Hărţi Lumea 5

DeletedUser13065

uite harta care trebuia postata de la inceput ... ms celui ce a facut aceasta harta ... parca este mai bine cand ii bagi in seama si pe cei mici ... asa poti avea placerea de a cunoaste oameni mici cu suflet mare pe viitor ...

bafta tuturor inclusiv celor din crazy !
 

DeletedUser13065

nu e mare lucru sa ii bagi si pe cei mici in seama, sau , mai bine spus in aceeasi oala cu cei mari , sau , sa pice bine in aceste zile sa ii asezi la masa celor mari de sarbatori :D

e mai dragut sa fim egali cu totii ... asa or sa fie mai interesante razboaiele :p
 

DeletedUser13065

pai vreau sa atrag atentia celor ce nu ii iau in calcul pe astia mici ... si sunt multi te asigur :)
 

DeletedUser

poi si cu ce te ajuta asta ? ce crezi tu ca se intampla daca cei mari iti dau atentie ?
 

DeletedUser13065

stai ca intelegi gresit ...era ** de triburi mici ... iar in harta anterioara erau doar triburile mari ... am rugat sa se treaca si triburile mici ... tu ai facut acest lucru ... si am adus la cunostinta triburilor mari sa aibe grija si sa fie atenti la triburile mici ... niciodata nu se stie cand ii darama un asemenea trib ... sper ca iti este de inteles si ca nu ajung la stadiu de pictor ... ca nu vreau sa desenez nimanui ....
 

DeletedUser

un trib mic nu poate face niciodata nimic impotriva unui trib mare, atata timp cat acel trib mare are aliati de nadejde ;)
 

DeletedUser

sandrukul esti tot aceeasi persoana in spatele contului ?ca mi se pare ca vorbesti mai civilizat?
 

DeletedUser13065

bai jiji ** frumos si inainte ... daca aveam cu cine :p

cat despre triburile mari ... mereu pot fi rapuse de un trib mai mic ... la fel si cu jucatorii ... ce daca-s mari pot fi dati jos de unu mai mic ... nu'i asa sp1ta ... daca ma straduiesc te las fara sate :)))
cei mari trebuie sa mai si stie sa joace ... majoritatea sunt numai deia dupa pomeni /// asteapta sa se mai lase unu altu de joc ca sa poata sa il inobileze ... nu dau nume ca se simpt ofensati baietzi dupa :))
 

DeletedUser

mapphpl.png

O imagine asupra a ceea ce este in prezent in Nord-Vest!
 

DeletedUser

un noob in mijlocul WANTED :D i-haaa :)) asta da schimbare :p in curand vor revenii culorile la normal :D
 

DeletedUser

tu nu ai auzit de respect? noi suntem noobi? in locul tau as tacea...si tu si tribul tau:mad:
 

DeletedUser

tu nu ai auzit de respect? noi suntem noobi? in locul tau as tacea...si tu si tribul tau:mad:

uite şi ăsta cum se bagă aiurea in vorbă . . . :-< când am zis de noob , m-am referit la el :
noobudin3sla.png

Despre tine nu pot spune că eşti noob , deoarece nu ştiu cu ce nick joci . . aşa că ciocu` mic si joc de glezne :D
 

DeletedUser

Vezi ca ai scris ``Wanted`` cu rosu, parca era 3-SLA rosu!
Totusi, ce reprezinta cercul acela??? Adica, am putea sa facem noi acelasi lucru?
``Culorile vor reveni la normal!``
Sa presupunem, prin absurd, ca va fi asa, va fi datorita tie sau altora?
 

DeletedUser

Vezi ca ai scris ``Wanted`` cu rosu, parca era 3-SLA rosu!
Totusi, ce reprezinta cercul acela??? Adica, am putea sa facem noi acelasi lucru?
``Culorile vor reveni la normal!``
Sa presupunem, prin absurd, ca va fi asa, va fi datorita tie sau altora?

băi , când ăştia îmi spuneau că eşti noob , eu le ziceam că mă păcălesc . . dar acum îmi dau seama că ,defapt, aveau dreptate :-<

În primul rând,am scris 'WANTED' cu roşu ca să poată tot omu face diferenţa dintre 'WANTED' (tribul) si 'WANTED' (scrisul) .
În al doilea rând,să nu mai presupunem prin absurd ca ieşi din zonă,că oricum ieşi . . şi dacă chiar vrei să ieşi şi datorită mie , spune-mi , că se rezolvă . . :D

LE : cercul ăla arată unde sunt poziţionate satele unui noob,adică,coincidenţa,satele tale . . era greu să citeşti ce am scris langă poză ,nu-i aşa ? . . şi , da , puteţi face si voi la fel , asta bineinţeles , dacă ştiţi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De fapt, eu te intrebam asa, ca fapt divers, oricum stiam, iti dai seama!
Voiam doar sa te enervez! :rolleyes:
Practic, cu albastru suntem noi, voua va sta bine cu rosu!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus