GVL vs -JAR-

  • Autor subiect DeletedUser25877
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8474

Nu ma cert cu nimeni...ca n-am de ce, dar am lasat-o cateva zile sa vad cat mai are de gand sa abereze.... ex de genul : ca noi suntem mana in mana cu adminii, ca ei s-au lasat de joc asa ca au vrut ei...nicidecum ca i-am atacat pana au cedat psihic...ca ei erau tari dar na' tribul nostru e sub protectia adminilor si ne-au ajutat sa castigam toate razboaiele de pana acum....cine stie mai tarziu dupa ce mai doarme vreo ora ce mai viseaza si vine sa posteze pe aici..... :D


Chiar ii multumesc.....m-am amuzat teribil
 

DeletedUser

:)coditze...contul lui cecene mia fost lasat mie in grija si e treaba mea ce voi face...lastkiss...ai dreptate ca intotdeauna :)daya te respect eu pe tn atat de mult...si guatemala si jony b...toti care au dat stergere...au dat din cauza ca au blokt adminii pe nuj cn din flame??sau au dat ca au realizat ca nu au sanse impotriva noastra??
 

DeletedUser

Nu ma cert cu nimeni...ca n-am de ce, dar am lasat-o cateva zile sa vad cat mai are de gand sa abereze.... ex de genul : ca noi suntem mana in mana cu adminii, ca ei s-au lasat de joc asa ca au vrut ei...nicidecum ca i-am atacat pana au cedat psihic...ca ei erau tari dar na' tribul nostru e sub protectia adminilor si ne-au ajutat sa castigam toate razboaiele de pana acum....cine stie mai tarziu dupa ce mai doarme vreo ora ce mai viseaza si vine sa posteze pe aici..... :D


Chiar ii multumesc.....m-am amuzat teribil

atunci cand vei fi destul de inteligenta sa intelegi ce postez eu...
Ai atacat tu TFO-ul si d-aia ne-am lasat de joc? tu te auzi ce prostii vorbesti? Am zis eu ceva de ip-al jucatorii cu care ai avut tu tangenta
Citeste draga ca`lumea posturile si apoi da-ti cu parerea .. foloseste-ti intelectul pe care te lauzi ca-l ai
referitor la admini altceva am zis eu .. am vorbit de perioada cand am fost eu inchisa si am facut referire la diablo nu de ce s-a intamplat acum cu katana

cat despre atacurile fostul DB TFO n-au fost decat putine si pe mine personal venite din partea a doi jucatori lau calan si martynel jucatori care m-au atacat in draci nu au luat nici un sat ba mai mult au pierdut fiecare dintre ei sate in fatza mea...
d-aia s-a lasat TFO-ul ca ne-ai atacat tu si ai tai..... tare multe prostii vorbesti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ Carmen si altii care s-au intrebat de ce nu s-a dizolvat inca JAR-ul.

Nu am dizolvat inca tribul pt ca am vrut sa dam posibillitatea celor care isi doresc sa mai joace sa-si caute alt trib sau sa-si faca alt trib. Nu am vrut sa-i lasam descoperiti total.

Inca o data specific tuturor ca motivul stergerii NU este pedeapsa primita de Katana ci faptul ca nu toti adminii au coloana vertebrala iar unii dintre ei(admini) sunt influentabili.

Carmen stie f bine cum au luptat vechii jucatori din JAR si pt asta sunt si cuvintele laudative la adresa unora dintre ei!

Conflictul personal dintre katana si carmen e o chestiune separata.

@ Sigmann-Faptul ca am ales sa protestam nu inseamna ca suntem lasi...pacat ca nu ai avut ocazia sa ne cunosti mai bine.....cei din SW sau fostul US au apucat sa ne cunoasca si stiu cit de "lasi" am fost! Eu nu mi-am permis niciodata sa fac aprecieri la adresa unor oameni cu care NU am vorbit NICIODATA!
 

DeletedUser

@ Carmen si altii care s-au intrebat de ce nu s-a dizolvat inca JAR-ul.

Nu am dizolvat inca tribul pt ca am vrut sa dam posibillitatea celor care isi doresc sa mai joace sa-si caute alt trib sau sa-si faca alt trib. Nu am vrut sa-i lasam descoperiti total.

