Grupul TMH vs CRyder&CRydeA

DeletedUser38137

1. Atac
Agresor: [player]curtezanu[/player]
Trib: [ally]TMH[/ally]
Puncte: 3013422
Origine: [coord]641|463[/coord]
Ora de sosire: 14.12.10 00:37:32:163

2. Atac
Agresor: [player]curtezanu[/player]
Trib: [ally]TMH[/ally]
Puncte: 3013422
Origine: [coord]642|466[/coord]
Ora de sosire: 14.12.10 04:37:29:439

3. Atac
Agresor: [player]curtezanu[/player]
Trib: [ally]TMH[/ally]
Puncte: 3013422
Origine: [coord]642|466[/coord]
Ora de sosire: 14.12.10 04:37:39:307

4. Atac
Agresor: [player]curtezanu[/player]
Trib: [ally]TMH[/ally]
Puncte: 3013422
Origine: [coord]642|466[/coord]
Ora de sosire: 14.12.10 04:37:46:34

5. Atac
Agresor: [player]curtezanu[/player]
Trib: [ally]TMH[/ally]
Puncte: 3013422
Origine: [coord]642|466[/coord]
Ora de sosire: 14.12.10 04:37:51:399


Tot așa TMH, poate poate în câțiva ani reușiți să luați un sat =))
 

DeletedUser16887

TMH-ul nu e mai mort decat este lumea 12 cu totul.
Cat despre atacurile de mai sus - numai din atacurile trimise pe mine as putea publica un sac de gafe.
 

DeletedUser16887

Publică, cine te oprește ?

Avem si pe forum (ul intern al tribului) daca-mi aduc bine aminte cateva exemple. Stiu ca aveti acces la el (la fel cum si noi avem acces la forumul vostru) - fapte deja arhi-cunoscute.
Nu am nici un fel de tragere de inima sa stau sa caut in maldarul de rapoarte si nici nu m-ar incalzi cu ceva doar sa arat ca un jucator TBS a dat un atac in bonus de noapte ori ca un altul trimite sprijinul inainte de atacuri iar ulterior isi macelareste propriile trupe (probabil calculase gresit) - voi exemplica doar daca mi se va cere expres. In ceea ce ma priveste incerc sa fiu obiectiv. Stiu ca sunt jucatori mai mult sau mai putin priceputi in absolut fiecare trib de pe lumea 12, fara exceptie. Nu s-a rasturnat caruta cu prosti ori genii numai pe o parte a hartii.
 

DeletedUser38137

Avem si pe forum (ul intern al tribului) daca-mi aduc bine aminte cateva exemple. Stiu ca aveti acces la el (la fel cum si noi avem acces la forumul vostru) - fapte deja arhi-cunoscute.
Nu am nici un fel de tragere de inima sa stau sa caut in maldarul de rapoarte si nici nu m-ar incalzi cu ceva doar sa arat ca un jucator TBS a dat un atac in bonus de noapte ori ca un altul trimite sprijinul inainte de atacuri iar ulterior isi macelareste propriile trupe (probabil calculase gresit) - voi exemplica doar daca mi se va cere expres. In ceea ce ma priveste incerc sa fiu obiectiv. Stiu ca sunt jucatori mai mult sau mai putin priceputi in absolut fiecare trib de pe lumea 12, fara exceptie. Nu s-a rasturnat caruta cu prosti ori genii numai pe o parte a hartii.

Mai stii :)) fiecare trib are incepaturii lui, din pacate TMHul e facut 90% din incepatori :))
 

DeletedUser16887

Daca asta te face sa te simti mai bine atunci poti sa o si crezi desigur.
 

DeletedUser17342

Side 1:
Tribes: CRyder, SCREAM, SCR~1
Side 2:
Tribes: TMH, TMH-A, TMH-B, TMH-H, TMH-J, TMH-N, TMH-PG

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,851
Tabăra 2: 167
Diferență: 1,684

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,585,465
Tabăra 2: 1,699,504
Diferență: 17,885,961

chart
 

Deleted User - 556077

esco inca te mai ocupi cu manarii?:))

de ce falsifici statisticile?:))

exact ca in tinerete esti nu te-ai schimbat de loc :))
 

DeletedUser17342

LoL. am pus si eu asa sa fie pe subiect daca tot ati inviat topicul dupa aproape un an :))
 

DeletedUser28979

ce liniste ....
de cind TMH-ul a schimbat tactica si pierde jucatori in loc de sate e liniste pe aici:)
 

DeletedUser

. . . da ! :D . . .

Daca mai aveti chef de triburile treaba voastra :D,am jucat si eu pe lumea 12 de la inceput aproape un an de zile asa ca stiu istoria lumii 12 si cunosc multi jucatori care sunt inca prin triburile de pe lumea 12 ,dar eu ma saturasem de triburile dupa 1 an apoi sa joc atata timp ,daca o sa va luptati intre voi clar mai tine lumea 12 o gramada de timp :)
 

DeletedUser

Când o să dispară TMH şi începe războiul TBS vs. BBS revin şi eu la joc.

Tanno depinde de fiecare, unii joacă de ani buni şi nu se satură.
 

DeletedUser

Dac nu revii,nu o sa pierzi nimic.Lumea 12 a cam dat-o in balaceala

Din ce am vazut in statistici inca nu a dat-o in balaceala , pe luna trecuta au fost cucerite de la TMH-uri aproape 20 de milioane de puncte si luna dinainte aproape 24 milioane ,inca nu a dat-o in balaceala :)
 
Sus