Guess Who's Back ?

  • Autor subiect DeletedUser1627
  • Data de început

DeletedUser

pe L24 nu mai joc, vreau doar sa ramana tribul MoD in continuare pe harta !
Ce de amintiri aici ... cate nopti pierdute ...
Voi restu, cine a mai intrat pe L32 ?
 

DeletedUser7711

Nu puteam sa nu dau un ochi pe aici cu atatea nume grele . Bafta cu tribul Eek!
 

DeletedUser6

MoD... ( Din păcate MoD e luat... Așa că până îi eliminăm pe plagiatori, vom fi MoD! :) )

Cel puțin 3 din cei 5 întemeietori inițiali...

Casul, dar am revenit :)

Schimbări cam masive la joc... Dar... Pare o lume promițătoare :)

Mă bucur să vă revăd! Pe acei câțiva!

Oooo in sfarsit un om care juca pe vremea mea :). Ce mai faci? Si pe tine te-au trasnit toate noutatile? eu de 3 ore ma uit la joc si nu inteleg nici 50% :).
 

DeletedUser

talibane..fara cp acum,greu faci fata..s au schimbat foarte multe..
 

DeletedUser4920

La dracu si ma apucase un dor de joculetu asta , dar nu mai inteleg nimic din el , plus ca iara incepe eek sa zica e za best si depana amintiri de pe lumea 2 :)

Prietenii stiu de ce.
 

DeletedUser15860

La dracu si ma apucase un dor de joculetu asta , dar nu mai inteleg nimic din el , plus ca iara incepe eek sa zica e za best si depana amintiri de pe lumea 2 :)

Prietenii stiu de ce.

Setzel ce mai faci? nu credeam sa dau de tine pe aici.
 

DeletedUser1627

Nu puteam sa nu dau un ochi pe aici cu atatea nume grele . Bafta cu tribul Eek!
:)) Să fie! :D

Oooo in sfarsit un om care juca pe vremea mea :). Ce mai faci? Si pe tine te-au trasnit toate noutatile? eu de 3 ore ma uit la joc si nu inteleg nici 50% :).

Băi, am uitat complet de forum, tocmai am mai luat și eu un sat... O grămadă de noutăți... Steagurile astea sunt incredibil de dubioase =))
Manager de cont, Manager de Farmat, Șabloane, o grămadă... Nu foloseam nimic pe vremuri :))

La dracu si ma apucase un dor de joculetu asta , dar nu mai inteleg nimic din el , plus ca iara incepe eek sa zica e za best si depana amintiri de pe lumea 2 :)

Prietenii stiu de ce.

:))

Stai așa, mai așteaptă puțin... Am intrat mai târziu :p

___________

Anyway, glad să vă văd pe toți, am intrat pe forum că am auzit că am apărut într-o hartă avansată... Și vroiam să văd care ce cum și unde :)

De acum începe distracția...

Mai ales împotriva plagiatorilor X(
 

DeletedUser43527

Cand eram tanar fecior jucam in MoD , mi-am adus aminte de ilidan cum a trimis un tren cu nobilii inainte ca bause :)))
 

DeletedUser

ce imi place ca nu ne da nimeni atentie !
crestem atat de linistit :)
 

DeletedUser38225

Lasa bre, ca cica vor cei din h.v sa va dea o mana de ajutor impotriva plagiatorilor, sa va puteti bucura de numele vostru :D
 
Sus