GT?

DeletedUser

Ce urcare au avut in top...Cum sa infiintat cu e pe primul loc.....Am inteles ca e format din Div-co ,[M~W], si teddy!...Dar de unde atatea puncte ?:confused:
 

DeletedUser10014

gandestete ca wwizz are cu 5 ml de puncte mai putin si nu au fuzionat cu nimeni
in gt au fuzionat 3 triburi de top 20 plus tedyboy care e pe primul loc pt a ajunge pe primul loc dar viitorul lor nu va fi unul straluvit
unde sunt atati jucatori de top 10 nu poate exista o uniune adevarata
 

DeletedUser4901

daca nu vezi bine ...wwizz are cu cateva puncte mai putin...si ei au fuzionat cu Rwizz...hell are cu vreo 3 milioane sub ei..si ink nam fuzionat...
 

DeletedUser

si chiar conteaza punctele ?
mr.juve....lasa omule manelele alea....ca nu-ti fac bine
 

DeletedUser

punctele nu conteaza!!!!!! ce a facut div-co,div~co si div_co vs INDIA! ???????

va zic eu n-a urcat in clasament la aparator!! daca erau asa buni nu se chinuiau cu 10mil :)))

ca sa zic..........ori INDIA! a jucat bine ori fam div-co a fost praf!
 

DeletedUser10014

familia div-co a fost praf asta e clar tin minte ce sa chinuit cu zimbru
si o mare parte din Gt sunt din fostul regretat LOOL care au dat desfintare trib pt ca ii rupea circu (nu inteleg de ce nu ia cucerit atunci circ pe toti)

so un off topic mr.juve nu canta manele canta rap sa va fie clar
 

DeletedUser

familia div-co a fost praf asta e clar tin minte ce sa chinuit cu zimbru
si o mare parte din Gt sunt din fostul regretat LOOL care au dat desfintare trib pt ca ii rupea circu (nu inteleg de ce nu ia cucerit atunci circ pe toti)

so un off topic mr.juve nu canta manele canta rap sa va fie clar

Visezi......NU RAP ,NICI MANELE >>>>Canta o Manelo-tiganeasca!De fapt incearca si el acolo,isi da silinta!

Si acum la topic...In lool erau cativa jucatori buni...mai ales cei din fostul SOL!sunt putini pe harta care mai stiu povestea cu SOL,TL,CIRC si LEON (cu care a fuzionat SOL) ..si au format LOOL! Si nu ii rupea circu....te asigur eu ca nu ii rupea...era ca in toate razboaiele ..picau uscaciunile!!mai tine minte circul cum la recrutat pe vultur???nu stiu cine era atunci la conducere,cred ca teddy!!!Pacat de jocurile de culise care sau facut caci cu TL era pe 4 atunci...si aveam sanse mari...NEtmin si GreenApe faceau treaba buna dar se pare ca cei care conduc acuma fantoma TL de altadata nici la profil nu mai aminteste de ei..Pacat cum uita lumea....
 

DeletedUser8416

familia div-co a fost praf asta e clar tin minte ce sa chinuit cu zimbru
si o mare parte din Gt sunt din fostul regretat LOOL care au dat desfintare trib pt ca ii rupea circu (nu inteleg de ce nu ia cucerit atunci circ pe toti)

Mr.Juve
Puncte: 3.435
Rang: 7259

Baiatule... lasa-ne te rog frumos in pace... du-te si dati cu parerea in alta parte, ca nu ai tu nici un drept sa vbesti despre familia div-co sau gt sau lool sau circ, sau oricare alt trib... cu atat mai putin sa il insulti... asa ca te rog eu frumos, du-te si canta la alta masa!

PS: Esti prea mic pt un trib atat de mare! (GT)
 

DeletedUser

familia div-co a fost praf asta e clar tin minte ce sa chinuit cu zimbru
si o mare parte din Gt sunt din fostul regretat LOOL care au dat desfintare trib pt ca ii rupea circu (nu inteleg de ce nu ia cucerit atunci circ pe toti)

so un off topic mr.juve nu canta manele canta rap sa va fie clar

Prietene esti praf. Spune-mi te rog unde e zimbru acum? A disparut datorita tie? Daca nu stii taci si canta la alta masa...vezi-ti de shatra ta de manelisti.:eek:
 

DeletedUser10014

mari jucatori de l2 deja au pus atacurile pe mine (adevarul doare)
faptul ca am rezistat inconjurat de acvile m-k si div-co atata timp e o onoare pt mine
celelalte sate pe care le aveam le-am pierdut prin tradadarea unui fost prieten actualmente in GT si punctele nu inseamna nimic :eek:
 

DeletedUser

mari jucatori de l2 deja au pus atacurile pe mine (adevarul doare)
faptul ca am rezistat inconjurat de acvile m-k si div-co atata timp e o onoare pt mine
celelalte sate pe care le aveam le-am pierdut prin tradadarea unui fost prieten actualmente in GT si punctele nu inseamna nimic :eek:

Nu cred ca au ceva cu tine...doar cu manelistii:D
 

DeletedUser

Mordor cine esti tu sa`ti dai cu parerea despre disparitia zimbrului?
 