Inca o data specific tuturor ca motivul stergerii NU este pedeapsa primita de Katana ci faptul ca nu toti adminii au coloana vertebrala iar unii dintre ei(admini) sunt influentabili.

Carmen stie f bine cum au luptat vechii jucatori din JAR si pt asta sunt si cuvintele laudative la adresa unora dintre ei!

Conflictul personal dintre katana si carmen e o chestiune separata.

@ Sigmann-Faptul ca am ales sa protestam nu inseamna ca suntem lasi...pacat ca nu ai avut ocazia sa ne cunosti mai bine.....cei din SW sau fostul US au apucat sa ne cunoasca si stiu cit de "lasi" am fost! Eu nu mi-am permis niciodata sa fac aprecieri la adresa unor oameni cu care NU am vorbit NICIODATA!

So What parerea mea este ca nu ar trebui sa te lasi... asa cum am afirmat despre carmen si kingeu ca-s jucatori de nota 2000 pot afirma si despre tine..
Ti minte cand ti-am zis ca vreau sa renunt ce sfat mi-ai dat? acelasi lucru ti-l zic si eu acum... e mare pacat
satele se pot recupera... stii foarte bine ca eu cu katana nu prea ne-am inteles dar de tine e mare pacat ca nu mai joci .. gandeste-te mai bine si nu renunta
 

DeletedUser

da si mie imi pare rau...fara voi nu ar fii la fel...pe cn mai fac eu puncte la agresor??:))
 

DeletedUser

Dica...tata...tie iti fac un cadou inainte de a da stregere...:))

Iti promit ca-ti voi face citeva puncte si la aparatori:) O sa-ti trimit toate satele mele de atac pe cap:) Intreab-o pe CarmenV ca ea stie cum e...si nu s-a suparat(a fost singurul jucator de pe L7 care a primit de la mine 120 de reale si la care nu i-am dat zidul jos nici macar un level).

Asta ca sa nu te mai lauzi ca faci puncte doar la atacatori:))
 

DeletedUser

ohoo :X:X ms :) sa stii ca apreciez ;)doar 120??slabutz...cred ca poti mai mult...:)
 

DeletedUser25877

SO WHAT? eu personal nu-mi doresc sa dizolvi tribul si am mai spus-o si o repet ... este pacat ca L7 sa piarda atatia jucatori buni, nu mi-e rusine sa recunosc ca am discutat cu cativa dintre ei si le-am spus ca ii vreau la mine in trib si nu am fost deloc surprinsa cand m-au refuzat de aia nici nu am insistat ... nu mi i-am dorit ca sa cresc punctajul tribului ci pentru ca sunt niste jucatori buni , de exceptie, cu care chiar daca pe joc ne "bateam" pe sate pe mess glumeam si discutam alte zeci de tampenii. Cat despre conflictul meu cu katana, sincer nu stiu de la ce a plecat si cand a inceput, poate avem amandoua personalitati puternice si mai ales dorinta sa ne ducem tribul cat mai sus ... dar, iarta-ma, eu am senzatia ca ea a uitat ca acesta este totusi un joc, iar un sat pierdut nu este un motiv de ura, exact asta am simtit in atacurile ei ura si crede-ma am fost atacata de multi si am pierdut sate destule dar pana acum nu mi s-a mai intamplat asta
 

DeletedUser

@ Dica Sorin-pt ca iti place tare mult sa faci spam pe orice subiect aparut pe forum : ei...lasa ca tu o sa aflii numarul real pt ca nu mai are rost sa mai pastrez sate ..nu?? :)
 

DeletedUser

na...lasand gluma deoparte...cu toate ca nu iam avut ca adversari directi...chiar imi pare rau de voi...;)cum imi pare rau si de coditze asa imi pare rau si de voi ;)


dap...te rog sa le day pe toate...si aparare si atac...ca sa ia diablo sate goale ;)
 

DeletedUser

@ Dica Sorin-pt ca iti place tare mult sa faci spam pe orice subiect aparut pe forum : ei...lasa ca tu o sa aflii numarul real pt ca nu mai are rost sa mai pastrez sate ..nu?? :)

imi dai mie orele ca am eu nobili langa el o groaza =)))
 

DeletedUser

Mai Sorine....doar nu crezi ca sunt asa de noob:)

Doar atacul...apararea ramine pe sate...sa va chinuiti macar un pic...nu va lasam totul gratis...ca nu meritati!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus