Hărţi avansate pentru RO4

DeletedUser

termina cu prostiile astea ca incepi sa ma enervezi, vrei sa va fac sa va retrage ti de pe forumul comun l4??eu am un bun simt dar la un moment dat s ar putea sa ma faci sa trec peste el, asa ca inceteaza cu prostiile
 

DeletedUser

Terminati odata cu spamuiala asta degeaba.Cum intru pe forum ,vad o discutie noua la topicul cu harti si cand colo sunteti doar voi ce va credeti batman.

Rog un moderator sa curete off-topicul acesta sau chiar sa inchida tema cu harti.Daca e nevoie de vreo modificare la harta il putem contacta pe DFA si in privat.
 

DeletedUser7708

Terminati odata cu spamuiala asta degeaba.Cum intru pe forum ,vad o discutie noua la topicul cu harti si cand colo sunteti doar voi ce va credeti batman.

Rog un moderator sa curete off-topicul acesta sau chiar sa inchida tema cu harti.Daca e nevoie de vreo modificare la harta il putem contacta pe DFA si in privat.

Sorry de offtopic, dar ce e nene avatarul ăla pe tine? :))
 

DeletedUser8972

DeletedUser

termina cu prostiile astea ca incepi sa ma enervezi, vrei sa va fac sa va retrage ti de pe forumul comun l4??eu am un bun simt dar la un moment dat s ar putea sa ma faci sa trec peste el, asa ca inceteaza cu prostiile

fiuuule
scz am schimbat contul ca pe celalalt am uitat parola :|
 

DeletedUser4219

Armada impreuna cu academiile ~V~ si 187 +tribul abc ar trebui colorati la fel pe harta!
 

DeletedUser7708

gore, din câte îmi aduc aminte abc nu-s familie ci aliaţi. De V nu ştiu nimic.
 

DeletedUser

Daca iti spune si un membru din conducerea Armada ca ar trebui sa fie colorati la fel ce zici? :) Taci acolo si fa-i aceeasi culoare :)
 

DeletedUser7708

Daca iti spune si un membru din conducerea Armada ca ar trebui sa fie colorati la fel ce zici? :) Taci acolo si fa-i aceeasi culoare :)

Tu crezi că stau să văd care jucător e în cutare trib? Pe mine mă interesează confirmări, nu speculaţii. Când toată lumea face speculaţii şi modific, tot voi săriţi în cap.

O să modific şi aş dori să vă amintesc că se foloseşte PM-ul pentru modificări şi doar în cazuri excepţionale(căsuţa mea plină) folosiţi forumul, pentru evitarea încărcării topicului(este şi aşa mult spam pe el fiindcă moderatorii sunt inactivi).

Later edit: am modificat, am pus 1 8 7(apropo, se pun tagurile nu 187), V-ul şi ftw» care bănuiesc că-i fostul abc(am căutat pe sirdevil şi acolo l-am găsit).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Mai bine te iei de mana cu semnatura ta si va certati, numai aberatii debitezi.
 

DeletedUser

ce e fantoma de la opera? nu faci fata adevarului? daca asa e , se vede, pe harta :D:D
 

DeletedUser32386

Tu fiind un fel de mama omida? Aud chestia asta cu o sa dispara GTC de cand am intrat acum aproape 2 ani pe la ei prin trib ca propietar pe un cont de suport.
Uite ca dupa 2 ani am revenit pe aici si tot sunt pe harta ... Incredibil cati profeti sunt pe aci.
 
Sus