Hărţi avansate pentru RO4

DeletedUser7708

Oameni răi, nu-mi spuneţi nici măcar mie, că-s oaspetele vostru :(
 

DeletedUser5970

iupii! exclusi din familia Per Aspera Ad Astra. Maestre, cariocile :D
 

DeletedUser14250

Si pentru a nu munci de doua ori, poti sa le dai un strat de gri. Dar sa fie subtire
 

DeletedUser7708

Scuzaţi de întârziere, un moderator zbanghiu m-a banat moca. Modific imediat :)
 

DeletedUser12180

Cu alte cuvinte de astazi Raflo si Divin isi anunta intrarea oficiala in familia Master.Multumim de reactie dfa1.
 

DeletedUser

Asta s-a vrut a fi o "mica rautate " ?
S-a dorit colorarea pe harta a unor triburi aliate.
Ar fi bine sa faci dovada ca exista un comunicat de astazi a constiturii Familiei Master in aceasta componenta.
Familia este una, alianta unor triburi este cu totul altceva.

Cand ai timp te-as ruga sa dai o nuanta de albastru celor din raflo si divin pt o vizibilitate mai buna.

A existat aici vreun dubiu in exprimare ?
Astazi, intre aceste triburi, exista relatii de alianta, declarate si asumate

Si daca ar fi fost reala constituirea unei familii in aceasta componenta, cu toate atributele unei familii, oare care ar fi fost pasii de urmat si in competenta cui ar fi fost anuntul pe extern ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13804

Cu alte cuvinte de astazi Raflo si Divin isi anunta intrarea oficiala in familia Master.Multumim de reactie dfa1.

Vali, familia se numeste - Per Aspera Ad Astra - si este formata din Master si GTC. Primirea de noi membrii trebuie anuntata de noi si nu de catre cei care vor sa adere. Asa cum zicea si Comy, o nuanta albastra deschis este suficienta pentru aliatii nostrii.

Multumim mesterului cu cariocile pentru promptitudine.
 

DeletedUser12180

Aveti dreptate m-am pripit.Scuzele mele de confuzie. :) Probabil am inteles eu gresit din discutiile de astazi.
 

DeletedUser12180

Vangx te-ai schimbat dupa revenire,inainte nu prea te pripeai

Da ai dreptate,dar memoria imi e f buna ,poate incerc sa fac prea multe si ma lovesc de cateva probleme,punctele sunt importante pentru multi.Ti-am inteles reactia sa stii,ai vrut sa o sustii pe keira,felicitari.Pentru curiosi am vorbit inainte ,sa scriu acolo.
Dar daca imi amintesc bine cand sa anuntat familia DEF ,nu va trimis nimeni mesaj si a fost de la sine inteles.Nici macar nu am scris eu.Probabil asta era problema :

DEF family contine:

DEF
DEF2
Divin
Raflo

dfa te rog mult modifica cand ai timp ca ma zapaceste rau harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la care i-am trimis si eu sprijin...o teapa din care am invatat sa citesc mai cu atentie..
 

DeletedUser

poate incerc sa fac prea multe si ma lovesc de cateva probleme,punctele sunt importante pentru multi.

nu crezi ca acele probleme sunt depasite ?,eu cred ca da,ai gresit o data si este de ajuns,de data asta iti promit ca suflu si in iaurd.
 
Sus