Hărţi avansate pentru RO4

DeletedUser7708

Sorry, au fost sărbătorile, modific diseară când ajung acasă, acum trebuie să plec. Va fi update-ul oricum mâine pe la prânz.
 

DeletedUser4838

Nu se fac propuneri aici, ci doar update-uri la hărţi. Pentru o hartă de care spui tu, doar pe twstats îţi pot face.

Eram ironic, stai linistit.

Si un mesaj pentru toti cei care nu ma au la suflet:

70377572fn0.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Am updatat pe cât posibil harta, dacă nu daţi numele exact al triburilor, nu mă ajutaţi prea mult.
 

DeletedUser8266

ce imi place cum is asezate familiilr celor din RF si Q & Master ....ei au tot timpu spatele asigurat ...nemai fiind nimeni in spatele lor ....au o granitza care nu poate fi in razboi niciodata :D (niciodata cat familia exista)
 

DeletedUser

ce imi place cum is asezate familiilr celor din RF si Q & Master ....ei au tot timpu spatele asigurat ...nemai fiind nimeni in spatele lor ....au o granitza care nu poate fi in razboi niciodata :D (niciodata cat familia exista)

..gindesti cu voce tare..??>...sau vorbesti singur..:))
 

DeletedUser8266

nu ...faceam si eu o remarca....

si nu vorbesc singur atat timpcat tu miai raspuns :p
 

DeletedUser

ce imi place cum is asezate familiilr celor din RF si Q & Master ....ei au tot timpu spatele asigurat ...nemai fiind nimeni in spatele lor ....au o granitza care nu poate fi in razboi niciodata (niciodata cat familia exista)

Ai dreptate si u sunt 2 famili m-ai puturoase =)).....RF se cred Zmei cu noi, pe Q ai k-am desfinteaza DEF...si Master se tot lauta k a rezista impotriva Masonului....


S-au faceai o remarca??...un fel "sa lauzi TRX k nu sunt in situatia lor".....=))
 

DeletedUser8266

Nu nu faceam nici o lauda....doar o remarca ca is amplasate bine si mie imi place cum arata pe harta ...posibilitatile lor is mari (def is cam in aceasi situatie)
 

DeletedUser

=))....atunci da stergere cont si ti se va indeplini visul...=)),=))...o sa fi si u in aceasi pozitie cu RF Q si Master ..=))
 

DeletedUser8266

...nu cred ca se poate ...mie imi place ca trib cum is pozitionati nu ca jucatori ...sau sti tu vreo metoda prin care daca dai sterge cont ...devi trib ?:O
 

DeletedUser

Aplici pitagora si devi trib...Varianta funny =)).=)) Acu serios membri tribului formeaza tribul...adik daca membrii aceea nu erau pozitionati acolo triburile respective erau acuma in indo-china.....
 

DeletedUser8266

...defapt recrutarile formeaza tribu ...daca recrutezi haotic ...e haotic tribu ...daca recrutez (fuzionezi , cuceresti etc) bine ...ai o forma compacta ...cum de altfel majoritatea triburilor de pe l4 o au ...numai ca ei au avantaju granitzei cu ...nimeni...

oricum hai sa nu mai spamam degeaba aici, si sa lasam hartile sa ** de la sine :D
 

DeletedUser8972

Ai dreptate si u sunt 2 famili m-ai puturoase =)).....RF se cred Zmei cu noi, pe Q ai k-am desfinteaza DEF...si Master se tot lauta k a rezista impotriva Masonului....


S-au faceai o remarca??...un fel "sa lauzi TRX k nu sunt in situatia lor".....=))

Te rog revizuieste-ti afirmatia. Uite cine se lauda pe L4, referitor la masoni:

O victima majora rapusa de ~NOA~
»MaSoN-Fost NO1 k45,46 momentan rang 353√(dar sunt in uracare)

Se afla la descrierea din joc, a colegului nostru de forum Imperiul Moldav.

Master nu se lauda cu nimic, noi doar mai jucam din cand in cand triburile. Daca ne iasa ce ne propunem e bine, daca nu ... asta e, mai avem si o viata de care sa ne ocupam.

Sa-i dam dreptate totusi si lui Imperiul Moldav, haideti sa nu mai spamam aici degeaba.
 

DeletedUser8266

da....tot timpu am dreptate:)) vezi ca si la top 20 miam dat cu parerea acu 5 ani ...ca si aici (da totusi vad ca acu ai vazut tu) si vad ca si acolo pana acu cam am dreptate
 

DeletedUser

Tribes Dominance Map
Aici sunt afişate cele mai bune triburi sau familii, după caz, împreună cu rank 2 pe fiecare continent. Ca să apară pe hartă, tribul trebuie să aibe minim 250.000 puncte.

topktribes.gif



100%:eek::eek::eek:
 

DeletedUser5970

Rog o actualizare.
=GTC= face parte din familia Per Aspera Ad Astra, alaturi de -=Q=- si Master.

Multumesc.
 

DeletedUser7072

scuze ca intreb. triburile nova si ykz le-ai pus pe toate la gramada sub denumirea kings? nu imi pare corect un asemanea discernamant
 
Sus