GT?

DeletedUser

pentru pak:

pentru pepito1:
familia div s-a transformat in gt respectiv gt1 ,din 3 triburi au ramas doar 2 de jucatori activi (daca o sa verificati 3/4 din aceste triburi sint fosti membri div ) la care s-au adaugat cei din m~k care si ei ca si noi au facut curatenie si au ramas doar cei activi ,cit despre ,,cucerrile rasunatoare " impotriva div a celor din leon sau india care ,,s-au luptat cu niste jucatori inactivi".... no coment

din Leon nimeni nu a mentionat nimic de cuceririle noastre, asa ca te rog sa nu ne implici in discutie, nu este interesul nici unei parti ca acest conflict sa se mute pe forum.... parerea mea
 

DeletedUser

ok rectific, doar anumite persoane din triburile respective

cu scuzele de rigoare daca am ofensat pe cineva
 

DeletedUser

ok rectific, doar anumite persoane din triburile respective

cu scuzele de rigoare daca am ofensat pe cineva

Nici macar " anumite persoane " din familia Leon nu s-a laudat cu asa-zisele cuceriri ale lor. Precum a zis si aftermath interesant ar fi sa ne luptam in joc si nu aici pentru ca e o pierdere de vreme stupida si fara rost....caracterizand astfel in mod direct si pe cei care incearca lucrul asta pe forum. Asa ca va rog, apeland la bunul simt, sa nu mai faceti afirmatii gratuite la adresa noastra atat timp cat noi nici macar nu pronuntam numele triburilor voastre. Multumesc.

Respect.
 

DeletedUser

deja discutiile mele cu tine sint pierdere de vreme ,nu te supara ,asta simt eu si nu ma poti condana pt asta ,sau pt ca am curajul sa o spun public si sa-mi exprim antipatia pt tine ,deobicei prima parere conteaza ,in cazul tau i-mi pare rau ,prima parere....:|

nu vreau sa-ti timit mesaje primite pe privat de la colegii tai de trib ! ,daca nu-ti controlezi oamenii nu vorbii in numele lor !
 

DeletedUser1959

Cam crispata lumea pe topicul asta.
Oricum vin si eu cu o intrebare:Care e rostul topicului?
Nu de alta...dar nu vreau sa o dau in offtopic...
Pana acum am vazut doar cearta,tiganie(ca tot veni vorba de manele) si replici taioase,desi eu banui ca rolul acestui topic ar fi de a chestiona lumea depre ce parere are vis-a-vis de GT.Daca se poate sa ma lamuriti si pe mine ar fi ideal :)
 

DeletedUser

pai asta e,nu vezi ce titlu(GT?) are,mai bine zis e deschis pentru a blama GT,dar oare de ce?ei stiu
 

DeletedUser

Domnul oq13 de ce sa nu recunoastem???:) GT nu are nici trecut,nici un prezent care sa le ofere respect,cand o sa realizati ceva demn de respect,o sa aveti parte si de acest lucru,pana atunci GURA MICA cu laudele astea si cu critica asupra altora,voi realizari nu aveti deocamdata ,sau ceea ce exista nu e demn de nici un respect!:)Chiar daca stiu ca o sa primesc tot felul de replici taioase,sincer va zic ca nu imi pasa,va raciti gura de pomana,lumea care stie adevarul intelege cum merge treaba in jocul asta!

Ps:shoortking.....un copil de 12 ani(vezi danger alin) a deschis topicul asta pt a blama gt???Cat de plin de subinteles e titlul(GT)si primul post al acestui thread(de unde atatea pct???),incat denota o consipiratie la nivel inalt impotriva GT!Doamne,v`au umplut astia capul cu atatea conspiratii incat nu va mai dati seama cand un copil pune o intrebare nevinovata:|Auzi la el....topic pentru a blama GT:))=)):-J
 

DeletedUser

deja discutiile mele cu tine sint pierdere de vreme ,nu te supara ,asta simt eu si nu ma poti condana pt asta ,sau pt ca am curajul sa o spun public si sa-mi exprim antipatia pt tine ,deobicei prima parere conteaza ,in cazul tau i-mi pare rau ,prima parere....:|

nu vreau sa-ti timit mesaje primite pe privat de la colegii tai de trib ! ,daca nu-ti controlezi oamenii nu vorbii in numele lor !

Stii ceva? Mai mult imi pasa de ce mananca dictatorul Chinei la pranz decat de antipatia ta pt mine :) Eu vreau sa nu mai vorbesti despre Leon pentru ca nu esti capabil si nu esti in masura sa faci tu lucru asta atat timp cat eu nu vin aici sa ma iau de tribu tau. Capichi? Sau tre sa zic in alta limba? Exprima-ti antipatia fata de mine ca oricum mai mult nu poti sa faci da lasa Leon in pace bine? E tot ce vreau.

