Hărţi Lumea Ro7

DeletedUser

as vrea si eu o harta cu top 10 triburi la inamici invinsi ca agresori ... ( dak se poate )
 

DeletedUser

oki ms...sper ca pana diseara sa nu iasa din top tribu care ma intereseaza ...ca de cand am postat a cazut un loc ;))
 

DeletedUser

oki ms...sper ca pana diseara sa nu iasa din top tribu care ma intereseaza ...ca de cand am postat a cazut un loc ;))

Nu se prea pastreaza ordine in topuri in perioada asta. Sunt multi care vin , pleaca......si topurile au de suferit.

Si a 2 remarca a mea.
Va ajuta cu ceva hartile la nivelul asta al jocului?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1198

poate sa vada cum merge recrutarea, si prin ce zone mai au de dat invitatii =))
 

DeletedUser

vorbeste in numele tau Ilidan ;) ..nu toata lumea lumea e membra a unui trib >150membri
 

DeletedUser1198

ok sefu', atunci spune-mi tu cu ce te ajuta o harta "Top 10 Triburi inamici invinsi" dupa 8 zile de joc?! Sa stii unde dai inceput nou astfel incat sa nu ai vecini agresivi?! :rolleyes:
 

DeletedUser

60214512mp5.png


Scuzati intarzierea dar nu am prea avut timp in ultima vreme :)
 

DeletedUser1959

se vede clar ca cei din noobs au intrat la fix 18(stiu exact ora pt ca si gasca 2 din mod au intrat la aceeasi ora si sunt pe semicerc cu ei).de aia sunt pe acelasi cerc(ma refer la raza fata de centru).totul a fost premeditat si aceasta premeditare ma face sa ma gindesc la faptul ca au ei ceva de gind.sper sa le si iasa.

La 18 a intrat RKV-ul...asta inseamna ca au intrat mai repede :)
 

DeletedUser

oricum decat TDW si Burn care in a 2-3 ora cand a inceput lumea deja aveau 200 membri:(
 

DeletedUser

MS13KiLLaH poti sa faci si u o harta cu Top 10 triburi la inamici invinsi ca agresor?:D:confused::D:confused::D:confused::D
 

DeletedUser

O noua harta pentru:

- top 10 la agresori
- top 15...maxim 20 triburi

Multam'
 

DeletedUser

Harta top 10 triburi
A trebuit sa o reduc, initial avea 8 mb , si arata misto , dar ocupa prea mult ..
map7hy7.jpg
 

DeletedUser5276

parca nu se vede exact sau poate e de la bere:eek: Si cat de curand cred ca ne intalnim la un suc cu >>Mason
 

DeletedUser

pai e facuta pe layers ,cu contur , si smooth, si e posibil sa se mai manance unele parti , dar in mare parte asta e :D
 
Sus