Hărţi avansate pentru RO4

DeletedUser

E ceva setare din harta, in care se pune familia unui singur trib si se ia asa in considerare.

on: Pot sa-mi vad tribul pe harta :D
 

DeletedUser7708

MD are dreptate...
Am modificat ce era de modificat.
Distracţie plăcută.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

am fost mustruluit si educat de doamna profesoara. :D

trx arata cam rau pe harta. si la razboaiele pe care le duc nu stiu cat vor mai rezista.

oricum la cum se cuceresc satele pe l4 singura modalitate de a castiga un razboi e ca tabara adversa sa cedeze... psihic
 

DeletedUser

oricum la cum se cuceresc satele pe l4 singura modalitate de a castiga un razboi e ca tabara adversa sa cedeze... psihic

Pe L4 exista 3 razboaie, mari si late:

1. Razboiul "harta vs TRX'"
2. Razbloiul "harta anti-trx vs satele de barbari"
3. Razboiul "harta anti-trx vs satele colegilor de trib"

Ma declar practicant fervent al ultimelor 2 razboaie :)
 

DeletedUser

am fost mustruluit si educat de doamna profesoara. :D

trx arata cam rau pe harta. si la razboaiele pe care le duc nu stiu cat vor mai rezista.

oricum la cum se cuceresc satele pe l4 singura modalitate de a castiga un razboi e ca tabara adversa sa cedeze... psihic

Aici iti dau dreptate. Pe harta lucrurile nu apar asa frumos pentru noi.. pentru dusmani apar de minune..... dar in realitate lucrurile stau cu totul altcumva.... La fel era si cu Marele Imperiu Roman de Rasarit... asa frumos aratau pe hartile lumii din vremea aceea.... si apoi... au cazut ca un castel de carti de joc...


Niciodata lucrurile nu sunt asa cum le vezi....
 

DeletedUser7072

Aici iti dau dreptate. Pe harta lucrurile nu apar asa frumos pentru noi.. pentru dusmani apar de minune..... dar in realitate lucrurile stau cu totul altcumva.... La fel era si cu Marele Imperiu Roman de Rasarit... asa frumos aratau pe hartile lumii din vremea aceea.... si apoi... au cazut ca un castel de carti de joc...


Niciodata lucrurile nu sunt asa cum le vezi....

statisticile totusi ne sunt avantajoase. aici ma refer la tribul meu.

dar se pare ca, unde noi castigam 1 sat pierde un anumit trib 3(nu vreau sa dau mai multe detalii, dar e doar o umbra de trib cel despre care vorbesc)
 

DeletedUser

mater...daca ma primeai si pe mine in trib se vedea mai bine pe harta!:D

eu ti-am spus,dar tu nu,tu tot batman batman:p
 

DeletedUser

se pare ca, unde noi castigam 1 sat pierde un anumit trib 3(nu vreau sa dau mai multe detalii, dar e doar o umbra de trib cel despre care vorbesc)

Mda... asta fiind cel mai bun exemplu pentru triburi care cedeaza psihic sub presiunea nevestelor jucatorilor... :)
Demult o suspectez pe nevasta-mea ca ar juca in TRX. :p
 

DeletedUser

Mda... asta fiind cel mai bun exemplu pentru triburi care cedeaza psihic sub presiunea nevestelor jucatorilor... :)
Demult o suspectez pe nevasta-mea ca ar juca in TRX. :p

A dat cu nobil? brrr... hai ca am mila de tine ca si daca nevasta da cu nobil clachezi :p
 

DeletedUser

DEF family contine:

DEF
DEF2
Divin
Raflo

dfa te rog mult modifica cand ai timp ca ma zapaceste rau harta.
 

DeletedUser7708

Eu v-am zis, anunţaţi aici sau pe privat şi modific. Mai urmăresc familiile dar nu pot fi off the charts non-stop :p plus că multe nu vă anunţaţi familiile nici măcar pe profil :D
Edit: Done.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Kings* si NOVA sunt o familie si se numeste STFU...daca poti modifica te rog frumos.
:D
 

DeletedUser8266

Da da acu nu is trecuti deloc ca o familie ...macar trecei ca o familie bine nu cu denumirea STFU ca cei ce au citit de la inceput stiu ca nu se poate:D
 
Sus