Respect si imi cer scuze celorlalti pentru ca sunt nevoiti sa asiste la asemenea degringolade.
 

DeletedUser

pentru d-nul inceatorul :)
se pae ca nu ai citit cu atentie pe celelalte pagini ale topicului ,unde ,am explicat cred eu destul de clar componenta tribului/lor gt ! trecut ..... daca e nou infintat nu are cum sa aiba :) sau daca miine schimbam numele in div vom avea iarasi trecut ? cit despre viitor nimeni dintre noi nu avem de unde sa stie ce ne rezerva acesta :)
 

DeletedUser

Ps:shoortking.....un copil de 12 ani(vezi danger alin) a deschis topicul asta pt a blama gt???Cat de plin de subinteles e titlul(GT)si primul post al acestui thread(de unde atatea pct???),incat denota o consipiratie la nivel inalt impotriva GT!Doamne,v`au umplut astia capul cu atatea conspiratii incat nu va mai dati seama cand un copil pune o intrebare nevinovata:|Auzi la el....topic pentru a blama GT:))=)):-J

hai bine,poate nu a fost deschis ca sa fie blamat GT,dar urmatoarele posturi cam asta arata

si "GT?" cam ce ar putea sa insemne pentru tine,eu spun ce inseamna pentru mine"Cine e GT?"-cam asta inseamna pentru mine,dar numai cel care a deschis topic stie ce a vrut sa zica.Si eu nu am zis nimic de nicio conspiratie.Unde ai vazut cuvantul ala in postul meu,am zis doar ca astia se iau de GT,nu stiu ce au cu ei si nici nu ma intereseaza,deci...
 

DeletedUser

hai bine,poate nu a fost deschis ca sa fie blamat GT,dar urmatoarele posturi cam asta arata

si "GT?" cam ce ar putea sa insemne pentru tine,eu spun ce inseamna pentru mine"Cine e GT?"-cam asta inseamna pentru mine,dar numai cel care a deschis topic stie ce a vrut sa zica.Si eu nu am zis nimic de nicio conspiratie.Unde ai vazut cuvantul ala in postul meu,am zis doar ca astia se iau de GT,nu stiu ce au cu ei si nici nu ma intereseaza,deci...

Cred ca sunt batut in cap(sau poate ca din cauza ca e foarte cald afara) dar nu inteleg o iota din ce vrei sa ne transmiti pana ai pus primul pct:)Intrebari retorice?

Si ce insemna GT pentru mine???sincer nimic,o sa insemne daca reusesc sa imi ia un sat,ar fi o performanta, deoarece circ ,wwizz si nici regretatul avalon nu au reusit acest lucru:)Un singur jucator respect din tot amestecul ala de vedete....Draculina:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate wwizz a facut fuziune (doar) cu rwizz dar sa nu uitam si absorbtia tribului hell a multor jucatori din zimbru si din fosta academie HELL, HELL -U in urma cu ceva timp deci....

sa nu uitam si de fuziunea cu RIP

(la un calcul simplu ies cam 3 triburi fata de hell original)

nu va uitati in curtea vecinului pana nu va vedeti si gainile voastre
 

DeletedUser4049

Alta telenovela ROMANESCA!:confused:

---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt la moda,GT,div-co m~w sau care erau sunt pe primul loc,cam atat e de spus,pana la proba contrarie nu mai e nimic de spus
 

DeletedUser

poate wwizz a facut fuziune (doar) cu rwizz dar sa nu uitam si absorbtia tribului hell a multor jucatori din zimbru si din fosta academie HELL, HELL -U in urma cu ceva timp deci....

sa nu uitam si de fuziunea cu RIP

(la un calcul simplu ies cam 3 triburi fata de hell original)

nu va uitati in curtea vecinului pana nu va vedeti si gainile voastre

da nu trebuie sa uitam metodele wwizz de recrutare a jucatorilor...nici nu era nevoie de nici o fuziune;))
 

DeletedUser

gt :)):)):)):))

ce ma dak au fakut si ei o fuziune si au ajuns pe primul loc in top asta nu inseamna ka pot domina lumea 2 :eek::eek:

---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Wwiz a ajuns pe 1 loc ! ia luat pe GT

Wwiz a ajuns pe 1 loc ! ia luat pe GT:p
 

DeletedUser

cred ca in cazul asta ar trebui sa se dea restart la lumea 2 :D

prietenii stiu de ce :)

si acuma serios....:cool: bravo lor
 

DeletedUser

pt cei cae sint curiosi :) e vorba de migrarea jucatorilor dintr-un trb in altul ,implicit punctele lor :)
 
Sus