Hărţi Lumea 5

DeletedUser20840

Ma indoiesc ca ALIAT face fazee de genul asta intentionat Daniel .

Eu unul nici nu am bagat de seama ca numele vostru nu este trecut acolo .

Bravo ALIAT pentru harta , destul de interesanta !
 

DeletedUser16008

E cam dezavantajat UNIQUE...are o pozitie centrala iar +SAS+ are sate si in NV si SE...UNIQUE va fi atacat pe mai multe fronturi

De unde mai multe fronturi? granita e aceeasi pt ambele triburi. Dezavantajat e SAS ca are razboi si cu UFO in schimb ce Unique doar cu SAS, sau ma insel?
EDIT: Parca era si r~w ?
 

DeletedUser

ceva tot se coace ;)... cred ca un inceput a fost incetarea razboiului cu GN... nu-i asa setzel ! ? :D
 

DeletedUser

trei fronturi va sant de ajuns,mai nou vad ca in ultima saptamana new~u a inceput sa recupereze

eu cred ca te inseli... sunt doar 2 jucatori care au pierdut sate la new~u si aceia erau mult prea izolati...
apropo... observasi ca liderul lor incontestabil si mare strateg/a (aici sunt semne cum ca nu mai este ea pe cont) rugayah nu mai e in nici un trib?!

P.S. avem doar doua fronturi... momentan :D
 

DeletedUser

eu cred ca te inseli... sunt doar 2 jucatori care au pierdut sate la new~u si aceia erau mult prea izolati...
apropo... observasi ca liderul lor incontestabil si mare strateg/a (aici sunt semne cum ca nu mai este ea pe cont) rugayah nu mai e in nici un trib?!

P.S. avem doar doua fronturi... momentan :D
nu conteaza de la cine se iau sate atata timp cat face parte din tribul in care te afli ..;)
 

DeletedUser

nu conteaza de la cine se iau sate atata timp cat face parte din tribul in care te afli ..;)

inainte sa vorbesti prostii mai bine nu ai mai vorbi nimic, acel player era atacat imreuna cu un alt trib inafara de new`u...dar mai bine te-ai uita la new`u sa vezi ce se intampla cu el ;)
 

DeletedUser

hartalumea5.png


Rosu - UNIQUE + Academiile
Albastru - +SAS+ + Academia
Verde - UFO
Turcoaz - 3-SLA
Galben Inchis - WANTED
Roz - R~W
Gri - NATO
 

DeletedUser

hehe...si pata neagra din mijlocul WANTED suntem noi...si ca o gaura neagra, o sa absorbim tot roata:p
 

DeletedUser13065

asta este cea mai mare greseala care o fac cei mari ... mereu uita de cei mici ... dar uita si de proverbul asta "buturuga mica uneori rastoarna carul mare" ... asa ca de acum inainte sa luati in seama si triburile mici ... ca indifernet de densitatea lor pe harta au totusi un cuvant de spus in impartirea k-urilor !

paste fericit tuturor ...
 

DeletedUser

e greu cand esti mare si asta o spun fara cea mai mica urma de ironie... in momentul in care conduci un trib mare pe de o parte esti sufocat de problemele a foarte multi membri iar pe de alta parte esti obligat sa gandesti la scara intregii lumi :) ceea ce pana la urma e foarte bine. cand esti mic e simplu, tot ce conteaza e sufletul tau si al prietenilor tai.
 
Sus