Hărţi Lumea 5

DeletedUser28354

3-SLA si newage au parte de actiune..se bat intre ele..au granita mare
Ce`i drept sunt piese cheie..acum depinde..daca vor intra in razboiul asta mare , sau daca vor sta la cutie..
Si daca vor intra..care de partea cui va intra!


:EEK:
parerea ta :))))) w3st au cate 6,7 conturi cate unul ; uni dintre ei sa-l vezi pe clatita cum cere conturi sa atace rusine cine e bazat joaca pe contul lui nu sa joace pe altele si sa se faca ca nu stie dar sa vedem cat se mai poate juca asa :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca s-ar baga si 3sla in razboiul cu noi tot degeaba ar pierde ca de fiecare data si chestia cu conturile e adevarata ami stiu eu 2 3 prieteni care au tot asa vreo 2 3 conturi si se joaca de pe ele..............
 

DeletedUser

:EEK:
parerea ta :))))) w3st au cate 6,7 conturi cate unul ; uni dintre ei sa-l vezi pe clatita cum cere conturi sa atace rusine cine e bazat joaca pe contul lui nu sa joace pe altele si sa se faca ca nu stie dar sa vedem cat se mai poate juca asa :)))))

prietene ai comiso:)))..intreabal pe coco daca mai are loc de calculatoarele din casa:)))..
 

DeletedUser28354

prietene ai comiso:)))..intreabal pe coco daca mai are loc de calculatoarele din casa:)))..


crezi ca mar interesa dar eu zic ca cel mai corect si barbatesc ar fi daca vrei sa ataci pe cineva atacal dupa contul tau nu cum fac altii si stiu ei l-a ce ma refer :D
 

DeletedUser

:EEK:
parerea ta :))))) w3st au cate 6,7 conturi cate unul ; uni dintre ei sa-l vezi pe clatita cum cere conturi sa atace rusine cine e bazat joaca pe contul lui nu sa joace pe altele si sa se faca ca nu stie dar sa vedem cat se mai poate juca asa :)))))

exista functia de sitter vali si e normal sa tragi de unii ca asa e prin orice trib...unii au chef de atacat altii de aparat altii de cucerit barbare etc...si clatita ala de care vorbiti voi ca da ca face e printre putinii jucatori de pe aceasta lume care nu a fost blocat niciodata, nu a avut alt cont, nu a incalcat cu voia lui poate nici o regula! intreaba-l pe carnivorul de ramses
sau etc!!!
 

DeletedUser

Va rog sa discutati doar pe subiectul:Harti, nu de x sau y, doar despre hartile lumii 5!
 

DeletedUser18437

topktribes.png


topplayers.png


topkaplayers.png
 
Sus