Hărţi avansate pentru RO4

DeletedUser4219

G3cKO în data de 09.03. la ora 19:23
Salut!

Eu sunt responsabil cu hartile avansate pentru lumea 4 serverul romanesc. Te-as ruga frumos daca vrei sa imi raspunzi la mesaj si sa-mi comunici fiecare trib ce academie are pentru a putea sa adaug familiile de triburi pe harta.

Hartile avansate pentru lumea 4 le gasesti aici: http://www.map.k-io.com/viewall.php?map_id=53

Merci fain! :)


Care-i faza?Eu stiam ca Dfa1 se ocupa de harti...
 

DeletedUser4219

M-a lamurit,chiar el se ocupa..:)...Bafta man,sper ca ti-ai pregatit cariocile...
 

DeletedUser

ce se intampla cu hartile avansate pt ca de vreo 3 zile nu se mai actualizeaza????
 

DeletedUser

Tribal Wars Maps
Login
News
Apr 2, 2011 - 21:53:02 EDT
Maps aren't Updating AGAIN :(
-------------------------------
The network card on the computer that produces the maps is broken. I am waiting for a replacement, should be here Monday. Until then, the maps won't be updating :(

de la ei de pe site...
 

DeletedUser

Rog pe cel ce se ocupa de harti sa revina la harta care arata ultimile inobilari pe ultimile 24 de ore si nu pe ultimile 7 zile(ma rog poate sa ramana si acaeasta).
 

DeletedUser8266

Hartile isi fac update singure ... cei ce se ocupa de harti nu pot decat sa schimbe familiile si culorile pe harta.
 

DeletedUser

http://map.k-io.com/maps/ro4/topktribes.png

asa o fi harta?

topktribes.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

is la fel ca cele de la inceput ... isi fac update singureeee :)))))))) numai ca se mai blocheaza cateodata, da isi revin ...acu sunt bine hartile.
 

DeletedUser12180

Salutare, dragi prieteni si adversari din joc! Va urmaresc, cand am timp macar la doua zile activitatea de pe trib ,inobilarile si avansarile pe harta.Multi dintre voi imi lipsiti si imi pare rau ca timpul si viata reala ne obliga sa facem alte alegeri.Cand vad ca mai dispare cate unul dintre cei cu care am jucat alaturi ma trece cate un fior si incerc sa imi aduc cat pot aminte de el si de evolutia lui in acest joc. Satele la final ,practic nu reprezinta nimic ,doar sentimentele si prietenii raman .Daca ne intoarcem la harta si evolutia ei ,as dori sa pun o intrebare celor din GTC:
Doriti sa mai jucati trib sau doar sa fiti doar cateva luni activi pe harta? mai aveti echipa?

De ce pun asemenea intrebari?
Tinta mea la inobilari erau mereu satele din fata, aparate rapid cu defensiva din spate si apoi inobilam in liniste restul.Harta de acum ne arata ceva foarte interesant :
Master inobileaza in echipa la rand ,satele din fata ,iar din GTC fiecare inobileaza individual, sate in spate sperand sa aiba destula defensiva sa se apere .Jocul in stilul asta nu se mai cheama trib ci doar o agonie prelungita.
Va salut acum pe toti, si in joc cea mai buna echipa sa castige, iar in viata reala va urez multa sanatate,relatii cat mai reusite, ajutate si de rabdarea voastra pe care ati castigat-o, aici in joc, si daca se poate un pic de noroc, nu cred ca va strica sa il aveti.
 

DeletedUser

echipa gtc s-a mutat pe net, aici au ramas masterii, barbarii si tradatorii/ noobii :D

s-aveti spor ;)
 

DeletedUser

Se poate sterge =GTC= F. deoarece nu mai e...
Acum s-a modificat in No End , alaturi de academiile NoAnd! si NoAnd*
 

DeletedUser

Modificati harta.....Divin nu mai face parte din Familia Master. Multumesc.
 
Sus