Hărţi Lumea Ro7

DeletedUser

Si te vad eu peste cateva luni cum ai fi vrut sa vezi cum o fost tribul X la inceput, il pun ca lumea sa aiba idee unde se afla si in ce zone se intind triburile pentru cei care au nevoie de un trib puternic.
 

DeletedUser3950

Tribul AoD si vecinii lui

continentenm2.png
 

DeletedUser

Stiu, vroiam sa zic ca sunt fantoma nu am auzit de ele, doar de 2-3 numa
 

DeletedUser3950

AoD este fostul *KoH* ... la inceput este o harta cu KoH si deea am puso p asta
 

DeletedUser

waw ce distractie o sa am ...:D:D:D
in jos ~GOD~,in stanga MdA si pe 45 hunii,:D:D sper sa fie pregatiti ca calutii mei,,,ca mai stau un pic pana ma apuc masiv de topoare
 

DeletedUser

dowble,nu te mai lauda ca esti mare si tare,ca nu stii ce iti rezerva viitorul,dupa aceea o sa creada toata lumea ca esti doar un off topicar care vorbeste aiurea,sper sa intelegi ce am vrut sa spun si sa o iei ca pe o critica constructiva
 

DeletedUser

nu ma laud man,dupa teapa ce am luat-o pe tribal,,,faza cu distractia,is ca or sa fie multe ferme din triburile lor,sti trib mamut,,,inactivi...:D:D
pai din hunii ,acum desi am un aliat personal am 4 ferme de la ei...cam asta e din cauza mass recruit...si membri de valoare prea putini
 

DeletedUser

faza pe tribal wars aveam vreo 10 sate langa mine ...parasite ferme,,,ideea e ca mergea bine treaba eram al 3 lea ed pe continent pana i-am luat satul de la unul dintr-un trib "diplo":mad::mad: si apoi toti cu figuri si impresi ,,,si i-am injurat i-am rupt pe inca 2 si apoi au venit toti si m-au rupt...ideea ca de atunci ciocu mic si joc de glezna:) si zic ce stiu ca pot face:p
 

DeletedUser

de fapt ar fi o pb,ca m-am incurcat,ca in jos cu is ~GOW~,ci TDW :mad:,oricum toate trec:D
 

DeletedUser

pai si aici poate se pun toti pe tine,ca vad ca zici ca ai de farmat in toate partile,poate se supara oamenii si se pun pe tine
 

DeletedUser

dap.si asta ar fi o treaba,oricum,asta e,pana unde vreau eu sa ajung e un drum lung cu multe obstacole,satele se pierd se castiga se iau,parerea mea,pt. a exista jucatorii puternici trebue sa dispara cei slabi, cunoscuti sub denumirea noobs
 

DeletedUser

Nu pe bune ?:confused:
Felicitari ,tocmai ce ai rezolvat unul din misterele acestui joc !



Iti poti alege recompensa din urmatoarele variante :

a)Un sut in fund
b)Doua palme dupa ceafa
c)Un dat cu capul de masa
4)Toate variantele de mai sus
 

DeletedUser

cred ca recompesa mea este sa ma intreb:confused: nu pot sa scriu ca ar fi prea vulgar si nu vreau sa periclitez cresterea minorilor intr-un mediu cu injuraturi
 

DeletedUser

si cred ca oricare o sa fie raspunsul tau in momentul is high si o sa ma doara mana:)
 

DeletedUser

Voi nu vedeti ca deja sunteti enervanti cu toate teoriile voastre ?:confused:
Vin toti plictisitii pe forum si se dau rotunzi, de parca ar fi inventat ei roata :confused:
 

DeletedUser

te rog domnule critica civilizat si te rog nu fa tu clasificari care-i bun care-i rau si fiecare cu ce teorii vine.nu cred ca esti in stare sa judeci pe alti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

....

deja e exagerat.iti spune un om iti spun doi etc...da caind toata lumea iti spune ca esti "turmentat" te duci si te culci.fa te rog frumos un efort si demonstreaza ca esti un mare jucator:taci din gura 10 min si vei vedea ca nimeni nu are nimic cu tine doar ca asa cum tu ai dreptul de a iti exprima parerea,si retul auacest drept.si cele doua oportunitati nu se exclud reciproc.e vb de bun simt si de capacit de a mai si asculta nu doar de a vb.stim ca aproape toata lumea stie sa vb dar oare cati stiu sa taca cind e cazu?sau citi stiu cind e cazu sa taca?
 
Sus