Grupul TMH vs CRyder&CRydeA

DeletedUser32783

cum ma au plecat membrii din magnificul trib cryder?:))=)) ma prapadesc de ras nu alta :))
e frumos ca bagati si voi in fatza faptul ca multi se lasa etc etc...cea mai penibila scuza...la inceputul razboiului erati tari in clontz...
deathrazor...u inainte sa fii banat jucai de mama focului...oare de ce nu mai joci acum?;))penibili ati ajuns bey riderilor...a scz...erati penibili...acum sunteti mai rau ;))
 

DeletedUser

prietene...nu eu am fost banat..dadusem contu de o luna....dar sunteti prea ingusti la minte sa va dati seama cand joaca unu sau altu pe un cont...

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28979

intreaba citiva membri TMH de pe linga fostul cont,erau dispusi sa schimbe tabara oricind numai sa nu apara ca tinte pt death si unul chiar a schimbat
el a realizat primul ca nu mai este acelasi death si a prins tupeu :)
 

DeletedUser16887

intreaba citiva membri TMH de pe linga fostul cont,erau dispusi sa schimbe tabara oricind numai sa nu apara ca tinte pt death si unul chiar a schimbat
el a realizat primul ca nu mai este acelasi death si a prins tupeu :)

Doi jucatori erau dispusi din fosta HAYTA.
Am memoria lunga.
 

Deleted User - 556077

ce-mi place sa ma uit de pe margine cum va agitati pentru porcaria asta de joc :))
 

DeletedUser28979

bine,cum spui tu...
sau acum haita nu mai e considerata TMH?
si eu am memoria lunga si tot tu erai ala care spuneai ca haita e parte din TMH
 

DeletedUser

doi jucatori din fosta hayta ? :)) poate 2 erau impotriva mea sau ce vrei sa zici? oricum ce mai conteaza...noroc ca ai memorie lunga :))
 

DeletedUser16887

@vraja79 : am spus fosta HAYTA nu HAYTA. Cuvantul cheie "fosta". In prezent TMH-H.

Deathrazor ,de fapt toata HAYTA era alaturi de tine, chiar si continentele invecinate iar lumile 1, 2 ,3 ,4 [....] 10 ,11, 12 iti tineau galeria pentru suport moral.


Un fapt e cert. TMH nu o sa dispara prea curand de pe lumea 12, cel putin cu siguranta nu inainte de Cryder.
 

DeletedUser

Cam 3 sfert din CRyderi s-au lasat de joc, si asta nu din cauza 'dusmanilor' care sunt o gluma, ci din cauza PROBLEMELOR din viata de zi cu zi. Si tribul la cat de exclusivist e si cat de putini membrii avea nu are cum sa tina conturile la fel cum erau tinute de proprietari.

Dar pe cei care au ramas o sa ii vedeti pana la capat impreuna si atat;)


Oricum tot ce s-a luat s-a luat de pe conturile parasite :)) Si faceti cate statistici vreti, puneti si alte triburi ca vad pe toti ca pun Joint :)) CRyder + CrydeA(temporar) = love . Atat !

inainte sa inceapa TMH sa atace va laudati ca sunteti cei mai buni si ca tmh nu o sa ia niciun sat de la voi. apoi ati venit cu texte ca "ne lasati" sa luam sate si acum ca 3 sferturi din cryder s-au lasat de joc..:rolleyes: practic, sunteti un trib de oameni inactivi care dau din gura.. :D interesanta imaginea pe care o faci tribului tau.:rolleyes: o intrebare: dupa deathrazor care va fi urmatorul care va da stergere cont? sau o sa dai tu desfiintare trib? si o sa spuneti ca ati pierdut razboiul cu barbarii?:D
 

DeletedUser28979

si tu esti nostim
totusi din toti membri TMH care sunt asa "mari si tari" pe extern inca nu a atacat nici unul CRyder,poate doar de pe conturi sub sitter sau parasite
asteptam sa va vedem si pe voi in actiune cuceritori de barbari si vecini cu marginea hartii
sau va-ti indragostit asa mult de albastru ca nu suportati sa vedeti rosu pe linga satele voastre?
 

DeletedUser

sunt multi oameni care mananca rahat de cola, dar nu ma deranjeaza decat , poate daca sunt in preajma ca miroase....Ati ajuns sa va laudati ca eu am dat stergere cont? pey prieteni un an si ceva nu ati luat de la mine nimic si am fost atacat constant(mereu locu 1-2-3 inamici invinsi).....erati o gluma si ati fi fost in continuare, dar ce sa faci nu am mai avut timp de triburi si am lasat contu....ce s-a intamplat cu el nici acum nu stiu :))
Daca voi dormiti mai bine la noapte cu gandul ca m-ati scos...faceti-o in continuare, luati si din fata blocului meu niste rahat de cola ca se gaseste
multa bafta

puski-> rahatul cu cola e bun, se mananca , se pune in prajituri mmmmm o nebunie, dar mie nu imi place mirosul de zahar si cola:))
 

DeletedUser16887

@Deathrazor : ca in orice alt domeniu, abandonul ramane abandon. Nu e nimic de lauda in asta indiferent de motiv si cu atat mai putin o scuza pentru pierderile voastre.
Daca aveti inactivi e problema voastra interna care nu ne priveste pe noi sau pe altii.
 

DeletedUser

eu cred ca v-ati lovit la cap...a juca triburile nu cred ca se incadreaza in vreun domeniu....
M-am apucat ca imi petrec mult timp in fata calculatorului 'desenand' si calculand...a venit vremea cand eram presat cu proiectele am dat contu si asta e, ai impresia ca triburile ma face sa am orice tip de orgasm...? cred ca o luati prea in serios
 

DeletedUser

voi o luati in serios, noi ne jucam, nu ne vaitam sau ne scuzam ca voi ca ne-am lasat de joc, si nici nu jignim precum domniile voastre pline de onoare.
 

DeletedUser

sa nu vorbim de jigniri crystalball....tin perfect minte cand ti-am dat un mesaj in care am repetat de vreo 3 ori ca nu e nici o amenintare (duhh mai eram si PNA) si ai inceput sa te comporti ca un adevarat 'bully' de liceu, cu fitze de 'anticrist'......

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si tu esti nostim
totusi din toti membri TMH care sunt asa "mari si tari" pe extern inca nu a atacat nici unul CRyder,poate doar de pe conturi sub sitter sau parasite
asteptam sa va vedem si pe voi in actiune cuceritori de barbari si vecini cu marginea hartii
sau va-ti indragostit asa mult de albastru ca nu suportati sa vedeti rosu pe linga satele voastre?

mi se pare mie sau tarco este in CRyder si pierde sate intr-o veselie in TMH?
http://ro.twstats.com/ro12/index.php?page=player&mode=conquers&id=420935

desigur ca mi se pare mie
:))))))
 

DeletedUser

sa nu vorbim de jigniri crystalball....tin perfect minte cand ti-am dat un mesaj in care am repetat de vreo 3 ori ca nu e nici o amenintare (duhh mai eram si PNA) si ai inceput sa te comporti ca un adevarat 'bully' de liceu, cu fitze de 'anticrist'......

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

nu erau fitze de anticrist; era chiar anticrist. ai avut onorea sa il cunosti in persoana.
stiu mesajele si te asigur ca nici comportamentul tau nu a fost unul corect, e ceva de genul vorbeste ciob de oala sparta:D
te lamuresc acest lucru pt ca acum sunt eu pe cont si eu nu va jignesc, chiar daca ati merita-o cateodata. este un joc si il tratez ca atare. in orice caz m-ai dezamagit ca ai dat stergere cont. sa renuntati in mijlocul razboiului si sa mai aveti si gura mare pareti niste lucratoare la piata:D
 

DeletedUser

Toti avem cate doi oponenti/fronturi

Noi pe LWA si Cryder
LWA pe noi si TBS
TBS pe LWA ,WA si ZEII (sau ce a mai ramas din ei)
THIS pe Cryder si partea cu ZEII etc.
Cryder pe TMH si THIS.


Na diplomatie de trib serios THIS :))

Aliaţi
Getii
U.S.
~W.A~2
:))
ZEI
THIS-2
ZEI~A
TMH
ZEI~B
TMH-H
TBS-BJ
TMH-W
TBS-S
RocKA
TMH-B
T.B.S
THIS-1
THIS-3
ZEI~D
ZEI~C
LWA
~W.A~
THIS-4
WA-ZEI
ERC

Pact de neatacare (PNA)
BASE

Duşmani
WL
Joint
CRyder
CRydeA


WA mai are alianta si cu CRyder =)) si ZEI tot asa =)) sincer lumea 12 e mult prea dificila si a facut sa para un joc dificil , urat si a starnit multa neincredere oricum e bine avem niste lideri/diplomati/jucatori plin de morala si experienta =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cine s-a distrat s-a distrat.S-au batut au rupt zona si gata. Nu era unu pe la inceput pe langa lord adex care rupea tot si la un mom dat s-a lasat....Au urmat multi altii ca el.
 
Sus