Hărţi şi propagandă/discuţii

DeletedUser42593

intotdeauna ceva inovator adus pt trib este benefic...nu conteaza prin ce mijloace,atata timp cat conducerea Hegemony considera ca unii jucatori merita sa joace alaturi de ei ii recruteaza
si nu inteleg chestia asta a voastra,de ce sa nu recruteze? au vreo interdictie de la cineva ?
vedeti-va de treaba voastra si incercati sa va tineti jucatorii in trib prin ceva placut,nu iesiti aici pe extern sa dati din coate mai mai sa va bage in seama careva...
 

DeletedUser42770

Tocmai de aia am folosit acel "dar", nu am vrut sa generalizez.
Cat despre recrutari...stiu bine ca voi sunteti uniti de pe o alta lume, mi se pare aberant sa diminuati tot ce a fost legat in trecut prin a aduce, aparent, "talente".

aberezi parerea mea sincer iti spun !
 

DeletedUser

o harta noua posteaza careva ?
Sigur ca da, Simo!

Este vorba de tribul in care ma gasesc eu. Noi am pus la cale aceasta actiune acum 2-3 zile. Se numeste LEON, avem 21 de membri in prezent si ne aflam pe k42 si k43.

lleeoonn.png
 

DeletedUser44035

Interasant va fi cum se va intelege RA cu H-33 daca e vorba de razboi va fi unu pe cinste
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42770

Asa ceva nu se va intampla niciodata ! Iti spune unu care cunoaste ambele tabere si care pana acu 1 saptamana a fost in RA !
Sunt prea stranse legaturile intre conducatori pentru a iesi asa ceva , atat de stranse incat stau sitter unul altuia deci iti dai seama ca nu e posibil !
 

DeletedUser

defapt am intrat deja in h,ori ca stau in red alert ori in hegemony tot branza aia e
 

DeletedUser44035

Felicitari pentru munca depusa , acum trebuie o nou harta sa va arate dominarea totala a acestei lumi , chiar daca imi sunteti adversari nu ma impiedica nimic sa va felicit , pe 22 am pierdut lupta in fata lui hegemony apoi eu a trebuit sa ma las ca am avut probleme personale iar tribul meu a intrat la ei , cativa dintre ei au facut o treaba super cum ar fi power s.e.x si alti..
Si lumea aceasta tot de hegemony va fi dominata , felicitari
 
Sus