DeletedUser

mari jucatori de l2 deja au pus atacurile pe mine (adevarul doare)
faptul ca am rezistat inconjurat de acvile m-k si div-co atata timp e o onoare pt mine
celelalte sate pe care le aveam le-am pierdut prin tradadarea unui fost prieten actualmente in GT si punctele nu inseamna nimic :eek:

Daca rezistai singur .......E mult mai de apreciat un jucator de peste 1 milion de pct care face fata la cateva sute de atacuri cu moral 100 din partea oricui decat unu cu moral sub 50 la majoritatea atacatorilor si sprijinit pe 5 sate cu 10 de k de trupe :)!Si nu ,nu avem nimic cu tine,cel putin eu nici nu am auzit de tine pana ai aparut pe forumul extern,dar cred ca avem ceva cu manelisti cu pofta de lauda ca tine:)!
 

DeletedUser

mari jucatori de l2 deja au pus atacurile pe mine (adevarul doare)
faptul ca am rezistat inconjurat de acvile m-k si div-co atata timp e o onoare pt mine
celelalte sate pe care le aveam le-am pierdut prin tradadarea unui fost prieten actualmente in GT si punctele nu inseamna nimic :eek:

Sincer habar nu am unde erai tu intre acvile.
Ca joc de ceva vreme jocul asta dar nu imi aduc aminte sa te fi vazut.

Dar ma rog
 

DeletedUser

Mr.Juve
Puncte: 3.435
Rang: 7259

Baiatule... lasa-ne te rog frumos in pace... du-te si dati cu parerea in alta parte, ca nu ai tu nici un drept sa vbesti despre familia div-co sau gt sau lool sau circ, sau oricare alt trib... cu atat mai putin sa il insulti... asa ca te rog eu frumos, du-te si canta la alta masa!

PS: Esti prea mic pt un trib atat de mare! (GT)


ma tie cred ca trebuie sa iti desenez! teddyboY a ras de toata lumea!!! eu nu stiu cum voi aveti incredere in el cand el isi bate joc de toti prieteni lui!!!
el se crede mare sef iar pe voi va vede ca pe niste slugi!


si daca esti asa dur unde e fam div-co?eu unu si cu alcolemie 40 si ceva mai treaz nu prea o vad :) oare de ce?
 

DeletedUser

Prietene esti praf. Spune-mi te rog unde e zimbru acum? A disparut datorita tie? Daca nu stii taci si canta la alta masa...vezi-ti de shatra ta de manelisti.:eek:

Zimbru nu a disparut datorita tie si nici a div-coului, Zimbru a disparut din cazua marsaviei a div-co-ului, pentru ca nu au fost in stare sa joace singuri au mai pus un trib contra noastra exact unde eram descoperiti.
Asa ca nu veni tu aici sa spui ca zimbru a disparut datorita tie sau a tribului tau.
 

DeletedUser

pentru pak:
zimbru a disparut datorita dictaturii militare care era la voi si a neintelegerii dintre lorrry si tbfishi in ultima perioada, a lipsei de interes a unor jucatori care s-au lasat iar restul colegilor nu au putut duce un razboi cu 2 familii chiar daca au fost sprijiniti din afara si a prieteniilor care existau intre anumiti jucatori ,care joaca pe aceasta lume de la inceput chiar daca au fost si sint in continuare in tabere adverse

pentru pepito1:
familia div s-a transformat in gt respectiv gt1 ,din 3 triburi au ramas doar 2 de jucatori activi (daca o sa verificati 3/4 din aceste triburi sint fosti membri div ) la care s-au adaugat cei din m~k care si ei ca si noi au facut curatenie si au ramas doar cei activi ,cit despre ,,cucerrile rasunatoare " impotriva div a celor din leon sau india care ,,s-au luptat cu niste jucatori inactivi".... no coment

tot pentru pepito1:
nu ii purta de grije lui teddy ,e baiat mare si o sa se descurce si singur
exista o vorba romaneasca cu ,,ciinele moare de drum lung .........."
 

DeletedUser8416

ma tie cred ca trebuie sa iti desenez! teddyboY a ras de toata lumea!!! eu nu stiu cum voi aveti incredere in el cand el isi bate joc de toti prieteni lui!!!
el se crede mare sef iar pe voi va vede ca pe niste slugi!


si daca esti asa dur unde e fam div-co?eu unu si cu alcolemie 40 si ceva mai treaz nu prea o vad :) oare de ce?

"ma" sa i te adresezi macatii sau tatalui tau... daca esti talentat, poti sa imi si desenezi, ca oricum nu ai inteles nimic...

PS1: lasa-l tu pe teddy ca stie el ce are de facut... nu esti tu in masura sa il judeci
PS2: asta cu alcolemia 40 era o simpla scuza, cred, pt aberatiile pe care le scoti pe calea bucala... fugi si te culca sa-ti revii
 
Ultima editare de un moderator:
Sus