Grupul TMH vs CRyder&CRydeA

DeletedUser

Ne'ai dat de lucru,asta e adevarat,dar daca n'ar exista jucatori ca tine,noi ce ne'am face :))..Mie sti ca'mi esti simpatic.
Vezi sa nu ti se urce la cap bila :D

Tu ce faceai,il tineai in trib? :))
 

DeletedUser17342

maaaaaaaaaaaaaanky da tu tati pe unde mai esti ca tot timpu cand a fost vorba de CRyder ca si AGRESORI tu erai acolo, in inima multimii, printre '(ei)' sa fi solidar cu puzderia :))

Sa stii ca as face un soldat foarte bun din tine. Esti genul de om al poporului.
 

DeletedUser

mancky, nu toti avem porecla, asa cum o ai tu pe buna dreptate, mancky :). Nu stiu de unde reiese ca stau 24/24 cu cola/cafea pe triburile, dar cred ca tare dezamagiti sunt ai tai de tine.
 

DeletedUser17342

lasa ca n-au de ce sa fie dezamagiti de om, doar ca nu ne-a cucerit inca poate ala ar fi un motiv :)) macar omu INCA are pofta sa joace///sa fie activ intr-un fel sau altu:)) pe l12 cand toti se lasa. aici merita apreciat:p
 

DeletedUser

Deathrazor,mancatear tata de bagator in seama,cine a zis mamica de tine ca stai 24/24,ti'am scris eu aici numele tau ?
De ai tai ce sa mai zic ai 20-30 de ani,si in loc de discoteca te distrezi pe triburile.
 

DeletedUser17342

Mancky noi jucam toti de pe telefoane din cluburi :)) asta era secretu :D

cand mai iei o pauza de aer sau mergi pana la baie, hop un atac hop un sprijin:))
 

DeletedUser16887

Vad ca tot statistici combinate TMH & THIS vs Cryder se pun ca sa "arate bine".

Pt. domnii din Cryder : nu suntem unul si acelasi trib desi ambele triburi au razboi cu voi.
Sper ca data viitoare sa faceti efortul incomensurabil ca faceti statistici separate.
 

DeletedUser17342

MisterA iar scrii cu dictionaru in fata? :)) nu mai tot o da atata ca sunteti 4 triburi sau cate sunteti, ca au mai aparut inca 10 'hayta' , negru, toate idiotenile. alea nu intra ca nu au nume 'TMH' nu? :)) jucati voi acolo. sunteti fericiti ca ati luat de la xxl radu 10-15 sate cand nu era nimeni pe el, cand am fost la busteni, dar cum a intrat cineva pe el nu ati mai luat nici un sat, in plus a luat el 3 :)) daca postez rapoartele, sunt pe putin 50 de nobili omorati intr-o zi din atacurile voastre 'profesionale' :))))

in plus cine posteaza statistici? cred ca a postat si death una intr-o luna. si spre deosebire de voi el a postat statistica cu razboiul cu triburile active, nu statistica cu joint cum puneati voi :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16887

Negru apartine de noi dar daca studiezi bine situatia ai afla ca doua grupuri sunt dezafectate. Au mai ramas 4-5-6 membrii in ele.

Revenind, e irelevant cine pune statisticile , puteti pune cate doriti, numai sa nu le amestecati.

Cat despre atacuri/rapoarte/nobili etc. foarte bine. Sa lupte, sa riposteze, asta e jocul.
 

DeletedUser17342

asa e. va invit sa puneti voi statistici de acum daca sunt atat de importante :) spor
 

DeletedUser

ma uit si eu pe harta si constat ceva. Grupul cryder lwa zei ->aprox 320 mil
Tmh,tbs,this,lr aprox 609 mil.
F funny :))

Si asta doar cu triburile din top20, daca mergeam si mai jos se mai marea diferenta. Iar acum o sa vina mistera nu-i asa, sa ne spuna ce granita mare are el cu inamicul. Phiu phiu phiu inamic fugi :)))

Spor la treaba in continuare
 

DeletedUser16887

1. Ai "omis" ~W.A~ - urile care sunt de partea LWA

2. Ai "omis" cred cateva academii.

3. Ori nu sti diplomatiile cu exactitate ori te faci ca ploua.
 

DeletedUser

am luat si WA, am luat tot crede-ma. Si daca vrei cu exactitate crede-ma ca diferenta se mareste pe parcurs ce cobor in clasament cu numaratu'...
Am luat doar primele 20, de curiozitate am luat-o si nitel mai jos si se marea diferenta.....
Se poate aduna simplu si din rubrica harti avansate, voi 725 mil fata de 376, fara 'zecimale'...

Ce e drept nu am luat TSW ca nu stiu exact ce-s cu ei, daca sunt si ei cu voi se mai mareste diferenta...
Asta cu 'omisu' , facutul ca ploua , lasa-ma ca-mi provoci scarba. Asa sa iti traiesti tu viata in 'omisiuni' minciuni si tot felul de rahaturi, nu stau eu sa 'omit' ca sa ce...? doamne ce oameni!!!!

Hai spor la joc
 

DeletedUser

probabil ca ati luat maj satelor din zona mea...Irelevant tinand cont ca eu de la sarbatori nu am mai jucat.Cat despre allex odata cu mine s-a lasat si 'el' (ea) , lucru evident pentru cei care stiu cine juca pe el....
Nu consider nici o realizare din partea voastra, pur si simplu o conjunctura favorabila voua, pentru ca nu treceati de mine nici in 2 ani daca mai jucam...au aflat in schimb mai multe persoane cheie ca nu mai jucam eu demult si s-a schimbat diplomatia intre 'noi', asta e , problemele din realitate primeaza

Nu spui ca ai fost prins cu mata in sac si ai fost penalizat,hmmmmmmmmm 2 ani daca mai jucai........tot la locul tau ajungeai.
Asta este realitatea si intradevar PRIMEAZA.
 

Deleted User - 556077

Nu spui ca ai fost prins cu mata in sac si ai fost penalizat,hmmmmmmmmm 2 ani daca mai jucai........tot la locul tau ajungeai.
Asta este realitatea si intradevar PRIMEAZA.

te-ai trezit si tu dupa 9 luni de zile??:))
 
Sus