume...studiati harta fratilor ;)
 

DeletedUser

Pai atunci nu vă mai lăudaţi degeaba , parca voi controlati vreo 6 continent, sau sunt goale toate satele de acolo si nu aveţi cu ce să vă sprijiniţi graniţa. Bravo vouă că aţi dat câteva sute de atacuri si aţi luat tot.
 

DeletedUser

6?:) 10...;) defapt cred ca mai mult de 10...oricum...tot nord estul este controlat de tmh...si avem granita imense...mult prea mari pentru nivelul lumii 12 :)
 

DeletedUser

Păi atunci aia e greşala voastra ... trebuia să vă faceţi diplomaţia in aşa fel incât să nu aveţi probleme dar la 10+ continente câte zici că aveţi liniştit puteţi blinda toata graniţa voastra.
 

Deleted User - 556077

:) prietene...noi am dat cateva sute pe tarco si acolo unde am dat am si luat...:) si ala e jucator de 2 milioane de puncte...tmh are cea mai mare granita de pe aceasta lume...studiati harta fratilor ;)

alo?voi aveti ce-a mai mare granita de pe harta? ia mai studiaza tu harta si apoi vorbesti.

ce granita ai tu ca 50% din granita voastra e marginea harti....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Păi să ştii că e greu să ai graniţă la margine, nici nu ştii câtă defensivă îţi trebe ca să blindezi satele :))
 

DeletedUser30065

...

parerea mea este ca , Cryder are cea mai complicata granita , granita pe care o duc onorabil de bine se pare pana acum .
 

DeletedUser17342

Mai baieti (aia din TMH), se pare ca deathrazor nu a fost la curent cu noua politica a tribului si anume ca nu mai scriem absolut nimic pe extern ca nu are rost.

Daca tot am inceput hai sa va zic un lucru, pana acuma 100% din jucatorii pe care i-ati atacat erau inactivi sau cautam cumva sa ne scapam de ei(inobilare interna, etc). Jucatorii din zona aia erau inactivi pentru ca zona aia era 'spatele'. Zona fara importanta...ca doar... e vorba de TMH :))

Dar lasa ca vedem incet incet, cu mutarea altor jucatori in zona, si activitatea mai mare in zona aia ;)


. stati voi aici si dati din gura ca noi jucam ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai baieti (aia din TMH), se pare ca deathrazor nu a fost la curent cu noua politica a tribului si anume ca nu mai scriem absolut nimic pe extern ca nu are rost.

Daca tot am inceput hai sa va zic un lucru, pana acuma 100% din jucatorii pe care i-ati atacat erau inactivi sau cautam cumva sa ne scapam de ei(inobilare interna, etc). Jucatorii din zona aia erau inactivi pentru ca zona aia era 'spatele'. Zona fara importanta...ca doar... e vorba de TMH :))

Dar lasa ca vedem incet incet, cu mutarea altor jucatori in zona, si activitatea mai mare in zona aia ;)


. stati voi aici si dati din gura ca noi jucam ;)

Inactivi?Eu stiam ca Allex5200 era activ..doar ma tot spiona;)):D
 

DeletedUser

parerea mea este ca , Cryder are cea mai complicata granita , granita pe care o duc onorabil de bine se pare pana acum .

Aia cam aşa e :p

Mai baieti (aia din TMH), se pare ca deathrazor nu a fost la curent cu noua politica a tribului si anume ca nu mai scriem absolut nimic pe extern ca nu are rost.

Daca tot am inceput hai sa va zic un lucru, pana acuma 100% din jucatorii pe care i-ati atacat erau inactivi sau cautam cumva sa ne scapam de ei(inobilare interna, etc). Jucatorii din zona aia erau inactivi pentru ca zona aia era 'spatele'. Zona fara importanta...ca doar... e vorba de TMH :))

Dar lasa ca vedem incet incet, cu mutarea altor jucatori in zona, si activitatea mai mare in zona aia ;)


. stati voi aici si dati din gura ca noi jucam ;)


Că sunt inactivi nu e scuză, scapaţi de ei şi dupaia se vede cum stă treaba :)
 
Sus