Hărţi Lumea Ro7

DeletedUser

:-??.......

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.

Continuarea in acest stil va rezulta warn.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

.....

cred ca harta cu agresorii ar fi irelevanta acum deoarece de abia de astazi au inceput atacurile reale si serioase.poate in mom in care apare nenea nobilu.si eventual statistici sa vedem care triburi iau sate parasite si care juc activi.asa cred ca vom avea o imagine reala vizavi de valoarea triburilor.
 

DeletedUser7708

cred ca harta cu agresorii ar fi irelevanta acum deoarece de abia de astazi au inceput atacurile reale si serioase.poate in mom in care apare nenea nobilu.si eventual statistici sa vedem care triburi iau sate parasite si care juc activi.asa cred ca vom avea o imagine reala vizavi de valoarea triburilor.

Eu sunt de părere că un jucător bun se vede încă de la început, dacă e bun, e bun mereu, nu doar în anumite perioade. Deci, se poate harta?
 

DeletedUser

Top Triburi K44
67832032xh4.png
 

DeletedUser6843

super frumoase hartile,nu stiu daca frumos este un cuvant acceptat pe triburile.

MS13KiLLaH-Felicitari
 

DeletedUser

top10odsg6.png

M-am inclus si pe mine :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai putea sa pui si continentele? Desi ca no, sunt relativ evidente. :)
 

DeletedUser4838

Pana acum vad variatii pe aceeasi tema, pardon harta. Nu cred ca au mare relevanta, va fi interesant de vazut cum evolueaza aceste harti, sunt sigur ca in 2 luni clasamentul va fi mult schimbat. Vor disparea multe triburi - fuzionistii convinsi vor avea grija de asta, iar unele vor stagna - pacifistii convinsi care nu vor avea ce ataca.

Calitatea unor jucatori se vede de la inceput pana la sfarsit, nu doar la inceput. Asadar, degeaba tribul este pe locul 1, daca in 2 saptamani pica pe 30.


 

DeletedUser

Pana acum vad variatii pe aceeasi tema, pardon harta. Nu cred ca au mare relevanta, va fi interesant de vazut cum evolueaza aceste harti, sunt sigur ca in 2 luni clasamentul va fi mult schimbat. Vor disparea multe triburi - fuzionistii convinsi vor avea grija de asta, iar unele vor stagna - pacifistii convinsi care nu vor avea ce ataca.

Calitatea unor jucatori se vede de la inceput pana la sfarsit, nu doar la inceput. Asadar, degeaba tribul este pe locul 1, daca in 2 saptamani pica pe 30.



Ceea ce zici tu este adevarat...un trib adevarat se vede pe timp de razboi , in rest sunt doar vorbe in vant;)
 
Sus