Grupul vs. Topor+ToporS+Secure

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19025

ce treaba are parasirea cu jocul sau cu pupincuristii?:)))
Singura chestie amuzanta e ca atunci cand se pregateau astia sa dea organizat pe grupu, atunci au fc fuziunea, asa rau scartia grupul incat au ales sa invite fermele?:)))
aici poti sa raspunzi tu ca rol principal:))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mah eu sunt beat...care e faza aici? :confused: ce legatura am eu in toata treaba asta? ma poate lamuri cineva?
astept un raspuns pt ca m-am chinuit tare mult sa scriu acest post :D
 

DeletedUser

ce treaba are parasirea cu jocul sau cu pupincuristii?:)))
Singura chestie amuzanta e ca atunci cand se pregateau astia sa dea organizat pe grupu, atunci au fc fuziunea, asa rau scartia grupul incat au ales sa invite fermele?:)))
aici poti sa raspunzi tu ca rol principal:))

Asa de noob esti incat incepi sa erupi ca un vulcan, te-am lasat sa faci verificari maretule " conducator " =)). Conducatori de grupa la tine se numesc " Bos " , tocmai tu ai venit sa comentezi ala care te vinzi pe 400 pp-uri. Atat era pretul tau pe Speciala 2, incearca sa ma cotrazici doar erai la mine in trib. Daca stau sa caut putin prin arhiva iti arat si tie cat de pupnicurist erai pana ai intrat la noi pe Speciala 2.

Rade ciob de oala sparta . =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Misule,un lucru am observat la tine,intri pe aici mai mult sa te lauzi.

Daca tot zice lumea ca a fost cu voi de la inceput atunci se explica si de ce n-au reusit cei din TOPOR sa-ti ia niciun sat la acel organizat. Cum naiba sa reuseasca ceva amaratii aia cand au fost pusi de marii conducatori sa dea in jucatorul care era probabil blindat deja ;)) Poate ca asa se explica si replica ta de atunci "Comenzile de sprijin sunt tot ale lor.",probabil erau de la cei 5-6 eroi.

In fine,n-are rost sa-ti dau replici la tot ceea ce scrii pe aici ,consider c-a fost suficienta replica pe care ti-am dat-o la sectiunea "Mesaje amuzante " cu ceva timp in urma.
Sper sa va trimita cei de la triburile diplome de castigatori ai Lumii Speciale 3 ,probabil veti dormi cu ele sub perne ;))

Stii care e diferenta intre mine si tine? Eu daca ies pe extern, arat ceva, tu daca iesi, iti arati numai frustrarea. M-am saturat de replicile tale de om inteligent, sa-ti spun ceva...Nu-ti crea o imagine falsa. E incomoda, greu de intretinut si usor de depistat. Dar te las pe tine, nu-ti mai dau asa atentie. Da, postul meu de la "Mesaje amuzante" de la inceputul lumii, a fost ridicol, cand am constientizat asta l-am sters. Nu mi-e rusine cu asta. La oricine se poate intampla.
Revenind la ce te macina pe tine... N-au reusit cei din Topor sa-mi ia niciun sat, pentru ca eu joc "triburile", nu "contul" sau "jucatorul". Atacurile au inceput sa apara de la ora 19, am avut tot timpul din lume sa bag aparare. Am blindat satele care le-am considerat vitale (cum eram cu tot contul pe granita, asa s-a nimerit aici, "vitale", au insemnat 80% din cont). Asta e adevarul, nu mi-e rusine nici asta sa recunosc.
Si uite, sa-ti demonstrez ca nu a fost totul blindat:

Expediat aug 23, 2013 07:02:49
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-15.6%
Agresor: emptty
Origine: Mai incercam odata ?:)) (508|532) K55

Număr: 0 0 100 0 2051 50 0 0 0 0 1 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Apărător: Misu Foarfeca
Ţel(direcţie): Condoleanţe (501|551) K55

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/5.100
Adeziune: Scăzută de la 100 la 71


Expediat aug 23, 2013 07:02:49
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-13.5%

Agresor: emptty
Origine: Mai incercam odata ?:)) (508|532) K55

Număr: 0 0 50 0 0 30 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 50 0 0 30 0 0 0 0 0 1


Apărător: Misu Foarfeca


Si uite ma invidiosule, ca Misu nu a pierdut sat la acel organizat. Am stat si am aparat contul, spre deosebire de altii care atunci cand vad mai mult de 20 de atacuri, "le pica curentul". Am mai auzit de jucatori ca voi.
Cand m-au atacat, nu aveam certitudine pe mai multe sate ca le tin, aveam inca, cel putin 8 sate splituite, dar nu au putut sa treaca de trupele ce se aflau acolo. Sa te vad pe tine la 340 de atacuri, la 19 sate (scuza-ma ca te intreb, dar ai mai multe cumva acum?), sa coordonezi aparare, sa pregatesti splituri, sa le faci si sa nu pierzi niciun sat in urma organizatului.
Si am zis ca erau sprijinele lor. Da, erau, pentru ca ei erau siguri ca iau sate si au venit cu sprijin in coada dupa nobil + multe fake sprijin. In fine...cred ca m-am explicat prea mult si nu trebuia.

"Barbarule", nu venii tu pe mine sa ma inveti, in vorba cu mine ramai fara drept de apel, ca o cartela fara centi.

Invinsi?
Pentru prima data speram ca vad si eu o lume in adevaratul sens al cuvantului, dar inca o porcarie.

Doamne fereste, este mai mult de 1 luna din server, se pot intampla multe. Nu avem de unde sa stim cine castiga.
Inca o porcarie, de ce? Pentru ca nu a iesit cum vroiati voi? Nu v-au iesit calculele pentru fuziunea voastra cu Topor? Pff...daca e o porcarie din cauza asta, atunci sunt fara cuvinte.
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
98
Unii pentru asta sunt facuti, sa triseze,sa nu joace corect, si mai avem curajul sa dam cu pietre n cainii strazii cand noi suntem asa...


suferi prea mult, incepi sa plangi cu nu veti castiga lumea ? si cum nu am jucat corect ? am spart conturi si nu stiu eu sau am facut alte ilegaliati?
 

DeletedUser16781

Misu Foarfeca
Tu cand iesi pe extern arati ceva ,da ,marile tale realizari. Ar fi mai bine sa-i lasi pe altii sa-ti evidentieze calitatile,nu sa te lauzi de fiecare data.
Eu cand intru pe forum nu incerc decat sa-i temperez pe cei care-si tin nasul pe sus..

N-o fac pe inteligentul ,nu cred ca are rost sa vorbim despre cat de destept sau prost sunt.
Daca totusi esti interesat poti da o fuga pana la Automatica (POLITEHNICA BUCURESTI ) si vezi daca gasesti pe vreunul Cojanu Razvan pe listele cu bursieri.

Nu am nevoie sa-mi explici cum au decurs lucrurile la acel organizat. A fost suficient ca cineva de aici sa spuna ca gigantii din TOPOR au fost inca de la inceput ai vostri pentru a intelege singur ceea ce s-a intamplat.

Ne-am intalnit candva pe harta de-ti permiti sa afirmi unele lucruri despre mine ? Nu ma cunosti cum joc asa ca n-are rost sa discutam despre cat de bun sunt la jocul asta.

DarkAngel
Poate ai auzit de imoralitati,nu neaparat de ilegalitati.
 

DeletedUser28165

Nu ai cum sa stii daca te intalnesti cu ei sau nu pe harta. Mereu intra cu un nume , il baga in rahat si apoi creeaza alt cont.
 

DeletedUser28165

depinde cum castigi o lume. E vorba de moralitate, lucrul de care te-a ferit Dumnezeu.
 
Scor reacție
98
depinde cum castigi o lume. E vorba de moralitate, lucrul de care te-a ferit Dumnezeu.

Ce nu intelegi tu ? Jucatori din Grupul erau si in alte triburi, si ne-am pus la un loc, ce e vina noastra ca s-a desfintat Toporul si am luat sate ? :)) Noi ne-am facut datoria, nu noi am dat dizolvare trib la Topor :)
 

DeletedUser28165

pun pariu ca esti genul ala de om care se duce la oglinda , se uita la ea si se minuneaza "mama ce frumos si mandru de mine sunt". Doar pentru simplul fapt ca tu consideri ca ai dreptate mereu. E un profil psihologic al narcisistilor. Consider ca nu are rost sa continui sa-ti dau argumente pro/contra. Ai dreptate.
 
Scor reacție
98
pun pariu ca esti genul ala de om care se duce la oglinda , se uita la ea si se minuneaza "mama ce frumos si mandru de mine sunt". Doar pentru simplul fapt ca tu consideri ca ai dreptate mereu. E un profil psihologic al narcisistilor. Consider ca nu are rost sa continui sa-ti dau argumente pro/contra. Ai dreptate.

nu iau in considerare "caracterizarile" facute de oameni care nu ma cunosc :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus