Hărţi Lumea 5

DeletedUser6843

ziceam si eu asa...sa zicem ca azi sunt cam nervos pe triburile :p in fine...Mai eu contest decizia.Sunt un trib mamut format din...si din...cu probleme in...si stam prost in....si triburile mici....si acelea mari.....si vin triburile....si NOI....si ...intram in .....scadem in....pleaca....vin.....Vreau si eu pe HARTA!na`!!!Vreau sa fiu un MAMUT cu o mica prioritate ca si asa unde zic ceva mi se inchide usa! :D
 

DeletedUser4920

Eu unu nu am timp de harta nici de joc nu am :p roagal pe yo arabu
 

DeletedUser6843

Setzel sincer m`ai dezamagit,tu ai spus de harta si eu am zis ca as vrea si eu(doar daca se poate).Tu ai spus de harta,ca nu ai timp de harta este probabil,ca nu ai timp de joc e treaba ta,dar daca crezi ca esti arogant asa,undeva unde nu trebuia sa fi atunci e ca tine.in fond eu am comentat ce ai comentat tu.
 

DeletedUser6843

cât despre faza "Misto" apari cu claim la Silent,in fine...oi fi eu prea nervos azi cum am mai spus.anyway nu mai vreau nici o harta nimic sincer si nici sa ma cert cu tine,nu am chef...probabil forumul extern ma depaseste si cum zic toti asa este ...in fine...

spor la joc la toata lumea.
 

DeletedUser

imageha2.png

Harta a fost facuta de aseara si am introdus si tribul NOI fara sa vad discutiile de pe forum.
Nu am putut sa o postez aseara ca abia ma mai tineam in picioare, de aceea imi cer scuze de intarziere si imi recunosc o parte din vina pentru cearta ce au avut-o prietenii mei, respectiv Stranutelu si Setzel.
Daca postam de aseara nu mai aveau motiv de "contre".
 

DeletedUser

:D Ma vad :p Acolo pe K55 intre vecinii din ONE...

Frumoasa harta, tot asa! Daca ar putea vrajitoarea cu batu rosu'n varf si scrisul verde sa marcheze tema ca "Important", la fel ca pe celelalte lumi, ar fii super
 

DeletedUser

Se face. Daca doresc si ceilalti jucatori. Dar atunci vrajitoarea cu bat cu bila rosie si scris verde o sa isi faca aparitia la fiecare post off-topic
 

DeletedUser2821

Si eu "este" deacord :D
Deci e majoritatea :)).
Si sterge te rog off-topicul care s-a facut :D
Multumesc!
 

DeletedUser

Eu am postat acest topic pe Lumea 5 pentru ca am vazut ca pentru celelalte lumi existau topicuri cu harti, iar aici era o mare lipsa.
Deci nu ar strica sa fie trecut cu "Important"!
 

DeletedUser

Topic marcat ca "important". In cursul zilei de astazi se va face curatenie in el si vor ramane doar posturile relevante pentru tema de mai sus.
 

DeletedUser

Bun... deci odata "marcat" acest topic cred ca va atrage mai mult atentia vizitatorilor, de aceea cine mai are harti sau ar dori sa mai vada anumite harti sa posteze cu incredere aici !
 

DeletedUser6558

Buna.
Nu vreti sa faceti si o harta pe 75 si 85 cu DHBM, SAS, CK, Sepia, si AG?
 

DeletedUser6843

Felicitari la toata lumea pentru hartile facute,toata lumea zice vreau si eu harta,vreau si eu la la la si nimeni nu multumeste!
 

DeletedUser

ha, bune harti :)
in precedenta harta mi se vede tribul clar :p
 
Ultima editare de un moderator:
Sus